Michał Gil

Popularność: 191
Bardzo dobry coach (5)
Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Jesteś zmęczony/a codzienną rutyną? Masz marzenia, ale nie wiesz jak je zrealizować? Stres nie pozwala Tobie na bycie sobą? Szukasz nowej pracy bądź chcesz zmienić swoją profesję? Pragniesz mieć lepsze relacje z innymi? Jeżeli w obecnej sytuacji pojawiają się w Twojej głowie powyższe kwestie/pytania, to zapraszam Ciebie do kontaktu ze mną - mailowego lub telefonicznego, w celu rozpoczęcia procesu coachingowego. Nazywam się Michał Gil i jestem certyfikowanym life & business coachem. W mojej pracy coachingowej wykorzystuję narzędzia terapeutyczne, mające swoje źródło w nurcie poznawczo – behawioralnym, w Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach oraz korzystam z Racjonalnej Terapii Zachowań, gdzie wspólnie pracuję z klientem na jego przekonaniach. Każdy mój proces coachingowy zakończył się sukcesem dla klienta, co potwierdzają feedbacki, które otrzymałem od klientów po spotkaniu podsumowującym. W mojej pracy z drugim człowiekiem kieruję się empatią, pozytywnym nastawieniem, tolerancją oraz dużym zrozumieniem wobec drugiego człowieka. Wielu coachee podkreśla moje umiejętności efektywnego słuchania oraz to, że podczas spotkań ze mną czują się bardzo swobodnie i nie obawiają się poruszać trudnych dla nich kwestii. Prywatnie jestem osobą ambitną, kreatywną, lubiącą uczyć się nowych rzeczy i odkrywać nowe miejsca oraz inne kultury. Dzięki mojej otwartości na drugiego człowieka i chęci poznawania tego, co jest mi obce, jestem w stanie budować niesamowite relacje z ludźmi z całego świata. :) Jeśli uważasz, że mój sposób pracy jest odpowiedni dla Ciebie, zapraszam na coaching 1:1, gdzie wspólnie przejdziemy drogę potrzebną do realizacji Twoich celów/marzeń. Do zobaczenia Michał Gil
Kontakt
Tel. (+48) 503 984 097
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Michałem były dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Podczas spotkań tworzy bezpieczną i swobodną atmosferę, dzięki czemu poruszanie trudnych kwestii stawało się łatwiejsze. Niewątpliwie posiada również niezwykły talent terapeutyczny. Potrafi aktywnie słuchać; podczas sesji poświęca coachee 100% swojej uwagi, co pomaga zbudować przyjacielski nastrój i zachęca do otwartości. Prezentuje wysoki poziom profesjonalizmu; zadając trafne pytania prowokuje do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Skłania do przemyśleń, inspiruje, zachęca do eksplorowania nowych, nieznanych dotąd obszarów. Fakt, że sam nieustająco się rozwija i poszerza swoje kompetencje był dla mnie dodatkowym motywatorem. Oprócz tego Michała cechuje niesamowita empatia, otwartość, ciepło i zaraźliwy uśmiech. Satysfakcja coachee jest dla Niego celem nadrzędnym. W pełni zaangażowany nie pilnował ram czasowych - niejednokrotnie przedłużał sesję, bym mogła domknąć proces lub przekazać informację zwrotną. Feedback jest dla Niego bardzo cenny; dzięki niemu wciąż doskonali swoje umiejętności. Bez wątpienia ta praca jest jednocześnie Jego wielką pasją. Z całego serca polecam Michała jako coacha. Sesje z Nim pozwoliły mi spojrzeć na siebie i omawiane kwestie z zupełnie innej niż dotychczas perspektywy. Jestem za to ogromnie wdzięczna.
21 stycznia 2023 Dorota - inżynier
Bardzo dobry coach
Jestem w trakcie procesu coachingowego, za nami 5 spotkań i jestem bardzo zadowolona. Michał pracuje z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, jest świetnie przygotowany, aktywnie słucha i zadaje niezwykle trafne pytania. Bardzo mi pomógł wyjść z kryzysu życiowego i zbudować nową rzeczywistość w moim życiu. Poza tym, że pracuje mega profesjonalnie, jest ciepłym, sympatycznym i inspirującym człowiekiem, który wciąż się rozwija. Dodatkowo doceniam u niego elastyczność w kwestii ustalania terminów spotkań oraz formy pracy (osobiste spotkanie lub zdalnie). Polecam z czystym sumieniem tego coacha.
20 grudnia 2022 Małgorzata - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Coaching to jedna z tych rzeczy, do których ludzie podchodzą z dystansem. Ja również podchodziłem do tego tematu z dozą niepewności, ponieważ kojarzyłem to z amerykańskimi mówcami, którzy pojawiali się na amerykańskich scenach. ;) I tak było do momentu, kiedy rozpoczynaliśmy współpracę. Nie bardzo wiedziałem czego się spodziewać i czego oczekuję -> Chciałem jedynie poprawić siebie jako maniak rozwoju osobistego. Dzięki Tobie poznałem inną stronę coachingu, gdzie coach jest pewnego rodzaju przewodnikiem, a osoba, która w nim uczestniczy korzysta ze wskazówek pomagających rozwiązać problem samodzielnie. Michał, jesteś bardzo empatyczną osobna twoja umiejętność słuchania dopełnia Cię jako coacha. Twoje sugestie są bardzo trafne, a co najważniejsze pozostają sugestiami, co pozwala wypracować podopiecznym jeszcze lepsze rezultaty dzięki odnalezieniu rozwiązania własnymi siłami. Podczas pracy z Tobą czułem się bardzo swobodnie i nie obawiałem się poruszać trudnych tematów. Dzięki Tobie udało mi się przepracować kilka problemów z przeszłości i stać się jeszcze lepszą wersją siebie. Moje poczucie własnej wartości się zwiększyło, a poziom satysfakcji z życia jest na najwyższym poziomie odkąd pamiętam. Bardzo się cieszę, że poświęciłeś mi swój czas i dziękuję Ci. Jestem pewny, że odmienisz życie jeszcze nie jednej osoby. Z czystym sumieniem będę polecał twoje usługi swoim znajomym!
12 września 2022 Michał - Pracownik Korporacji
Bardzo dobry coach
Michał jest osoba bardzo empatyczna, tak naprawdę sam swoją obecnością i podejściem wpływa bardzo pozytywnie na inne osoby. Potrafi bardzo dobrze dopasować potrzeby drugiej osoby oraz nakierować ja na odpowiednie tory. Sesje z Michałem uświadomiły mi, że warto podjąć wysiłek i sprawdzać różne rozwiązania, tak aby znaleźć takie, które najbardziej odpowiada naszym aktualnym potrzebom i sytuacji życiowej. W trakcie wspólnych spotkań było dużo inspirujących momentów, które zmobilizowały mnie do poszukania innych, niż dotychczasowe rozwiązania. Jednym słowem, Michał inspiruje, otwiera, zachęca swoją dobrą energią do odważnych zmian! Chciałbym jeszcze wspomnieć, że Michał to nie tylko coach, ale posiada wyjątkowe umiejętności terapeutyczne. Dzięki Michale za wszystko!!! Osoba w 100% godna polecenia!
10 września 2022 Marcin - Pracownik Korporacji
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Michałem charakteryzowały się pełnym profesjonalizmem. Michał zawsze był znakomicie przygotowany, pełen zaangażowania, ciepła i empatii. Coaching z Michałem pozwolił mi wyznaczyć konkretne cele, uświadomił co mi daje prawdziwą satysfakcję i jakie są moje priorytety. Dzięki niemu podjęłam bardzo ważną decyzję, z którą zwlekałam latami – w końcu odważyłam się na zmianę pracy. Każde spotkanie z Michałem było inspiracją do dalszego rozwoju, odkrywania siebie na nowo i stawania się pewniejszą siebie kobietą. Michał podczas sesji tworzy bezpieczną i przyjacielską atmosferę, w której czujemy się pewnie i nie boimy się mówić o najtrudniejszych kwestiach. Jest osobą, która potrafi słuchać, wspaniale prowadzić rozmowę i inspirować do zmian oraz pracy nad sobą. Nie ocenia, nie krytykuje, tylko zadaje pomocne pytania i nakierowuje na odnalezienie w sobie rozwiązań. Na pewno w życiu będę się kierować radami, które otrzymałam podczas sesji coachingowych. Dziękuję Ci Michał za ogromne wsparcie i pomoc, którą od Ciebie otrzymałam! Polecam każdemu z całego serca!
10 września 2022 Kornelia - Project Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj