Michał Wielgomas

Popularność: 1451
Bardzo dobry coach (24)
Coaching to moja pasja a kontakt z drugim człowiekiem to każdorazowo życiowa przygoda. Po każdej sesji czuję, że cząstka mnie została z klientem a jego część jest ze mną. Moje specjalizacje: Sales Coaching - skierowany do pracowników sprzedaży, przedstawicieli, managerów, kierowników, dyrektorów, szefów. Business Coaching - dla zakładających własną działalność. Career Coaching - gdy pragniesz rozwoju zawodowego Job Coaching - dla osób stojących przed wyborem zawodu, chcących zmienić pracę lub poszukujących jej. Life Coaching - gdy coś nie gra w życiu osobistym, chcesz to zmienić lecz nie dajesz sam/sama rady.
Kontakt
tel. +48 601 788 949
Specjalizacje
Miasta
Siemianowice Śląskie, Katowice, Kraków, Częstochowa, Rybnik, Piekary Śląskie, Gliwice, Tychy, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Bytom, Chorzów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Szkolenia
800 godzin - szkolenia zawodowe, aktywizujące zawodowo oraz kompetencji miękkich. Salamon Consulting Suwałki, Balford Chemicals Katowice, AP Edukacja Łódź, Spółdzielnia Socjalna "Familia" Tarnowskie Góry, Centrum Wspierania Inicjatyw Samorządowych Tarnowskie Góry, Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, Klub Coacha Częstochowa. Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym Zakład Aktywności Zawodowej Chorzów,
doświadczenie sprzedażowe
Przez ponad 20 lat pracowałem w firmach usługowo-handlowo-produkcyjnych na stanowiskach od Przedstawiciela Handlowego przez Specjalistę ds, Sprzedaży po Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Poznałem specyfikę pracy w firmach od jednoosobowego właściciela, poprzez Spółki Cywilne, Jawne, Komandytowe, z Ograniczoną Odpowiedzialnością, po Spółki Akcyjne Skarbu Państwa. Wiem jak "smakuje" chleb handlowca
doradztwo zawodowe
350 godzin - konsultacje indywidualne i grupowe, tworzenie Indywidualnego Planu Pracy. Industry Personnel Services Wrocław, Nestor Group Bartosz Berkowski Świdnica, Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym Zakład Aktywności Zawodowej Chorzów. Klub Integracji Społecznej Chorzów.
COACHING
1100 godzin - sesje indywidualne i grupowe dla osób prywatnych oraz instytucji: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu, Centrum Wspierania Inicjatyw Samorządowych w Tarnowskich Górach, Industry Personnel Services Wrocław, Nestor Group Bartosz Berkowski Świdnica, Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF Rzeszów, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Kraków, Ośrodek Pomocy Społecznej Nowy Targ, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Zakopane, Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym Zakład Aktywności Zawodowej Chorzów, Warsztaty Terapii Zajęciowej Chorzów, Warsztaty Terapii Zajęciowej Czerwionka-Leszczyny.
Wykształcenie
mgr Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej - Uniwersytet Śląski w Katowicach, Coach - studia podyplomowe w Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Zarządzanie i Marketing w Akademii Ekonomicznej w Katowicach

Opinie

Bardzo dobry coach
Jako właścicielka firmy SoniK, wyrażam głębokie podziękowania za współpracę w zakresie coachingu managerskiego. Pan Michał cechuje się usystematyzowaną i praktyczną wiedzą oraz umiejętnościami coacha na najwyższym poziomie, co przekłada się na wzmocnienie potencjału klienta. Fantastyczne poczucie humoru oraz empatia, świetnie sprawdza się w kontaktach interpersonalnych.
30 września 2020 Sonik Sonia Kowolik - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pan Michał współpracował z nami przy realizacji coachingu dla pracowników socjalnych w ramach projektu "KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia i rodzin", którego realizatorem był Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie. Ze swoich obowiązków wywiązywał się sumiennie i z wielkim zaangażowaniem podchodził do każdej sesji, co przełożyło się na zadowolenie uczestników, a co za tym idzie powodzenie całego projektu. Serdecznie polecamy Pana Michała jako solidnego i profesjonalnego coacha.
29 września 2020 Centrum Szkoleniowo-Terapeutyczne SELF - Rzeszów
Bardzo dobry coach
Początkowo pochodziłam z dystansem do coachingu, ale już pierwsze spotkanie z Michałem rozwiało moje wątpliwości. Pamiętam Jego słowa dwa lata temu: nie bój się oczekiwać od świata więcej - i miał rację :-) Dziękuję Michale i wszystkim bardzo polecam sesje z Tobą. Powodzenia w dalszej drodze w zawodzie i w życiu codziennym.
28 września 2020 Dorota - Specjalista Pracy Socjalnej
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem i satysfakcją mogę polecić Pana Michała jako doświadczonego i odpowiedzialnego trenera Jego pozytywne, pełne zrozumienia podejście i szczególnego rodzaju empatia pomagają w naturalny sposób uświadomić sobie mechanizmy kierujące naszymi poczynaniami oraz wpływające na możliwości rozwoju kariery. Umiejętne zadawanie pytań i ćwiczeń ułatwia zdobycie wiedzy o sobie, co ułatwia dalsze świadome kierowanie swoim życiem.Panie Michale - szacunek! Dziękuję bardzo,
27 czerwca 2018 Zbyszek - Manager
Bardzo dobry coach
Michał Wielgomas – odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Osoba która zna się na ludziach , ma odpowiednie podejście do tematu. Przerobiłem z Michałem kilka sesji i czuję i wiem że wstąpił we mnie nowy ożywiony człowiek poprzez sesje coachingowe , wnikliwa analiza, zaangażowanie i wiele innych zalet które posiada Michał . Tak Tak Tak na 100% osoba godna polecenia.
26 marca 2018 Sławek - Chief Branch Officer
Bardzo dobry coach
Z największa przyjemnością polecam Michała jako bardzo dobrego coacha. Na jego zajęciach jest zawsze miło i ciekawie. To wlasnie on pokazał mi drogę jak dążyc do celu. Dzięki Michalowi nabrałam pewności siebie i wiary we własne możliwości.
3 marca 2018 Anna - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Świetny słuchacz, Pan "dobra rada", niesamowity analityk, niepoproawny optymista, potrafiący znaleźć dobrą stronę w pozornie złej sytuacji. Pozwalający rozwinąć skrzydła, zobaczyć słońce, poznać swoje możliwości i...nie wahać się. Poza tym- świetny człowiek. Zdecydowanie polecam Pana Michała!
28 luty 2018 Anna - Kontroler finansowy
Bardzo dobry coach
Pozdrawiam pana Michała dużo mi pomógł nawet sama rozmowa z nim jest interesująca pokazał mi lepsza drogę zawodową oraz umie naprowadzić na dobra drogę polecam jego sesje coach bo umie pomógł pozdrawiam
13 listopada 2017 Ewelina - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Mogę serdecznie polecić Michała jako wspaniałego coacha - zaangażowany, kompetentny. Proces coachingu w takim profesjonalnym towarzystwie był dla mnie niesamowitą i inspirującą podróżą w głąb samej siebie, dającą bardzo dużo pozytywnej energii do działania. Doskonale potrafi wyciągnąć siłę którą każdy z nas ma w sobie.
27 października 2017 Ilona - specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w każdym calu. Duża wiedza i doświadczenie, bardzo dobre podejście do klienta. Wnikliwy, inspirujący do myślenia i zastanowienia się nad tym czego chcemy. Spotkania z nim to była czysta przyjemność ale i ciężka praca nad sobą.
24 października 2017 Joanna - Prac.
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam p. Michała-coacha. Korzystałam z procesu coachingu i jestem bardzo zadowolona. Pomógł zrobić pierwszy krok, dzięki któremu osiągnęłam teraz sukces, zawdzięczam panu bardzo wiele i życzę wszystkim tego samego :) Bardzo solidny i znający się na rzeczy człowiek :)
24 października 2017 PatrycjaZawiercie - Sekretarz
Bardzo dobry coach
Zaangażowanie Michała i jego profesjonalne podejście pomogły mi znaleźć rozwiązanie w trudnych sytuacjach życiowych zarówno prywatnych jak i zawodowych.Dzieki pracy z Michałem odkryłam swoje mocne strony. Obecnie jestem bardziej świadoma swoich możliwości. Pewność siebie, którą zdobyłam podczas pracy z Michałem bardzo ułatwia mi stawianie czoła wyzwaniom codziennego życia. Gorąca polecam Michała jako profesjonalnego coacha!!!
9 października 2017 Monika - Księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Michała jako coacha - zaangażowany, kompetentny. Dzięki mądremu podejściu, ciekawym ćwiczeniom pozwolił mi zdać sobie sprawę ze złych nawyków mentalnych oraz je przepracować. Polecam bez zastanowienia ;)
8 października 2017 Wojtek - IT guy
Bardzo dobry coach
Bez zastanowienia polecam spotkanie z Michałem-coachem. Michał wie co robi, wie co mówi. Doskonale potrafi wyciągnąć siłę którą każdy z nas ma w sobie. Dalsze pokierowanie tą siłą przyniosło doskonały rezultat w mojej karierze zawodowej, otwarcie, zadowolenie, pełen sukces i co najważniejsze zadowolenie z siebie.
5 października 2017 Beata - Koordynator Sprzedaży Region Pd. Polska
Bardzo dobry coach
Z wielką przyjemnością chcialam podzielić się opinią z sesji coachingu prowadzonego przez Michała .osoba kompetentna bardzo zaangażowana i co najważniejsze z pasją ,wielką pasją jako trener i motywator do działania.Dziękuję za wsparcie i polecam wszystkim
4 października 2017 Katarzyna - Prac
Dobry coach
Pan Michał Wielgomas prowadził dla naszej spółki w ramach aktywizacji zawodowej osób długotrwale bezrobotnych sesje coachingu indywidualnego i grupowego. Prowadzone spotkania odznaczały się rzetelnością, fachowością i terminowością.
2 października 2017 Anna - Kierownik Centrum Aktywizacji
Bardzo dobry coach
Zaczynając pracę z Michałem byłem wypalony zawodowo, brakowało mi motywacji i nie bardzo wiedziałem czego tak naprawdę oczekiwać od naszych spotkań. Po 7 sesjach (razem ok 10 godzin) moja sytuacja wygląda zupełnie inaczej - jestem zmotywowany, bardziej rzetelny i konsekwentny w swoich działaniach. Najlepsze jest to, że dodatkowo podczas całego procesu odnalazłem prawdziwego siebie. Ze szczerym sumieniem gorąco polecam Michała wszystkim tym, którzy chcą spojrzeć na swoje dotychczasowe życie z innego punktu widzenia oraz wyznaczyć sobie nowe cele.
7 października 2016 Janek - Manager Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Michał to prawdziwy MISTRZ w "swoim fachu". Konkretny, precyzyjny, uparcie dążący do osiągnięcia celu! Już na samym początku Michał wzbudził moje zaufanie - a to udaje się niewielu osobom :-) Jego metody prowadzenia sesji bardzo mi odpowiadały, zadania, które mi wyznaczał sprawiły, że lepiej poznałam siebie i odkryłam "w sobie" cechy, zalety, emocje, o których nie miałam pojęcia, że je mam :-) a to z kolei sprawiło mi ogromną frajdę, radość i dodało pewności siebie :-) Gorąco polecam Michała jako coacha, jestem pewna, iż potrafi pomóc w każdej dziedzinie życia.
6 czerwca 2016 Małgosia - technik dentystyczny
Bardzo dobry coach
Szukasz coacha, który nie boi się wyzwań? Który ma intuicję popartą życiowym doświadczeniem, a do tego solidny warsztat zawodowca? Wybierz Michała! Sesje z nim wspominam jak górską wędrówkę z pięknymi widokami. Michał zadaje trafne pytania, nie boi się prowokować, proponuje bardzo ciekawe eksperymenty myślowe i pomaga klientowi utrzymać koncentrację na celu. Do tego zadaje ambitne prace domowe - co jest dość rzadkie i zmusza do faktycznej pracy nad sobą. Michał, ogromnie się cieszę, że Cię spotkałam. Jak stracę z oczu swój cel, to odezwę się, żebyś pomógł mi go odnaleźć!
5 czerwca 2016 Ola - Coach
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Polecam Pana Michała bardzo serdecznie...Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam ze zna się na swoim fachu.Sesje z nim pomogły mi uporzadkować swoje zycie..na tyle, ze teraz wytrwale realizuje wyznaczone sobie cele.. I takie sesje to również ciekawa przygoda..motywująca i ispirujaca.
12 maja 2016 Marzena - Asystentka stomatologiczna
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam coaching z Michalem. Wspolpraca z Michalem doprowadzila do wielu korzystnych zmian w moim zyciu. Techniki, ktore zastosowalismy podczas coachingu, pomogly mi w uporzadkowaniu mojego zycia , postawieniu odpowiednich celow, a takze realizacji ich. Michal angazuje sie w to co calym soba , sesje sa niezwykle ciekawe i inspirujace.
22 kwietnia 2016 Magdalena - Prac
Bardzo dobry coach
Proces coachingu, który przeszłam podczas sesji z Michałem, bardzo pomógł mi się rozwinąć do tego etapu, w którym jestem obecnie. Dzięki niemu poradziłam sobie m.in. z niską samooceną, co ułatwiło mi "wychodzenie do ludzi" i codzienny kontakt z nimi zarówno w sferze prywatnej, ale co ważniejsze - także w sferze zawodowej, gdyż zakończony proces stanowił zwrot o 180 stopni w rozwoju mojej firmy. Dziś jestem w stanie nawet występować publicznie, co wcześniej było dla mnie czymś niemożliwym :) Serdecznie polecam Michała jako coacha!
13 kwietnia 2016 Justyna - przedsiębiorca z branży usług księgowo-administrac
Bardzo dobry coach
Pracowałem z Michałem podczas sesji coachingowych w roku 2014/2015. Michał od razu wzbudził moje zaufanie. Zadawał dociekliwe, otwarte i wnikliwe pytania. Prosił o doprecyzowania motywów moich działań, celu na proces i nie odpuszczał, kiedy odbiegałem od tematu. Wszystko to w moim przypadku było niezbędne do realizacji celu i pozwoliło mi przemyśleć i poukładać sobie wiele kwestii. Jestem Michałowi bardzo wdzięczny za wsparcie w realizacji celu i zdecydowanie polecam go jako solidnego, dociekliwego i wiarygodnego coacha.
12 kwietnia 2016 Michał - Prawnik ds. zamówień publicznych
Bardzo dobry coach
Serdecznie i gorąco polecam Michała-coacha partnera moich zmian. Proces coachingu w takim wspaniałym i partnerskim towarzystwie był dla mnie niesamowitą i inspirującą podróżą w głąb siebie, dającą wiele radości,sił i pozytywnej energii.Decyzję o podjęciu tej podróży i zrobieniu pierwszego kroku uważam za jedną z najlepszych w moim życiu.
12 kwietnia 2016 Joanna - prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj