Monika Chmiel

Popularność: 483
Bardzo dobry coach (20)
Zajmuję się coachingiem z zamiłowania i pasji. Pracuję w różnych obszarach: coaching własnego „ja” (przekonania, wartości, tożsamość) i „ja” w relacjach (związki, rodzina, praca). Skupiam się przede wszystkim na świadomości siebie i stworzeniu zdrowej relacji z sobą. W zgodzie ze swoimi wartościami, w poszanowaniu własnych granic z miłością do siebie, swojego ciała, osobowości i charakteru. Szczęście, równowaga życiowa między sercem i umysłem, życiem osobistym i zawodowym klienta - to cel mojego coachingu. Prowadzę sesje indywidualne, grupowe, spotkania w kręgu, grupy wsparcia, szkolenia i warsztaty. W pracy korzystam z technik wizualizacji, relaksacji, oraz pracy z ciałem. Używam kart metaforycznych, by wzbogacić proces. Nieustannie dbam o własny rozwój osobisty i zawodowy. Jestem ciekawa ludzi i świata, otwarta na zmiany i nowe doświadczenia. Miałam w życiu wiele trudnych doświadczeń i wiem jak ważne jest w tym czasie wsparcie. Zapewniam, że na takie możesz liczyć jak również, że wszystko co wydarzy się w trakcie zostaje między nami. Pracuję z osobami w różnym wieku. U mnie obowiązują trzy zasady: szacunek, zaufanie, szczerość. Co mogę zaoferować: - wskazanie potencjału i możliwości, - inspirację do kreowania nowych rozwiązań i strategii działania, - inną perspektywę i sposób myślenia o sytuacji, - obiektywną informację zwrotną, - wsparcie w chwilach zwątpienia, - motywację do działania, - wiarę w Ciebie i Twoje szanse na zmianę. Spróbuj- nic nie tracisz, a możesz sporo zyskać! Zmiana w sposobie myślenia powoduje zmianę w działaniu. A zmiana w sposobie działania otwiera nowe możliwości. Dzięki sesjom odkrywasz i precyzujesz na nowo własną tożsamość i stawiasz sobie wyzwania, których realizacja daje poczucie spełnienia.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Projekty
Jestem jednym z liderów nowohuckiego projektu "Chcę Mogę Potrafię Aktywni 60+".
Prowadziłam warsztaty dla uczestników programu TVP1 - "Sanatorium miłości".
Wyksztalcenie
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oraz licznych kursów i szkoły liderów.
Ukończyłam studia na kierunkach: socjologia - specjalność socjologia organizacji oraz coaching - studia podyplomowe.
Jestem certyfikowanym ThetaHealing®Practitioner i trenerem-szkoleniowcem.

Opinie

Bardzo dobry coach
Monia to cudowna kobieta na odpowiednim miejscu! Trafiłam do Moni z jednym wielkim supłem problemów , szukając odpowiedzi, wskazania odpowiedniej drogi Monia rozwija każda niteczkę, bada ja i próbuje rozprostować, obrócić w odpowiednia stronę. . Wskazuje tez te niteczki, które są wrażliwe i które w największym stopniu powodują „ splatanie”. Monia to kobieta, która jasno stawia tezę. Dzięki niej, poznajesz swoje mocne strony oraz te słabe. Mocne abyś była z nich dumna i je podkreślała, słabe abyś nauczyła się je blokować. Uczy Cię szacunku i miłości do własnej osoby. Z Monika od pierwszej sesji łączy niesamowita więź i zaufanie. Polecam z całego serducha !
21 luty 2021 Kasia - Studentka
Bardzo dobry coach
Monika to coach z prawdziwego powołania. Kobieta o ogromnym sercu, empatii i wszystkim co pozytywne skierowanym do drugiego człowieka . Oddana i skupiona w 100% na swojej pracy z klientem. Osoba kochająca swoją prace i pomoc innym. Ze spotkania z Moniką wychodzi się już jako inna osoba, napełniona motywacją do podjęcia zmian i pozytywną energią. Drugiej takiej jak ona NIE MA. Dzięki Monice-najlepszemu coachowi świata :) ... jestem teraz twardo stąpającą po ziemi, szczęśliwą osobą, a na dodatekznajdującą się w zupełnie innym miejscu niż pare miesięcy temu. Monika to chodzące szczęście i Wyjątkowy Anioł Stróż
24 czerwca 2020 Pola - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Monika, wspaniała bardzo otwarta i mega komunikatywna osoba. Coach nastawiony na rozwiązania i skupiony na kliencie. Każde spotkanie z Moniką sprawia, że odczuwasz zmianę, czujesz dobrą energię i masz chęć na dalsze działanie. Każde ograniczenie przestaje być problemem, złe nastawienie zmienia swój horyzont myślowy a umiejętność pozytywnego myślenia towarzyszy człowiekowi każdego dnia...chcesz zmiany to zawsze wymaga działania a działanie wymaga wsparcia drugiego człowieka. Z Moniką te etapy się dzieją, stają się być niezwykle ważne i przynoszą radość. Ogromnie zachęcam do korzystania z mocy jaką posiada Monika, z dobrego serca jakie wnosi w spotkania oraz merytorycznej wiedzy która przejawia się podczas rozmowy.
24 luty 2020 Agnieszka Pierzchała -
Bardzo dobry coach
Monika bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do klienta. Jest konkretna i zadaje trafne pytania, pozwalając na spojrzenie na sprawę z innej perspektywy. Po każdej sesji aż chce się pracować, eksperymentować i zmieniać swoje życie. Pomogła mi poznać siebie bardziej i zdystansować do problemów, nauczyć się je obserwować i reagować. Polecam
20 luty 2020 Ewelina - analityk
Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Moniką wzbogaca ! Każde spotkanie to moje nowe, trafne odkrycia o mnie samej. Monika pomogła mi w trudnych chwilach, a także pomogła mi zbudować pewność siebie. Monika jest pełną zrozumienia osobą. Z ciekawością i zainteresowaniem słucha każdej życiowej historii. Z pełnym zrozumieniem i akceptacją podchodzi do każdego klienta. Szczerze polecam :)
12 listopada 2019 Magda - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Moniką pomaga mi zrozumieć gdzie popełniam błędy lub jak można lepiej radzić sobie z problemami. Czasami wydaje się, że nie ma dobrego rozwiązania niektórych sytuacji, które "podcinają nam skrzydła". Po rozmowie z Moniką nagle w głowie pojawiają się proste rozwiązania. Profesjonalizm i urok osobisty Moniki sprawiają, że atmosfera spotkania jest niesamowita a czas mija niepostrzeżenie. Ponadto nigdy nie ma poczucia, że jest się manipulowanym czy też, że coś jest nam narzucane.
17 września 2018 Bożena - własna działalność
Bardzo dobry coach
Bardzo ładna zawsze uśmiechnięta ciepła , sympatyczna, wrażliwa osoba umie słuchać i wybiera te słowa które sami wypowiadamy dodając siły, pełna wiary i szacunku dla każdego. Samych radosci ,POWODZENIA MONICZKO
13 września 2018 Ewa - Florysta
Bardzo dobry coach
Spotkałam Monikę w momencie kiedy podjęłam decyzję ze chcę zmian w swoim życiu tylko nie umiałam do końca zamknąć poprzedniego etapu. Potrzebowałam osoby z którą mogłabym przejść z etapu zwanym przeszłość, do etapu dziś. Monika zadaje pytania i jest świetnym obserwatorem. Wyłapuje to co chce się ukryć i doskonale drąży temat. Dzięki rozmowom z nią odkryłam swoje piękno, wartość i zapragnęłam życia w pełni i obfitości. Dziękuję za Twoją otwartość i profesjonalizm. Polecam Monikę każdemu kto pragnie szczęśliwego życia,
28 stycznia 2018 Kinga - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Cudowna! Otwiera oczy :) Pojawiła się w najodpowiedniejszej chwili w moim życiu. Byłam negatywnie nastawiona na wszelakie sesje coachingowe, ale spróbowałam i dzięki Moni wiem więcej o samej sobie. Jest osobą, która dzięki wysłuchaniu i postawieniu odpowiednich pytań zmienia sposób myślenia, czujesz że cię rozumie, daje wsparcie. Cieszę się, że ją poznałam!
1 listopada 2017 Kasia - Projektantka
Bardzo dobry coach
Jest niesamowita! Potrafi wysłuchać, pokazać problem z innej perspektywy przez co łatwiej jest go rozwiązać. Można z nią rozmawiać godzinami i nawet nie wiesz kiedy ten czas minął. Dzięki niej do problemu, który dręczył mnie na samą myśl o nim, podeszłam zupełnie inaczej, zmieniłam sposób myślenia o nim i odzyskałam wewnętrzny spokój. I to wszystko po jednej rozmowie! Z czystym sercem polecam!
8 lipca 2017 Agnieszka - inżynier
Bardzo dobry coach
I kiedy zabrakło mi już nadziei, spotkałam Cię na swej drodze. Dziękuję Moniko za przywrócenie wiary w siebie i własne możliwości. Pracujesz bardzo profesjonalnie a Twoja emapatia jest bardzo wspierająca. Polecam szczególnie sesje z kartami, które otwierają w szczególny sposób i ułatwiają pracę na bardzo głębokim poziomie.
15 czerwca 2017 Teresa - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Świetny coach, pełna entuzjazmu i otwarta osoba przy tym bardzo profesjonalna. Ciekawe techniki, pozwolily mi odnaleść odpowiedzi których szukałem. Bardzo dobra atmosfera i niesamowita energi. Pani Moniko dziękuje i życzę dalszych sukcesów.
8 września 2016 Robert - Restaurator
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem polecam coacha Monikę. Fantastyczna osoba. Ciepła (36,6;-)), otwarta, przyjaźnie nastawionych ludzi, budząca zaufanie, miła, spec w swojej dziedzinie. Można by tak pisać i pisać, aż do wyczerpania syperlatyw ;-) Wyprostowała moje myślenie i odmienił spojrzenie na świat. Nawet najbliżsi odczuli zmiany na lepsze. Cudotwórczyni, to wcale nie za dużo powiedziane! Za pomocą słowa zmienia to, co komplikuje głowa :-) POLECAM, POLECAM, POLECAM!
15 grudnia 2015 Agnieszka - Pełnoetatatowa mama
Bardzo dobry coach
Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm wykraczający poza coaching, elastyczność to główne cechy Moniki w pracy ze mną. Polecam każdemu, kto planuje się rozwijać i realizować swoje cele pod kierunkiem REWELACYJNEGO COACHA !!!
15 listopada 2015 Grzegorz - Manager
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto..to niech się nie zastanawia, bo na prawdę warto!!! Dzięki Monice uwierzyłam na nowo w siebie i w ludzi. Wiele rzeczy udało mi się zrozumieć i zmienić swoje spojrzenie na życie. Teraz wiem ,że jakość mojego życia zależy ode mnie. Niby to oczywiste, ale jednak czasami człowiek potrzebuje, żeby ktoś zupełnie bezstronny mu o tym przypomniał. Monika jest ciepłą i przyjacielską osobą, tworzy atmosferę zrozumienia i akceptacji. Przy tym wszystkim potrafi być rzeczowa i konkretna! Osoba godna zaufania i polecenia!
9 listopada 2015 Dorota - branża medyczna
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuje za udzieloną pomoc. Polecam z całego serca. Bez Twojej nie udałoby mi się uporządkować swego życia. Uważam, że sesje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jesteś bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą osobą. Dzięki Tobie potrafiłem w inny sposób spojrzeć na moje problemy i się do nich zdystansować. Nauczyłaś mnie kochać samego siebie. Mogę z czystym sumieniem polecić Monikę, na pewno się nie zawiedziecie!
27 października 2015 Leszek - inżynier
Bardzo dobry coach
Super kobitka można z Nią przedyskutować jakiś pomysł podzielić się zdaniem tak aby każdy zrobił to w czym czuje się najbardziej kompetentny. Atmosfera na sesjach luźna najsympatyczniejsza osoba, poza tym laseczka która potrafi zarazić swym pozytywnym nastawieniem. Polecam gorąco!!
26 stycznia 2015 Wiesia - Doradzca Klienta
Bardzo dobry coach
LASKA JEST NIEZIEMSKA. BYŁEM BARDZO SCEPTYCZNY A W KILKU SESJACH POPROWADZIŁA MNIE JAK DZIECKO ZA RĄCZKĘ DO NAJWIĘKSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH. SZACUNEK I RAZ JESZCZE WIELKIE DZIĘKI
26 stycznia 2015 MATEUSZ - KIEROWNIK ZAKŁADU
Bardzo dobry coach
Uważnie słucha, analizuje, wyciąga wnioski następnie doradza. Wszystko we właściwej kolejności. Gorąco polecam.
26 stycznia 2015 Magdalena - Obsługa Klienta
Bardzo dobry coach
Monika, za pomocą ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby; bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się ją na swojej drodze. Polecam!
26 stycznia 2015 Paulina - inż. środowiska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj