Marta Bukowska

Popularność: 469
Bardzo dobry coach (3)
Najczęściej pracuję z kobietami, które: -> chcą wprowadzić równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym; -> bezskutecznie próbowały schudnąć / zadbać o ciało; -> chcą zmienić swoje nawyki lub wypracować nowe; -> stoją przed podjęciem ważnej decyzji; -> postanowiły zmienić coś w swoim życiu i potrzebują wsparcia; -> chcą rozwijać siebie i swój biznes; -> całą swoją uwagę kierują na innych / biznes, zapominając o sobie i chcą odnaleźć w tym balans; -> zależy im na spojrzeniu na swoją sytuację z innej perspektywy -> wiedzą, że rozmowa ze wspólnikiem, mężem, czy przyjaciółką nie zawsze jest tym, czego właśnie potrzebują ;) Dlaczego miałabyś pracować ze mną? * poza tym, że jestem coachem i socjologiem, od 2010 r. prowadzę prężnie działającą firmę Pomorską Szkołę Fitness 4FIT (4-fit.pl) i wiem, co to znaczy być przedsiębiorcą; * mam 2 dzieci, męża, psa i zajmuję się domem - tylko Ty i ja rozumiemy, jak trudno jest łączyć to z biznesem i zachować poczucie szczęścia, ale uwierz mi - da się!; * przez 6 lat prowadziłam Studio Fitness & Pilates, a przez 3 lata szkołę rodzenia Fajna Mama, dzięki czemu doświadczyłam pracy z kobietami, poznając ich rozterki i podnosząc jakość ich życia poprzez pracę z ciałem i oddechem; * przez 13 lat pracowałam jako instruktor pilatesu i różnych form fitness - dzięki temu wiem, jak ważne jest odżywianie i aktywność fizyczna i jak duży mają one wpływ na pewność siebie, samopoczucie i wewnętrzny spokój. W mojej coachingowej praktyce łączę powyższe doświadczenie, dopasowując styl pracy i wykorzystując narzędzia coachingowe inne w przypadku każdej kobiety. Słyszałam o sobie, że moją mocną stroną jest rozwijanie innych wydobywając ich zasoby, niemożliwie wysoka empatia (czasami trudno mi z nią żyć ;)), łatwość w budowaniu relacji i umiejętność autentycznego słuchania drugiej osoby. Wszystko to byłoby niemożliwe, gdyby zabrakło jednego czynnika - ja po prostu lubię ludzi i w naturalny sposób przychodzi mi dawanie wsparcia.
Kontakt
Tel. +48 608-581-704
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Sopot,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
magister socjologii ze specjalizacją doradztwo psychospołeczne i antropologia społeczności (US, UG), coach (coaching z elementami psychologii, SWPS Sopot)
Miejsce
prowadzę sesje coachingowe w Gdańsku lub on-line / telefonicznie

Opinie

Bardzo dobry coach
Mam tego pecha, że kiedy coaching zaczął wchodzić do Polski, gros moich koleżanek postanowiło zostać coachami. No i trochę na mnie trenowały. W którymś momencie czułam się już "przecoachowana" - zmęczona tym wszystkim, tymi cholernymi pytaniami. Ale któregoś dnia trafiłam na Martę, a że miałam konkretny problem do szybkiego przepracowania, którego nie chciałam rozkminiać z żadnymi koleżankami - napisałam do Marty. Jej praca była zupełnie inna od tego, co do tej pory poznałam jako coaching. To był KONKRET! Nie żadne memłanie na 10 sposobów tego samego - wiecie o co chodzi - nie było tych wszystkich rzeczy, z powodu których ktoś kiedyś założył fanpage pt. "zdelegalizować coaching i rozwój osobisty", żadnego pieprzenia kotka, żadnych rozkmin, których Twój coach nie widzi, że Cię nie dotyczą, ale tak chyba miał napisane w podręczniku coachingu, więc je robi - nic z tych rzeczy. U Marty jest prawdziwy konkret. Jak na moich ulubionych interwałowych treningach fitness - zapieprzasz jak dzik przez 20 minut, a efekty tego pracują w Tobie jeszcze długo, długo (i spalają kalorie). Marta, dziękuję!
25 grudnia 2018 Katarzyna - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywny odbiór, bardzo duży komfort rozmowy, trafność zadawanych pytań, rozmowa pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, naprawdę polecam, bardzo dobrze wykorzystany czas,
3 października 2018 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Dzięki Marcie szybko udało mi się ustalić jakie kroki muszę zrobic, żeby osiągnąć wybrany cel.Poza tym, Marta jest bardzo pozytywną i cierpliwą osobą. Już po jednej sesji poczułam się bardzo zmotywowana do działania :)
23 września 2018 Ewa - Lektor angielskiego i hiszpańskiego
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj