Monika Grucza

Popularność: 709
Bardzo dobry coach (8)
"Życie jest jak jazda na rowerze. Nie można utrzymać równowagi, kiedy stoi się w miejscu" - Linda Brakeall Wszyscy marzymy o osiągnięciu sukcesu, czy to na płaszczyźnie zawodowej czy prywatnej. Prawda jest taka, że dla każdego z nas jest on w zasięgu naszych możliwości. Wszystko zależy od rozwoju osobistego, od tego czy mamy odwagę sami zadecydować o swoim życiu. Life coaching jest jednym ze sposobów, który może pomóc Ci w osiągnięciu tego sukcesu. Coaching indywidualny jest dla każdego, kto sam chce zadecydować o swoim życiu. Dla mnie life coaching jest sposobem na kontrolowane zmiany, które mogą ułatwić życie i pomóc osiągnąć harmonię i szczęście. Chętnie potowarzyszę Ci w tej drodze.
Kontakt
osobiście, telefon, skype
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Próbowałem rozpocząć przygodę z rozwojem osobistym i pracę nad sobą czytając książki, ale jakoś po przeczytaniu kilku nie czułem do tego pełnego przekonania. Znalazłem opinię kilku osób o coach Monice, które pisały, że sesje coachingowe odmieniły ich życie i wprowadziły olbrzymie zmiany, zastanawiałem się czy to faktycznie jest możliwe. Po kilkunastu spotkaniach z coach Moniką z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że sam czuję u siebie olbrzymie zmiany. Zacząłem dostrzegać dobre strony tu i teraz, a nie czekać, aż w przyszłości wydarzy się coś magicznego. Doceniać to co mam, cieszyć się z tego co robię i czuć satysfakcję, pomimo że nie zawsze wszystko dzieje się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Sesje/spotkania coachingowe są dla mnie relaksujące i zawsze wychodzę z nich z dużą satysfakcją, ale jednocześnie są bardzo efektywne. Praca trwa również w moim czasie wolnym kiedy mogę się nad wszystkim mocno skupić i głęboko zastanowić i to daje efekty. Dodatkowo Monika jak najlepszy terapeuta, łapie mnie na rzeczach których sam początkowo nie zauważam i drąży dopytując, aż dochodzę do wniosków i refleksji których pierwotnie do siebie nie dopuszczałem. "Obiektywna opinia", moja żona twierdzi, że mój life coach jest cudotwórcą, a nasze małżeństwo ponownie przeżywa swój złoty okres. Jeśli chodzi o moją opinię, to jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem coach'a i pracą nad sobą to polecam, aby wybrać najlepszego z możliwych specjalistów, a Monika takim jest na pewno. Polecam w 100% !!!
26 luty 2020 Tomasz - Finance Manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Moniką rozpoczęła się w sytuacji zawodowej i osobistej bardzo szczególnej dla mnie. Potrzeba zmian profilu zawodowego i stylu życia dojrzewała od dawna, ale nie potrafiłem przełamać się i zaufać na tyle, by zdecydować się na coaching. Spotkane wcześniej osoby i doświadczenia nie były dobre. Do Moniki przekonały mnie jej osiągnięcia zawodowe, dojrzałość życiowa, doświadczenie i kompetencje. Na początku robiliśmy rzeczy zwyczajne, ba nawet banalne. Zdefiniowanie celów zawodowych i osobistych nie było ani trudne, ani czasochłonne. Natomiast ich realizacja wydawała się prawie niemożliwa. Bardzo odległa w czasie i przestrzeni. Ale pracowaliśmy dzień po dniu, krok za krokiem. Jak wielokrotnie powtarzała Monika, najważniejsze rzeczy dzieją się pomiędzy sesjami. Wówczas nie bardzo byłem do tego przekonany. Ale rzetelnie odrabiałem prace domowe. Dzis, patrząc wstecz, kiedy zamknęliśmy pewien etap współpracy, ze zdumieniem stwierdzam, że wykonaliśmy plan dokładnie w 100%, a nawet więcej. Przekroczyłem progi, które wcześniej były bardzo wysokie i trudne. Nie wiem jak to się stało, bo były to zmiany niewielkie. Ale efekt końcowy jest zdumiewający. I co ciekawe, te zmiany dostrzegają moi znajomi, choć mnie osobiście nie wydają się, aż tak spektakularne. Współpraca z Moniką pozwoliła mi odkryć swoje możliwości i kompetencje, których nie doceniałem lub nie dostrzegałem. Ta współpraca pokazała mi nie tylko jak wiele mogę jeszcze zrobić, ale też, że granice wyznaczam sobie sam. Dziś bazuję już na sukcesach, które osiągnąłem i… głodny jestem dalszych zmian. Ta droga właśnie się zaczęła i z każdym krokiem jest coraz bardziej ekscytująca, ale też wymagająca. Czy Monika jest dobrym coachem? Dla mnie zdecydowanie najlepszym, bo skutecznym i budującym wartość samego siebie. Czy dla każdego? Na pewno nie. Tylko dla wymagających, i gotowych do współpracy, gotowych do zmian. Bo znajdą w Monice partnera wymagającego, ale konsekwentnie pomagającego osiągać cele i wyzwania, o których trudno było marzyć. Dziękuję za owocną współpracę. Współpracę na 100% +. Taka jest Monika.
28 listopada 2017 Dariusz - Manager Zarządzający
Bardzo dobry coach
Jestem osobą o poglądach konserwatywnych oraz tradycjonalistą a w przeważającej większości swoich działań kieruję się racjonalnością. Zanim poznałem Monikę i zacząłem z nią współpracować coaching był dla mnie bardzo odległym hasłem. Teoretycznie z grubsza wiedziałem na czym coaching polega , zetknąłem się z osobami które taki proces przechodziły lub przeszły ale moje nastawienie do coachingu było sceptyczne. Jak to często bywa życie pisze scenariusze o których nie śniło się filozofom. I w pewnym momencie dość nagle dotknął mnie splot wydarzeń o charakterze zawodowym , osobistym i egzystencjalnym który zburzył moje ustabilizowane i poukładane na moją modłę życie. Nie mogłem sobie z tą sytuacja poradzić dość długo bo uparcie trwałem w swoim konserwatywnym nastawieniu , że muszę i potrafię poradzić sobie sam powtarzając jak mantrę - " ja nie dam rady , jak to ja nie dam rady ". Ale nawet najbardziej zatwardziali konserwatyści i egoiści mają przez naturę zaszyty w swoim organizmie jeden z najbardziej prymitywnych ( w sensie pochodzący od samego początku istnienia człowieka ) odruchów - instynkt samozachowawczy. To on pchnął mnie w kierunku poszukania pomocy drugiego człowieka aby dać sobie szanse walki z zaistniałym stanem rzeczy. Z perspektywy czasu chcę powiedzieć , że trafiając na Monikę nie mogłem lepiej trafić niż trafiłem. Coacha nie szukałem długo , wyboru Moniki dokonałem między innymi dlatego , że zaintrygowała mnie zamieszczona na jej stronie internetowej jej deklaracja skierowana do potencjalnych Klientów - deklaracja ta była dla mnie zrozumiała , dawała poczucie profesjonalizmu i wyciągniętej w moją stronę ręki aby przebyć wspólnie drogę podczas której problemy zostaną pokonane a na końcu tej drogi będzie harmonia i szczęście. Ja taką drogę - zakończoną dla mnie sukcesem - z Moniką przeszedłem . Podczas szeregu spotkań z Moniką utwierdziłem się w przekonaniu , że jest bardzo dobrym coachem bo: ma duże doświadczenie w byciu życiowym przewodnikiem i doradcą Klienta . jest zawsze profesjonalnie przygotowana do kolejnych spotkań umie tworzyć ciepłą atmosferę spotkań i współpracy co wynika między innym z jej miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej zna mechanizmy które pozwalają Klientowi nabrać odwagi , pewności siebie i podjęcia działań zmierzających do zmiany otaczającej rzeczywistości potrafi słuchać i jest empatyczna jest konsekwentna i skuteczna Podsumowując - Monika to właściwa osoba dla wszystkich którzy chcą - z różnych przyczyn - pomocy w pokierowaniu drogą ich rozwoju życiowego i zawodowego. Oddanie tego pokierowania na tej drodze w jej ręce z pełnym przekonaniem gorąco polecam wszystkim którzy myślą o coachingu.
11 kwietnia 2017 Piotr - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Jeżeli ktoś zastanawia się czy rozpocząć współpracę z Moniką to zdecydowanie polecam sesje coachningowe właśnie z Nią. Dzięki pracy z Moniką stałam się osobą świadomą siebie. Wyzbyłam się negatywnego oceniania ludzi i szukania w nich winy. Cieszę się z małych rzeczy, wyznaczam sobie małe cele by budować poczucie, że jestem zwycięzcą. Doceniam siebie i lubię siebie bo widzę ile mogę...Nie potrzebuję akceptacji innych osób. To trudna praca nad sobą, ale dzięki spotkaniom z Moniką uważam, że mam bardzo mocne fundamenty. Przyszłam na spotkanie z Moniką gotowa na wielkie zmiany w moim życiu, a po spotkaniach okazało się, że wcale ich nie potrzebuję, że odczuwam radość i spełnienie z drobnych wyzwań i że jestem Wielka. Monikę cechuje ogromny profesjonalizm. Podczas sesji z wielką starannością dba o kwestie formalne związane ze spotkaniami, tak aby wszystko było przejrzyste i doprecyzowane. Dzięki temu na spotkaniach czułam się swobodnie w komunikowaniu Monice kolejnych etapów spotkań.
12 maja 2015 Magdalena - Kierownik
Bardzo dobry coach
Z całą odpowiedzialnością polecam Monikę, jako bardzo dobrego życiowego przewodnika i doradcę. Monika to rzadki przykład osoby, która łączy w sobie ciepło i życzliwość z profesjonalizmem. Poznałam ją w chwili, gdy byłam na życiowym zakręcie. Nie wiem, jak potoczyłoby się moje życie gdyby nie Ona. Monika potrafiła sprawić, że spojrzałam w głąb samej siebie i zrozumiałam, iż nie mogę być dalej biernym "pasażerem życia", że mogę zostać "jego kierowcą". To dzięki Monice uwierzyłam w siebie i zrozumiałam, że warto żyć "tu i teraz", że nie warto odkładać wszystkiego na "wieczne nigdy".... Dziękuję ...
11 maja 2015 Agnieszka - wykładowca
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam współprace z Moniką wszystkim osobom, które czują, że w ich życiu coś jest nie tak, że coś je blokuje w jakiejś sferze życia czy działalności, które chciałyby poprawić jakość swojego życia albo wzmocnić siebie i swoją pozycję. Monika jest świetnym coachem. Buduje ciepłą i życzliwą atmosferę spotkań i bardzo indywidualną relację z klientem. Jest bardzo empatyczna, potrafi słuchać i podąża za swoim rozmówcą. Wzbudza zaufanie i pomaga otworzyć się nawet na najtrudniejsze rozmowy, przez co skutecznie pomaga dotrzeć, do źródła, które stanowi barierę – w moim przypadku było to niezbędne. Co ważne nasze sesje coachingowe były zorientowane na to co "przede mną" a nie "za mną" przez co umacniała się we mnie umiejętność myślenia o przyszłości i celach jakie chce osiągnąć. Trzeba przyznać, że w tym względzie Monika jest bardzo konsekwentna i skuteczna. Pomogła mi zwiększyć moją wiarę w siebie i swoje możliwości, w tych obszarach, w których miałam z tym problem. Zupełnie inaczej spojrzałam na sprawy, które jeszcze jakiś czas temu uważałam za moje wady czy słabości. Zanim się spotkałyśmy wykonałam już pewną pracą nad swoją samoświadomością, ale to dopiero spotkanie z Moniką, pomogło mi poznać sama siebie, odnaleźć w sobie siłę do zmian, jakie chce wprowadzić w swoim życiu i wytyczyć drogę do lepszego jutra. Z pewnością Monika należy do grona osób, które warto spotkać w swoim życiu.
11 maja 2015 Lidka - kierownik biura projektów
Bardzo dobry coach
Z wielką przyjemnością i radością polecam Monikę jako bardzo dobrego coacha. W swoją pracę wkłada mnóstwo uważności, troski, przenikliwości. Wspaniale, uważnie i aktywnie słucha. Troszczy się o mnie jako klienta również pomiędzy sesjami. Dzięki współpracy z Moniką osiągam postawione sobie cele. Za każdym razem przypomina mi o tym co ważne, o tym jak ja jestem ważna w swoim życiu. Dzięki wspólnej pracy nabieram odwagi, pewności siebie i przekonania, że wszystko co chcę osiągnąć jest w moim zasięgu - wystarczy odważnie i pewnie po to sięgnąć.
9 maja 2015 Wiktoria - dyrektor zarządzający
Bardzo dobry coach
Monika to przede wszystkim fantastyczna osoba. Ciepła i empatyczna, a to co robi, robi z wielką pasją i zaangażowaniem. Bardzo indywidualnie i wnikliwie podchodzi do każdej omawianej kwestii. Jest naprawdę świetna jeśli chodzi o zauważanie przekonań, które często blokują realizację życiowych celów i rozwój wewnętrzny. Dziś widzę, że pomogła mi zmienić sposób myślenia o wielu sprawach, pomogła zmienić moje nastawienie do działań które podejmuje. Nabrałam więcej dystansu do spraw, które kiedyś przytłaczały, a z każdego doświadczenia staram się wyciągać wnioski na przyszłość. Monikę polecam osobą, które potrzebują poszerzyć swoja świadomość, poznać i określić swoje potrzeby, odnaleźć nową drogę życiową, nabrać pewności siebie i uwierzyć w swoje możliwości.
5 maja 2015 Katarzyna - specjalista ds marketingowych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom