Monika Chmiel

Popularność: 401
Bardzo dobry coach (19)
Prowadzę coaching w ujęciu holistycznym, czyli uwzględniający wszystkie obszary życia. Obszary te nazywam puzzlami, bo poszczególne elementy tworzą całość - życie. A zarazem muszą jak puzzle do siebie pasować, żeby odczuwać spełnienie, szczęście, harmonię w codziennym maratonie obowiązków. Wierzę w człowieka i jego możliwości, wierzę, że zmiana jest możliwa, że możemy osiągać więcej niż tylko trwać w tym co zsyła nam los. To my decydujemy o własnym życiu i jego przebiegu. Coaching daje możliwość odkrycia tego, co jest istotą szczęśliwego, harmonijnego, wartościowego życia. Często popadamy w rutynę, zapominając kim jesteśmy i co czyni nas szczęśliwymi. Dzięki sesjom odkrywasz i precyzujesz na nowo własną tożsamość i stawiasz sobie wyzwania, których realizacja daje poczucie spełnienia. Jestem coachem z zamiłowania i pasji. Nie ustaję na drodze samorozwoju, wciąż poszukuję dróg bycia lepszym człowiekiem. Jako socjolog i coach skupiam swoją uwagę na egzystencji w relacjach ze sobą i drugim człowiekiem. Szukam odpowiedzi na pytania o to, co jest ważne w harmonijnym życiu. Skupiam się przede wszystkim na świadomości siebie i stworzeniu zdrowej relacji z sobą. W zgodzie ze swoimi wartościami, w poszanowaniu własnych granic z miłością do siebie, swojego ciała, osobowości i charakteru. Prowadzę szkolenia miękkie korzystając z technik wizualizacji, relaksacji, oraz pracy z ciałem. Używam kart metaforycznych w trakcie sesji grupowych i indywidualnych, by wzbogacić proces. Miałam przyjemność prowadzić wiele szkoleń, sesji grupowych i indywidualnych a nawet wystąpić w programie "Sanatorium miłości" jako prowadząca zajęcia coachingowe dla uczestników.
Kontakt
Tel.661946258
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Monika to coach z prawdziwego powołania. Kobieta o ogromnym sercu, empatii i wszystkim co pozytywne skierowanym do drugiego człowieka . Oddana i skupiona w 100% na swojej pracy z klientem. Osoba kochająca swoją prace i pomoc innym. Ze spotkania z Moniką wychodzi się już jako inna osoba, napełniona motywacją do podjęcia zmian i pozytywną energią. Drugiej takiej jak ona NIE MA. Dzięki Monice-najlepszemu coachowi świata :) ... jestem teraz twardo stąpającą po ziemi, szczęśliwą osobą, a na dodatekznajdującą się w zupełnie innym miejscu niż pare miesięcy temu. Monika to chodzące szczęście i Wyjątkowy Anioł Stróż
24 czerwca 2020 Pola - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Monika, wspaniała bardzo otwarta i mega komunikatywna osoba. Coach nastawiony na rozwiązania i skupiony na kliencie. Każde spotkanie z Moniką sprawia, że odczuwasz zmianę, czujesz dobrą energię i masz chęć na dalsze działanie. Każde ograniczenie przestaje być problemem, złe nastawienie zmienia swój horyzont myślowy a umiejętność pozytywnego myślenia towarzyszy człowiekowi każdego dnia...chcesz zmiany to zawsze wymaga działania a działanie wymaga wsparcia drugiego człowieka. Z Moniką te etapy się dzieją, stają się być niezwykle ważne i przynoszą radość. Ogromnie zachęcam do korzystania z mocy jaką posiada Monika, z dobrego serca jakie wnosi w spotkania oraz merytorycznej wiedzy która przejawia się podczas rozmowy.
24 luty 2020 Agnieszka Pierzchała -
Bardzo dobry coach
Monika bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do klienta. Jest konkretna i zadaje trafne pytania, pozwalając na spojrzenie na sprawę z innej perspektywy. Po każdej sesji aż chce się pracować, eksperymentować i zmieniać swoje życie. Pomogła mi poznać siebie bardziej i zdystansować do problemów, nauczyć się je obserwować i reagować. Polecam
20 luty 2020 Ewelina - analityk
Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Moniką wzbogaca ! Każde spotkanie to moje nowe, trafne odkrycia o mnie samej. Monika pomogła mi w trudnych chwilach, a także pomogła mi zbudować pewność siebie. Monika jest pełną zrozumienia osobą. Z ciekawością i zainteresowaniem słucha każdej życiowej historii. Z pełnym zrozumieniem i akceptacją podchodzi do każdego klienta. Szczerze polecam :)
12 listopada 2019 Magda - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Moniką pomaga mi zrozumieć gdzie popełniam błędy lub jak można lepiej radzić sobie z problemami. Czasami wydaje się, że nie ma dobrego rozwiązania niektórych sytuacji, które "podcinają nam skrzydła". Po rozmowie z Moniką nagle w głowie pojawiają się proste rozwiązania. Profesjonalizm i urok osobisty Moniki sprawiają, że atmosfera spotkania jest niesamowita a czas mija niepostrzeżenie. Ponadto nigdy nie ma poczucia, że jest się manipulowanym czy też, że coś jest nam narzucane.
17 września 2018 Bożena - własna działalność
Bardzo dobry coach
Bardzo ładna zawsze uśmiechnięta ciepła , sympatyczna, wrażliwa osoba umie słuchać i wybiera te słowa które sami wypowiadamy dodając siły, pełna wiary i szacunku dla każdego. Samych radosci ,POWODZENIA MONICZKO
13 września 2018 Ewa - Florysta
Bardzo dobry coach
Spotkałam Monikę w momencie kiedy podjęłam decyzję ze chcę zmian w swoim życiu tylko nie umiałam do końca zamknąć poprzedniego etapu. Potrzebowałam osoby z którą mogłabym przejść z etapu zwanym przeszłość, do etapu dziś. Monika zadaje pytania i jest świetnym obserwatorem. Wyłapuje to co chce się ukryć i doskonale drąży temat. Dzięki rozmowom z nią odkryłam swoje piękno, wartość i zapragnęłam życia w pełni i obfitości. Dziękuję za Twoją otwartość i profesjonalizm. Polecam Monikę każdemu kto pragnie szczęśliwego życia,
28 stycznia 2018 Kinga - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Cudowna! Otwiera oczy :) Pojawiła się w najodpowiedniejszej chwili w moim życiu. Byłam negatywnie nastawiona na wszelakie sesje coachingowe, ale spróbowałam i dzięki Moni wiem więcej o samej sobie. Jest osobą, która dzięki wysłuchaniu i postawieniu odpowiednich pytań zmienia sposób myślenia, czujesz że cię rozumie, daje wsparcie. Cieszę się, że ją poznałam!
1 listopada 2017 Kasia - Projektantka
Bardzo dobry coach
Jest niesamowita! Potrafi wysłuchać, pokazać problem z innej perspektywy przez co łatwiej jest go rozwiązać. Można z nią rozmawiać godzinami i nawet nie wiesz kiedy ten czas minął. Dzięki niej do problemu, który dręczył mnie na samą myśl o nim, podeszłam zupełnie inaczej, zmieniłam sposób myślenia o nim i odzyskałam wewnętrzny spokój. I to wszystko po jednej rozmowie! Z czystym sercem polecam!
8 lipca 2017 Agnieszka - inżynier
Bardzo dobry coach
I kiedy zabrakło mi już nadziei, spotkałam Cię na swej drodze. Dziękuję Moniko za przywrócenie wiary w siebie i własne możliwości. Pracujesz bardzo profesjonalnie a Twoja emapatia jest bardzo wspierająca. Polecam szczególnie sesje z kartami, które otwierają w szczególny sposób i ułatwiają pracę na bardzo głębokim poziomie.
15 czerwca 2017 Teresa - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Świetny coach, pełna entuzjazmu i otwarta osoba przy tym bardzo profesjonalna. Ciekawe techniki, pozwolily mi odnaleść odpowiedzi których szukałem. Bardzo dobra atmosfera i niesamowita energi. Pani Moniko dziękuje i życzę dalszych sukcesów.
8 września 2016 Robert - Restaurator
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem polecam coacha Monikę. Fantastyczna osoba. Ciepła (36,6;-)), otwarta, przyjaźnie nastawionych ludzi, budząca zaufanie, miła, spec w swojej dziedzinie. Można by tak pisać i pisać, aż do wyczerpania syperlatyw ;-) Wyprostowała moje myślenie i odmienił spojrzenie na świat. Nawet najbliżsi odczuli zmiany na lepsze. Cudotwórczyni, to wcale nie za dużo powiedziane! Za pomocą słowa zmienia to, co komplikuje głowa :-) POLECAM, POLECAM, POLECAM!
15 grudnia 2015 Agnieszka - Pełnoetatatowa mama
Bardzo dobry coach
Indywidualne podejście, pełen profesjonalizm wykraczający poza coaching, elastyczność to główne cechy Moniki w pracy ze mną. Polecam każdemu, kto planuje się rozwijać i realizować swoje cele pod kierunkiem REWELACYJNEGO COACHA !!!
15 listopada 2015 Grzegorz - Manager
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto..to niech się nie zastanawia, bo na prawdę warto!!! Dzięki Monice uwierzyłam na nowo w siebie i w ludzi. Wiele rzeczy udało mi się zrozumieć i zmienić swoje spojrzenie na życie. Teraz wiem ,że jakość mojego życia zależy ode mnie. Niby to oczywiste, ale jednak czasami człowiek potrzebuje, żeby ktoś zupełnie bezstronny mu o tym przypomniał. Monika jest ciepłą i przyjacielską osobą, tworzy atmosferę zrozumienia i akceptacji. Przy tym wszystkim potrafi być rzeczowa i konkretna! Osoba godna zaufania i polecenia!
9 listopada 2015 Dorota - branża medyczna
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuje za udzieloną pomoc. Polecam z całego serca. Bez Twojej nie udałoby mi się uporządkować swego życia. Uważam, że sesje były przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Jesteś bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą osobą. Dzięki Tobie potrafiłem w inny sposób spojrzeć na moje problemy i się do nich zdystansować. Nauczyłaś mnie kochać samego siebie. Mogę z czystym sumieniem polecić Monikę, na pewno się nie zawiedziecie!
27 października 2015 Leszek - inżynier
Bardzo dobry coach
Super kobitka można z Nią przedyskutować jakiś pomysł podzielić się zdaniem tak aby każdy zrobił to w czym czuje się najbardziej kompetentny. Atmosfera na sesjach luźna najsympatyczniejsza osoba, poza tym laseczka która potrafi zarazić swym pozytywnym nastawieniem. Polecam gorąco!!
26 stycznia 2015 Wiesia - Doradzca Klienta
Bardzo dobry coach
LASKA JEST NIEZIEMSKA. BYŁEM BARDZO SCEPTYCZNY A W KILKU SESJACH POPROWADZIŁA MNIE JAK DZIECKO ZA RĄCZKĘ DO NAJWIĘKSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH. SZACUNEK I RAZ JESZCZE WIELKIE DZIĘKI
26 stycznia 2015 MATEUSZ - KIEROWNIK ZAKŁADU
Bardzo dobry coach
Uważnie słucha, analizuje, wyciąga wnioski następnie doradza. Wszystko we właściwej kolejności. Gorąco polecam.
26 stycznia 2015 Magdalena - Obsługa Klienta
Bardzo dobry coach
Monika, za pomocą ciekawych metod pracy warsztatowej, pomaga klientowi wyznaczyć i osiągnąć ważne dla niego cele. Pomaga również poznać siebie samego, oraz odkryć swoje potrzeby; bardzo dobrze wie jaką siłę niesie ze sobą właściwie zadane pytanie. Jest osobą ogromnie motywującą do działania i posiadającą mnóstwo pozytywnej energii. Niewielu jest takich ludzi, dlatego tym bardziej trzeba się cieszyć, że spotkało się ją na swojej drodze. Polecam!
26 stycznia 2015 Paulina - inż. środowiska
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom