Mirella Piwiszkis

Popularność: 426
Bardzo dobry coach (7)
Ceniony coach i trener biznesu. Jako certyfikowany coach (otrzymała certyfikat Ericsson Colege) jest wyjątkowo ceniona za głęboką wiedzę psychologiczną, doskonałą znajomość procesów biznesowych i koncentracji na kliencie. Zapewnia też klientom różnorodność doświadczeń umożliwiających spojrzenie na problem czy sytuację z wielu perspektyw. W efekcie stwarza warunki do bezpiecznego wdrażania nowych, konstruktywnych i efektywnych zachowań. Jako coach i trener jest znana z opinii i porad eksperckich w mediach. Z racji korporacyjnego i własnego doświadczania biznesowego, specjalizuję się w coachingu kompetencji managerskich, executive coachingu, coachingu ogólnorozowojowego, coachingu sprzedażowego, team coachingu. Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizując się w prawie spółek handlowych) oraz otrzymała tytuł magistra psychologii na Wydziale Psychologii UW - wybierając jako specjalizację psychologię procesów grupowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w działach sprzedaży oraz windykacji koncernu Umdash. Przez wiele lat pracowała jako niezależny ekspert. Jako trener umiejętności biznesowych w ciągu 15 letniej pracy zrealizowała setki projektów rozwojowych i szkoleniowych wielu polskich firm. Efektywność prowadzonych działań doceniają liderzy w swoich branżach, m. inn. Accenture, TVN, Grupa Inditex (Zara), General Motors i inn. Jest szefową firmy, żoną, matką trójki dzieci, a w czasie wolnym miłośniczką włoskich gór i kuchni.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wykształcenie
Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizując się w prawie spółek handlowych) oraz otrzymała tytuł magistra psychologii na Wydziale Psychologii UW - wybierając jako specjalizację psychologię procesów grupowych.

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie poznałem lepszego coacha, a mam spore, też spore internacjonalne doświadczenie/porównanie. Biorąc udział w jednym ze szkoleń oczekuje Cię nie tylko doświadczenie zawodowe, pełny profesjonalizm, zaangażowanie, ale równierz wspaniały człowiek
12 września 2017 Tomek - Kierownik
Bardzo dobry coach
Pani Mirella jest osobą o niezwykle profesjonalnym, a zarazem bardzo empatycznym podejściu. Prowadzone przez Nią szkolenia przebiegają w przyjaznej atmosferze, która sprzyja pracy nad problemami, ale przede wszystkim pracy nad sobą. W prosty sposób wyjaśnione zostały mechanizmy rządzące różnymi zachowaniami i procesami oraz narzędzia, dzięki którym można rozwiązywać problemy w sposób dogłębny i przemyślany. Zdobyta wiedza jest nieoceniona zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dlatego polecam serdecznie, satysfakcja i sukces gwarantowane :)
14 czerwca 2016 Justyna - Współwłaściciel firm
Bardzo dobry coach
Niesamowita jako coach i jako człowiek. Nieprawdopodobna wiedza i wyczucie. Pełen profesjonalizm. Mirella nauczyła mnie wielu wspaniałych rzeczy, które pozwoliły mi zmienić zarówno życie osobiste jak i zawodowe. Polecam każdemu w każdej sytuacji.
16 marca 2016 Ewa - Kierownik/Radca prawny
Bardzo dobry coach
Niesamowita wiedza, wyczucie i empatia podczas spotkań. Podążajaca za tym metodyka i systematyka, która sprawia, że ma się ochotę mierzyć z kolejnymi wyzwaniami jakie cechuje praca nad sobą. Pojawiła się w momencie, kiedy najbardziej potrzebowałam wsparcia i podała pomocną dłoń...
8 stycznia 2016 Beata - Brand & Digital Team Leader
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe u Mirelli to spotkania pełne wzajemnego zaufania. Dzięki jej wsparciu, aktywnemu słuchaniu, proponowaniu kolejnych ciekawych narzędzi do codziennej pracy nad soba, byłem w stanie dotrzeć do miejsc/informacji, których do tej pory w sobie nie odkryłem. Spotkałem się wcześniej z innymi coachami, ale nigdy z tak dobrymi. Szczerze polecam.
4 stycznia 2016 Paweł - Kontroler finansowy
Bardzo dobry coach
Cechuje ją aktywne słuchanie, podążanie za potrzebami Klienta. W sposób systematyczny i metodyczny prowadząca do celu coachingu. Mirella to osoba godna polecenia dla przyjaciół i wrogów... pomogła już wielu moim znajomym, zapewne pomoże i Tobie
4 stycznia 2016 Zbyszek - dyrektor
Bardzo dobry coach
Osoba godna polecenia !!! Profesjonalizm w każdym calu, wspaniały fachowiec i człowiek. Praca z Panią Mirellą pozwoliła zmienić mnie, moje życie. Osoba ta stanęła na mojej drodze w momencie kiedy bardzo tego potrzebowałam i swoim zaangażowaniem, profesjonalizmem i wsparciem pomogła.
2 grudnia 2015 Agnieszka - konsultant
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj