Monika Chmielecka

Popularność: 90
Bardzo dobry coach (2)
Towarzyszenie ludziom w zmianie jest moją pasją! *Będąc uczestnikiem zdarzeń nie widzi się tyle, co stojąc z boku. Stąd moją rolą jest rzucanie światła na te obszary, które mogły zostać niezbadane.* W coachingu pracuję w zgodzie z modelem holistycznym, który mówi najprostszą rzecz - człowiek jest jednością. Jest tym samym człowiekiem niezależnie od tego, co, gdzie i z kim robi. Dbam zatem o to, abyś podejmując różne role nie zatracił tego co najważniejsze - siebie! I abyś podążał/-a w zgodzie z tym, co dla Ciebie ważne! Specjalizuję się przede wszystkim w przechodzeniu z ludźmi przez momenty przełomowe, punty zwrotne w ich życiu, ułatwiając proces transformacji. Pracuję m.in. na modelach zmiany, technikach budzenia świadomości, transformatywnego uczenia się, Analizy Transakcyjnej, pracy z ciałem i emocjami. Wykorzystuję także podejście mediacyjne np. w coachingu par i team coachingu. Jeśli jesteś w sytuacji trudnej? Nie wiesz co może Ci pomóc? Nie wiesz, co powinieneś zrobić? Może nawet nie wiesz, czego chcesz? a może odwrotnie... Wiesz!... ale jakoś nie wszystko układa się tak jak powinno i chcesz wrócić na właściwy tor, odzyskać dawną energię? Skontaktuj się ze mną! Relacja coachingowa jest partnerska, czyli wzajemna - ja też chcę Cię poznać i pewnie potrzebuję, choć w przeciwieństwie do Ciebie jeszcze tego nie wiem. Pozdrawiam, Monika
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Konkretna i nastawiona na rezultaty, a przy tym relacyjna i pełna poczucia humoru. To kwintesencja Moniki jako coacha. Dbając o komfort klienta wciąż jest skoncentrowana na celu. Jest uważna na to by zmiana toczyła się w jego tempie, a jednocześnie stale monitoruje efekty. Stanowcza i empatyczna jednocześnie. Szczerze polecam.
20 marca 2017 Tomasz - Dyrektor programowy
Bardzo dobry coach
Monika fantastycznie buduje i pogłębia relację, do tego jest kreatywna i niekonwencjonalnie zdarza jej się podchodzić do tematu, co pozwala otworzyć drzwi, których wydawało się, że w ogóle nie ma!!! Sama jestem coachem i szczerze podziwiam i doceniam warsztat. Dziękuję!
3 lipca 2016 Anna - Trener wewnętrzny, coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Teoria uczenia się egzystencjalnego i transformatywnego...
2 stycznia 2016
cd. tytułu: Możliwości wykorzystania wiedzy andragogicznej w praktyce coachingowej
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom