Monika Chodyra

Popularność: 795
Bardzo dobry coach (2)
coach, certyfikowany trener biznesu, socjolog. a także: Manager z wieloletnim doświadczeniem biznesowym w branży media, sprzedaż i reklama. Od 2009 roku prowadzi aktywnie coaching i szkolenia z zakresu umiejętności sprzedażowych i managerskich. Jej misją jest wspieranie ludzi w rozwoju osobistym i zawodowym. Ponad 2000 godzin pracy szkoleniowej i coachingowej. Coach menadżerów i gwiazd, trener-wykładowca na Studiach Podyplomowych w Szczecinie, Warszawie, Bydgoszczy. Trener interdyscyplinarny: kompetencje miękkie w biznesie (motywacja, komunikacja, sprzedaż, zarządzanie sobą w czasie) oraz life i executive coach. Jako coach biznesu współpracuje z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym Szkolenia. Aktywnie prowadzi procesy coachingowe, szkolenia, warsztaty umiejętności; a także wykłady. Redaktor naczelna magazynu „Coaching”, Katarzyna Sroczyńska powiedziała o niej z uśmiechem : „Pani może być odpowiedzią na światowy kryzys energetyczny”. Energia, osobowość inspirująca innych i uśmiech –to widzą uczestnicy już od pierwszego razu. Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm – to najczęściej powtarzane oceny. Najważniejsze- ludzie i firmy mają zamierzone efekty po współpracy z nią- zarówno coachingowej jak i szkoleniowej. Więcej na stronie : www.monikachodyra.pl
Kontakt
604577775
www.monikachodyra.pl
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Trójmiasto, Ostrowiec Świętokrzyski, Szczecin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Monikę Chodyrę zarówno do coachingu zawodowego jak i życiowego :) Oprócz doświadczenia i kwalifikacji Monika ma po prostu to "coś" - dar, talent, które w mojej opinii są najważniejsze w trakcie wspólnej pracy.
11 stycznia 2014 Kasia O. - Kierownik projektów
Bardzo dobry coach
Kiedy pryzsyłam do Moniki, wiedziałam jedno, że teraz musi się udać. Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami, jeśli chcecie pytajcie joannaobojskaperso@gmail.com Mnie się udało, dajcie szansę samym sobie i Monice.
2 stycznia 2013 Joanna - Starszy specjalista ds Obsługi Klienta i Coach
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj