Michał Stolarczyk

Popularność: 908
Bardzo dobry coach (24)
Pomogę Ci uporządkować Twoje sprawy zawodowe. Napisz do mnie jeśli potrzebujesz: - znaleźć pracę, - zmienić pracę, - zaplanować swoją ścieżkę zawodową, - dokonać zmiany w Twojej karierze zawodowej, - wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie lub nieobecności w Polsce, - założyć i prowadzić działalność gospodarczą, - określić swoje mocne strony i predyspozycje zawodowe, - stworzyć skuteczne CV i list motywacyjny, - przygotować się do rozmowy o pracę. Jestem konsultantem kariery i coachem, a także psychologiem i trenerem umiejętności społecznych i psychologicznych. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz efektywności zawodowej. Metodę coachingową uzupełniam elementami doradztwa zawodowego, poradnictwa psychologicznego oraz treningu wybranych umiejętności. Posiadam ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, szkoleń i edukacji, zarządzania projektami oraz sprzedaży i obsługi klienta. Działam jako wolny strzelec, byłem też pracownikiem oraz właścicielem firm. Jako coach skutecznie pomagam klientom od 2009 roku. W swojej pracy stawiam na skuteczność, szybkość działania i rzetelność wykonywanej pracy. Mam doświadczenie ponad 450 godzin sesji z klientami indywidualnymi. Przygotowuję się do uzyskania akredytacji w Izbie Coachingu. Coaching jest dla mnie prostą i piękną metodą poprawy działania i jego efektów przez refleksję, trenowanie i ciągłe doskonalenie zachowania i myślenia. Certyfikat coacha uzyskałem w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. Jestem również członkiem Izby Coachingu i aktywnie uczestniczę w pracach jej oddziału małopolskiego. Cennik: spotkanie wstępne 120 min. - osobiście: 180 zł / zdalnie: 155 zł (z opcją bezpłatnej rezygnacji po godzinie) dalsze sesje 90 min. - osobiście: 180 zł / zdalnie: 155 zł
Kontakt
602-390-413
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Panem Michałem pozwoliły mi ruszyć naprzód. Nadal korzystam z pliku, który stworzyłam pod wpływem naszych spotkań. Czasem jak mam wrażenie, że się blokuje, nadmiernie piszę scenariusze w głowie lub boję się podjąć w moim mniemaniu jakiegoś wyzwania to do niego wracam. Pan Michał pomógł mi wypracować i znaleźć sposoby, które utrwalają we mnie poczucie sprawczości z czym miałam wcześniej duży problem. Myślę też, że lepiej stawiam granicę, niż wcześniej. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie, spotkania oraz pomoc w przestawieniu się na poszukiwanie rozwiązań. Najprawdopodobniej jeszcze wrócę do spotkań :).
23 marca 2024 Agnieszka - Trener osobisty
Bardzo dobry coach
Psycholog dla wymagających. Michał pomógł mi po 1 konsultacji. Jego podejście jest zupełnie inne niż innych osób z branży, które miałem okazje poznać. Skupia się na konkretach, a nie na rozmowie dla samej rozmowy, parafrazowaniu i przeciąganiu rozmowy w niewiadomym kierunku. Bardzo podoba mi się jego obiektywne podejście do tematu, obiektywne i precyzyjne. Nie ma tu miejsca na nieporozumienia, niedomówienia czy mówienia na okrętkę - "straight forward" to lubię i doceniam. 5 gwiazdek :)
4 listopada 2023 Szymon - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Zwróciłem się do Pana Michała z nadzieją na rozwiązanie moich chronicznych problemów z organizacją czasu i realizacją planów akademickich i zawodowych. Od samego początku naszej współpracy dostrzegłem pełen profesjonalizm, organizację, szacunek oraz zaangażowanie, które Pan Michał wykazywał za każdym razem. Jego gotowość do wysłuchania moich wątpliwości i pomoc w zrozumieniu, jakie cele są dla mnie naprawdę istotne, były nieocenione. Dodatkowo, doceniam empatię, jaką Pan Michał przejawiał poprzez aktywne słuchanie, błyskotliwe wyciąganie wniosków oraz spokojną ocenę sytuacji. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy, obroniłem pracę magisterską i zdobyłem pracę na wymarzonym stanowisku. Dzięki temu, zyskałem pewność siebie i skupiłem się na kluczowych aspektach mojego rozwoju zawodowego. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Michałem każdemu, kto szuka wsparcia i profesjonalnego doradztwa w kwestiach rozwoju zawodowego.
11 czerwca 2023 Aleksander K - Programista
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Panem Michałem wszystkim, którzy szukają swojej drogi zawodowej. Otrzymałam od niego wiele cennych wskazówek, a rozmowy z nim były dla mnie bardzo pomocne. Pan Michał dysponuje ciekawymi materiałami i narzędziami do pracy, które umożliwiły mi nowe spojrzenie na moje umiejętności i zainteresowania zawodowe. Polecam każdemu, kto potrzebuje uporządkowania wiedzy o sobie i swoich możliwościach.
5 czerwca 2023 Małgorzata - koordynatorka projektów
Bardzo dobry coach
Konsultacje pomogły mi lepiej przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych i podejść do procesu poszukiwania nowej pracy z mniejszym stresem oraz większą wiarą w pomyślne zakończenie, które nastąpiło :) Dziękuję i polecam
24 lipca 2022 Kinga - Analityk
Bardzo dobry coach
Pan Michał pomógł mi uporządkować kwestie związane z moją karierą zawodową - nakreślił ścieżki, jakimi powinnam podążać, na jakie elementy zwracać uwagę podczas procesu aplikacji na różne stanowiska. Celnie rozpoznał problem i zauważył elementy do dopracowania, za co jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję. Podsumowując - polecam
28 kwietnia 2022 Izabela - Przedstawiciel Handlowy
Bardzo dobry coach
Decyzja o zgłoszeniu się do pana Michała była bez wątpienia jedną z najlepszych decyzji w moim życiu i nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Seria spotkań i rozmów z panem Michałem pomogła mi wypracować sposoby radzenia sobie ze stresem w pracy jak również poukładać wiele kwestii zawodowych w moim życiu. Dzięki wsparciu i pomocy pana Michała zaczęłam bardziej wierzyć w swoje możliwości, co ostatecznie zaowocowało zmianą pracy na lepiej odpowiadającą moim predyspozycjom. Przespane noce, spokój w głowie i brak negatywnych emocji na myśl o pracy - to tylko kilka efektów końcowych współpracy z panem Michałem. Serdecznie polecam pana Michała wszystkim osobom, które szukają wsparcia i doradztwa w kwestiach zawodowych.
24 listopada 2021 Beata - Administrator IT
Bardzo dobry coach
Konsultacje z Michałem pozwoliły mi szybko zredukować moje blokady i samemu zacząć działać w kierunku realizacji moich celów. Michał jest profesjonalistom i trzyma się ustalonych zasad, co daje poczucie pewności w proces. Bardzo doceniam to że nic mi nie było narzucane, a raczej sugerowane, co akurat okazywało się skuteczną metodą aby inaczej patrzeć na swoje postawy. Otrzymałem też porady jaką strategię przyjąć podczas rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki!
15 czerwca 2021 Tomasz Szcz -
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność korzystać z coachingowej konsultacji Michała. Podobało mi się połaczenie psychologicznej uważności z biznesowym podejściem. Doceniam wyważoną, z dbałością o potrzeby klienta rozmowę dzięki której mogłem poukładać myśli, dojść do przydatnych wniosków i uzyskać kilka cennych uwag dotyczących negocjacji. Dzięki Michałowi mogłem zaplanować korzystniejszą strategię negocjacji. Jestem bardzo zadowolony z usługi, bez tego wsparcia nie wpadł bym na wiele użytecznych informacji, które przełożyły się na zdecydowanie lepsze wyniki w negocjacji niż pierwotnie zakładałem
21 marca 2021 Cezary - psycholog
Bardzo dobry coach
Michała znam prywatnie, ale zwróciłam się do niego o pomoc związaną z moim rozwojem zawodowym. Dostałam dużo więcej niż się spodziewałam. Już po jednej rozmowie telefonicznej, wiedziałam co mnie blokuje w działaniu, co chcę zostawić za sobą, a co zabrać na dalszą drogę rozwoju. Profesjonalizm i trafne pytania pozwoliły mi poczuć się usłyszaną i zrozumianą. Z kolei przestrzeń jaką ofiarował mi Michał, dały mi jakże ważne dla mnie poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję, niech się dzieje! Polecam współpracę z Michałem, ja już to zrobiłam.
25 luty 2020 Beata - wolny
Bardzo dobry coach
Bardzo spodobało mi się idealne podejście do mnie i do moich problemów oraz bardzo dobry kontakt. Jako, że mieszkam za granicą było to szczególnie trudne, gdyż kontaktowaliśmy się poprzez Skype. Michał był zawsze bardzo dobrze przygotowany do rozmów i nie tracił wątku pomiędzy spotkaniami. Wspólne sesje wiele mi pomogły. Jeśli znowu poczuję taką potrzebę to chętnie skorzystam z jego porad i coachingu.
16 listopada 2018 Mateusz - Organiser w związku zawodowym
Bardzo dobry coach
Miałem kilka sesji z Michałem. Jest osobą profesjonalna i godna polecenia. Pilnował żeby postanowienia podjęte podczas sesji były realizowane w realu. Bardzo dobry kontakt od samego poczatku. Polecam.
13 maja 2018 Pawel - Ksiegowy
Bardzo dobry coach
Świetnie mi się pracowało z Michałem. Bardzo uważnie słucha, zostawia dużo przestrzeni na własne przemyślenia. Pięknie otwiera nowe perspektywy, przy pomocy celnych i bardzo akuratnych pytań. We właściwym momencie potrafi celnie podsumować. Kilka takich myśli zabrałem jako wartość dla siebie. Pracuje z wielkim szacunkiem, delikatnością i wyczuciem, a zarazem skutecznie. Potrafi wspaniale skierować naszą własną uwagę na mocne strony i osiągnięcia - to dodaje skrzydeł. Dziekuję Michał.
10 maja 2018 Jacek - freelancer
Bardzo dobry coach
Michała Stolarczyka znam od lat - zarówno osobiście jak i zawodowo. W 2011 razem robiliśmy projekt - Coachingowe Trójkąty w których ćwiczyliśmy swoje umiejętności w jednej z 3 ról - coach, klient i obserwator - projekt trwał kilka miesięcy. Już wtedy Michał wykazywał się dużą rzetelnością, profesjonalizmem i porządnie zrobionymi notatkami, z mojej perspektywy jego pytania pomogły mi rozwiązać ważne na wtedy wyzwania. W latach 2012-2016 nasz kontakt był sporadyczny, ale wiem, że rozwijał swoje kompetencje społeczne w różnych projektach mi. in. w Zawodowych Sprzedawcach - kiedy miałem do czynienia z Michałem jako pracownikiem, a ja byłem klientem ZS moim zdaniem wykazywał się (jak zwykle) dużym profesjonalizmem. No i od 2017.01 nasz kontakt został wznowiony i wspólnie pracujemy nad "wolnością emocjonalną" oraz "produktywnością" oceniam efekty naszej pracy jako przedsiębiorca, lider i mentor bardzo wysoko, a trwają już ok. półtorej roku. Jeśli ktoś będzie chciał zapytać o Michała mnie osobiście można do mnie pisać na portalu facebook. Pozdrawiam Bartłomiej Świstak Piotrowski
27 kwietnia 2018 Bartłomiej Świstak Piotrowski - przedsiębiorca / mentor
Bardzo dobry coach
Zwróciłam się do Michala, gdy moja sytuacja w firmie była bardzo ciężka, a ja zdecydowałam się zmienić pracę. Największej pomocy potrzebowałam przy skonstruowaniu adekwatnego i atrakcyjnego CV, co udało się w sto procentach. Podczas kilku naszych sesji Michał pomogl mi zrozumiec, w jakim miejscu swojej sciezki kariery jestem , co stanowi dla mnie najwieksze wyzwanie, a co problem nie do przejscia; pomogl i poszukac swoich oczekiwan wobec pracodawcy i samej siebie jako pracownika. Polecam te konsultacje szczegolnie na wysoki poziom empatii Michała, dzieki ktoremu wiele rzeczy mozna uporzadkowac i poczuc sie pewniej w trudnej sytuacji. Za to jestem mu bardzo wdzieczna.
4 kwietnia 2018 Basia - menadzer/dziennikarz
Bardzo dobry coach
U Michała odbyliśmy całodniowy warsztat radzenia sobie ze stresem metodą RTZ, a następnie sesję coachingową, która ułatwiła nam świadome stosowanie poznanych technik w naszym codziennym życiu oraz związku. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem, ponieważ zyskaliśmy większą świadomość siebie, większy spokój i poprawiliśmy relację w naszym związku. Serdecznie polecamy!
24 stycznia 2018 A P -
Bardzo dobry coach
Polecam Michała. Byłam jego klientką w 2010 r. i bardzo dobrze oceniam pracę z Michałem, jak i rezultaty ówczesnych coachingów. Dobry warsztat i empatia. Po sesji otrzymywała ścian notatek, które były mi pomocne w zauważenia zmiany, jakiej dokonywał przy jego wsparciu.
28 grudnia 2017 Agata - Ciach, trener
Bardzo dobry coach
Maiłam przyjemność pracy z Michałem podczas sesji cochingu kariery. Uważam go za osobę rzetelną i konkretną. Do sesji był przygotowany i od razu wiedziałam, że wie co robi. Spotkanie pozwoliło mi na dokładne przyjrzenie się różnym opcjom zawodowym. Podoba mi się jego opanowanie/spokój. Polecam jako coacha!
6 grudnia 2017 Małgorzata - psychodietetyk
Bardzo dobry coach
Z panem Michałem Stolarczykiem spotkałam się na indywidualnej konsultacji coachingowej, zrealizowanej przez Izbę Coachingu w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie zaproszenie ze strony pana Stolarczyka do rozpoczęcia konsultacji w formie mailowej (na tydzień przed zaplanowanym spotkaniem). W czasie naszej korespondencji został określony obszar tematyczny i cele spotkania. Odpowiadając mailowo na pytania określiłam – metaforycznie – moją obecną sytuację zawodową, czyli to gdzie teraz jestem; stworzyłam obraz tego, do czego chcę dotrzeć i określiłam zasoby, które mogą mi w tym pomóc. "Mailowa sesja coachingowa" dała mi więcej czasu na przemyślenie tego, czego oczekuję zarówno po konsultacji coachingowej, jak i tego, czego potrzebuję w zakresie mojego rozwoju zawodowego. Sama konsultacja coachingowa była dla mnie wartościowym spotkaniem z życzliwym i kompetentnym specjalistą. Dzięki rozmowie coachingowej określiłam możliwości i kierunki mojego dalszego działania zawodowego. Zaplanowałam również kolejne kroki, które zrealizuję przybliżając się do "zmaterializowania" mojego obrazu własnej samorealizacji zawodowej. Kilka dni po konsultacji coachingowej zostałam po raz drugi miło zaskoczona mailem od pana Stolarczyka. W załączniku znalazło się kilkustronicowe podsumowanie konsultacji – zebranie tego co zostało przeze mnie powiedziane, wzbogacone o obserwacje coacha i przypomnienie poczynionych przeze mnie ustaleń. Zamknięciem było dodatkowe, zawodowe zadanie do wykonania. Tak więc z jednorazowego spotkania coachingowego powstała prawie sesja. Opisany sposób pracy pana Stolarczyka pokazuje z jakim zaangażowaniem podchodzi on do swoich klientów i jak poważnie ich traktuje. Uważam, że jest coachem, którego można polecać, co niniejszym czynię.
4 grudnia 2017 Izabela - trener/ szkoleniowiec
Bardzo dobry coach
Michał to świetny coach. Nie tylko jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie ale też posiada odpowiednią do tego zawodu osobowość. Empatycznie podążając za klientem pomaga zrozumieć swoje emocje i pragnienia, co jest niezbędne do osiągania satysfakcji z realizacji celów, w czym Michał oczywiście znakomicie potrafi wesprzeć naciskając gdzie trzeba i odpuszczając gdzie trzeba. 100% wart polecenia
30 listopada 2017 Grzegorz - psycholog
Bardzo dobry coach
Michał to jest Coach, który "wyłożył przede mną" moje moje pędzące myśli i przyjrzał się im ze mną. Pozwolił mi ułożyć je na swoje miejsce :) Dostałam dużo przestrzeni na sesji, co pozwoliło mi rozwinąć skrzydła. Nie dał się zwieść moim wątpliwościom. Dzięki Michał - rzeczy zaczęły dziać się same :)
21 listopada 2017 Katarzyna - Coach
Bardzo dobry coach
Polecam Michała. Świetny prowadzący, skoncentrowany i spokojny, Pracowaliśmy razem przez 12 sesji w kwestii określenia najlepszej drogi zawodowej oraz relacji międzyludzkich. Dziekuję za czas i cierpliwość, której pokłady są chyba nie skończone. Jego ogromne doświadczenie w dziedzinie rozmów kwalifikacyjnych i CV pomogły mi znaleźć wymarzone miejsce pracy. Polecam!
21 listopada 2017 Jakub - Manager SPrzedaży w Logistyce Lotniczej
Bardzo dobry coach
Fachowość, profesjonalizm, a przy tym luźna atmosfera. Było super ! Michał okazał się bardzo pomocny w moim rozwoju. Jeśli szukasz kogoś, kto dotrze do twoich mocnych i słabych stron, a przy tym odpowiednio wykorzysta twój potencjał, nie czekaj, dzwoń i się umów na spotkanie. Polecam niezdecydowanym ;)
19 listopada 2017 Szymon - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Z Michałem pracowałem przez 6 sesji nad poprawą mojej sytuacji finansowej i zwiększeniem zarobków. Jestem zadowolony z efektów tej współpracy, ponieważ dzięki niej zrozumiałem sens i wartość wyznaczania celów, przyjrzałem się i lepiej zrozumiałem moje emocje, które stanowiły główną przeszkodę na drodze do tego celu, mogłem (dzięki kompetencjom Michała) przyjrzeć się sobie i nabrać dystansu do swoich spraw. Michała polecam przede wszystkim jako uważnego towarzysza procesu zmiany i rozwoju. Dawał mi on dużo przestrzeni do robienia tego co chciałem i decydowałem się zrobić, a jednocześnie wspierał w planowaniu i stawianiu kolejnych kroków. Ograniczał swoje sugestie do niezbędnego minimum, zamiast tego wspierał moją kreatywność w poszukiwaniu własnych rozwiązań. Ma on cenną zdolność zadawania tylko tych najważniejszych pytań, porządkowania odpowiedzi i znajdywania własnych rozwiązań. Potrafił zachować niezbędny dystans, co ułatwiało mi lepsze poznanie siebie. Uważam, że współpraca z Michałem jest szczególnie godna polecenia, gdy poszukuje się się wsparcia w realizacji swoich planów, podjęciu decyzji życiowych czy też biznesowych, wyznaczeniu strategii działania.
19 listopada 2017 Marcin - Przedsięborca / wolny strzelec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

METODY ZARZĄDZANIA GWIAZDORSKIM ZESPOŁEM TERENCE’A FLETCHERA wersja 1.1
2 lipca 2017
Analiza sposobu kierowania zespołem w wykonaniu bohatera filmu Whiplash, Terenca Fletchera
ZAŁOŻENIE OSADY JEST WAŻNE SAMO W SOBIE ver 1.1
21 września 2016
W artykule piszę o tym, że coraz częściej goniąc za rozwojem osobistym i zmianę w życiu zapominamy zadbać o to, co już mamy i uczynić z tego coś stabilnego, co będzie stanowiło naszą tytułową "osadę".