Mariusz Dłużak

Popularność: 35
Bardzo dobry coach (1)
Specjalizacje: - Coaching relacji partnerskich, coaching par i związków małżeńskich. - Job coaching, coaching kariery i zmiany zawodowej. - Business coaching dla sektora MŚP. - Life coaching, coaching rozwojowy i osobisty. - Coaching rodzicielski i rodzinny. W jaki sposób pomagam? 1. Co zrobimy na pierwszej sesji? Na początku przyjrzymy się Twojej obecnej sytuacji - z czego nie jesteś zadowolony. Ale również jakie aspekty Twojego życia sprawiają Ci satysfakcję. Pod koniec sesji podejmujesz decyzję czy chcesz ze mną pracować. 2. Nad czym będziemy pracować? Potem pomogę Ci określić, jakie jest Twoje marzenie, wyzwanie, cel lub problem, czy coś co ciągnie Cię w dół. Zapytam o to jak widzisz siebie w przyszłości. Czego pragniesz w życiu? Co jest dla Ciebie ważne? 3. Co nastąpi później? Dalej pomogę Ci rozpoznać Twoje mocne strony i zasoby aby móc je wykorzystać we właściwy sposób. Sprawdzę też, co być może zrobiłeś już w kierunku swojego celu. Będę Cię również wspierał w rozpoznaniu, czego jeszcze nie masz i co pozostaje do zrobienia. Porozmawiamy też o tym, jakie przekonania Cię powstrzymują przed działaniem i co możesz z tym zrobić. 4. Nad czym będziemy pracować dalej? Następnie stworzymy jak najwięcej opcji dojścia do celu. Z tego wyłoni się plan działania, który będzie dla Ciebie realny do zrobienia i określony w czasie. Podzielimy go na małe kroki, z których każdy będzie prosty, jasny i mierzalny. 5. Co wówczas będzie już możliwe? I teraz zaczyna się prawdziwy coaching! Nie na sesji, ale między sesjami właśnie! Ty jesteś skupiony na efektywnym wdrażaniu swojego planu i efektywnym działaniu. Ja w czasie kolejnych sesji wspieram Cię obserwacjami, motywuję, inspiruję, daję informacją zwrotną i oczekuję od Ciebie odpowiedzialności. 6. Do czego dojdziemy na końcu? Ty osiągasz swój cel! Rozwiązujesz swój problem! 7. Co zrobię później? Follow up. Po kilku miesiącach od naszego ostatniego spotkania zapytam Cię jak się masz z osiągniętym celem? Jak wpłynął na Twoje życie?
Kontakt
Możemy się spotkać na bezpłatnej konsultacji w jednym z gabinetów:
- Gliwice, ul. Jana Śliwki 89
- Katowice, ul. Stanisława Kossutha 11, Ośrodek Psychoterapii Strefa Zmiany
- Jak również pracować telefonicznie lub przez skype.
* Przed gabinetami znajduje się bezpłatny parking.

Skontaktuj się i sprawdź wolne terminy:
Mariusz Dłużak
tel. 698 716 885
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Bytom, Warszawa i okolice, Kraków, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Darmowa pierwsza sesja!
Jesteś gotowa lub gotowy aby zacząć? Coś powoduje, że masz wątpliwości? To dobrze! Umów się na bezpłatną wizytę i porozmawiajmy o tym, co musi się wydarzyć, abyś mogła lub mógł mi zaufać na tyle, aby zacząć pracować pomimo swoich wątpliwości.

Opinie

Bardzo dobry coach
Kompetentny, zaangażowany w swoją pracę i rzetelny coach. Praca metodą Points of You pomogła mi dotrzeć do sedna problemu i znaleźć optymalne rozwiązanie. Polecam Mariusza do pracy zarówno w obszarze life jak i biznes .
6 sierpnia 2017 Katarzyna - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom