Mariusz Dłużak

Popularność: 335
Bardzo dobry coach (1)
W coachingu osobistym praca jest ukierunkowana na wspieranie pozytywnych zmian w życiu Klienta. U podstaw tego założenia leży przekonanie, że reorganizacja w jednych obszarach życia ma także pozytywny wpływ na inne jego sfery. Na przykład korzystne zmiany w życiu zawodowym mogą przyczynić się również do wzrostu zadowolenia w życiu osobistym. Zakres specjalizacji: - budowa pewności siebie, - umiejętne korzystanie z własnego potencjału, - praca z nawykami i ograniczającymi przekonaniami, - motywowanie siebie, - poprawa relacji lub umiejętność ich nawiązania i utrzymania, - realizowanie swoich pasji, - radzenie sobie ze stresem, - wprowadzenie w życie jakiegoś projektu lub pomysłu, - osiąganie większej równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, - planowanie działań, które krok po kroku przybliżą Klienta do realizacji jego celów oraz utrzymanie jego zaangażowania. W coachingu biznesowym pracuję z właścicielami firm oraz managerami. Każdy kryzys lub proces intensywnych zmian po stronie firmy oddziałuje na przedsiębiorcę i jego życie prywatne. W sytuacji odwrotnej - trudności w życiu prywatnym właściciela negatywnie wpływają na zarządzanie, planowanie i podejmowanie decyzji w firmie. Dotychczasowi klienci zgłaszali się do mnie, gdy potrzebowali: - przyjrzeć się swojemu potencjałowi zawodowemu, - zdiagnozować swój styl zachowania i działania, korzystając z testu MaxieDISC, - poznać wartości decydujące o jakości i efektywności własnej pracy, - znaleźć lub zmienić pracę, założyć własną firmę, - lepiej zarządzać sobą w czasie, - znaleźć czas, by zadbać o siebie lub swoich bliskich, - poprawić jakość relacji, komunikację z innymi, - efektywniej rozwiązywać konflikty, - zwiększyć pewność siebie, - wzmocnić asertywność, - nauczyć się radzić sobie ze stresem, - lepiej zarządzać swoim zespołem, - ruszyć z miejsca, w którym mieli poczucie, że utknęli. Pracuję według reguł: - superwizji u akredytowanych superwizorów IC, ICF, - poufności informacji, - ustnego kontraktu zawartego z Klientem, - zgodnie z kodeksem etycznym Izby Coachingu i International Coach Federation, - krótkoterminowości - czyli praca trwa tak szybko, jak szybko Klient coachingu/terapii jest w stanie pracować nad osiągnięciem oczekiwanego rezultatu, - sesje trwają 60 minut.
Kontakt
Możemy się spotkać na bezpłatnej konsultacji lub sesji demo w jednym z gabinetów:
- Gliwice, ul. T. Kościuszki 42/1a, Kopalnia Pozytywnej Zmiany.
- Gliwice, ul. Sobiszowicka 1/1, II piętro, pokój nr. 1, Dialog - gabinet psychoterapii gestalt.
- Katowice, ul. Stanisława Kossutha 11, Ośrodek Psychoterapii Strefa Zmiany.
- Jak również pracować telefonicznie lub przez skype.
* Przed gabinetami znajduje się bezpłatny parking.

Skontaktuj się i sprawdź wolne terminy:
Mariusz Dłużak
tel. 698 716 885
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Kraków, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Darmowa pierwsza sesja!
Jesteś gotowa lub gotowy aby zacząć? Coś powoduje, że masz wątpliwości? To dobrze! Umów się na bezpłatną wizytę i porozmawiajmy o tym, co musi się wydarzyć, abyś mogła lub mógł mi zaufać na tyle, aby zacząć pracować pomimo swoich wątpliwości.

Opinie

Bardzo dobry coach
Kompetentny, zaangażowany w swoją pracę i rzetelny coach. Praca metodą Points of You pomogła mi dotrzeć do sedna problemu i znaleźć optymalne rozwiązanie. Polecam Mariusza do pracy zarówno w obszarze life jak i biznes .
6 sierpnia 2017 Katarzyna - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj