Marlena Chodkowska - Pełą

Popularność: 737
Bardzo dobry coach (1)
Zawodowo jestem psychologiem, trenerem i coachem. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Warszawskim, Szkołę Trenerów Biznesu w Ośrodku INTRA Biznes w Warszawie, studia podyplomowe z Coachingu na Wyższej Szkole Bankowości (WSB) we Wrocławiu oraz kurs Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) w Pracowni Twoich Przekonań w Warszawie. Moje wykształcenie pomaga mi w skutecznym przekazywaniu posiadanej wiedzy oraz w wspieraniu w rozwoju innych. Specjalizuję się w sztuce samorozwoju oraz prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji interpersonalnych. W szczególności z komunikacji, asertywności, antystresu oraz monologu wewnętrznego. Współpracuję również z klientami indywidualnymi. Złote myśli, które przewodzą mojej pracy to... "Myślenie to najcięższa praca, dlatego tak niewielu jej się podejmuje." Henry Ford „Nieważne czy myślisz, że możesz lub nie. W obu przypadkach masz racje.” Henry Ford „Największym odkryciem każdego pokolenia jest to, że człowiek potrafi zmieniać swoje życie, zmieniając swój stosunek do życia.” William James Zapraszam do współpracy! Cena od 80zł*
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach! Marlena tworzy ciepły klimat... dzięki czemu w spokoju mogłam zastanowić się nad swoimi trudnościami. Spotkałyśmy się 3 razy i za każdym razem była w pełni przygotowana i zaangażowana. Sama zaproponowała wstrzymanie się od dalszych spotkań, gdyż "nie widziała dalszej potrzeby". Coach z dużą umiejętnością słuchania i wyczuciem. Gorąco polecam!!!
8 grudnia 2012 Kasia - specjalista PR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pytania Kartezjańskie
4 grudnia 2012
Pytań Kartezjańskich jest cztery. Brzmią prosto i banalnie, pewnie dlatego są takie skuteczne. Kiedy masz poważny dylemat, nie wiesz do końca czego chcesz lub pragniesz, weź zeszyt, długopis i pisz.
Życie w pełni
5 listopada 2012
Życie w pełni jest czymś, co pozwala się czuć optymalnie. W dobrym miejscu i o dobrym czasie. Jest to zachowanie wewnętrznej równowagi, bycia w zgodzie ze sobą i czerpanie niezwykłej satysfakcji.