Monika Herban

Popularność: 372
Bardzo dobry coach (12)
Uczę radzenia sobie ze stresem, złością i zarządzania emocjami metodą Racjonalnej Terapii Zachowania. W trakcie naszych spotkań zyskasz uwagę, empatię, życzliwość i zrozumienie. Specjalizuję się w udzielaniu wsparcia psychologicznego oraz w coachingu transformacyjnym. Zapraszam na spotkania: online (z dowolnego miejsca) lub na żywo (Kraków, Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego). Ukończyłam psychologię (jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim, Wydział Filozoficzny 2002-2007) oraz podyplomowe studia z psychoonkologii (Collegium Medicum UJ 2020 - 2021). Kilka lat temu sama wzięłam udział w procesie coachingowym i zachwyciły mnie jego efekty. Wcześniej brałam udział w swojej własnej psychoterapii. W związku z tym postanowiłam przyjrzeć się tematowi bliżej i sama zostałam coachem (to ciągła nauka, która trwa od 2016 roku i rozpoczęła się w szkole Krauthammer, potem Coachwise - szkole akredytowanej przez ICF, oraz Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie - akredytowanej przez Izbę Coachingu). W mojej pracy kieruję się przede wszystkim potrzebami osób, z którymi pracuję i dobieram takie metody oraz w narzędzia, które w danej sytuacji są najlepsze (np. Racjonalna Terapia Zachowania, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Terapia Schematów, Podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, Transformująca Obecność). W mojej pracy skupiam się na towarzyszeniu ludziom w rozwoju zawodowym i osobistym, pomaganiu im w odnalezieniu ich mocnych stron i potencjału. To, co osobiście mnie napędza i wzbogaca to także podróże zarówno biznesowe, jak i prywatne do przeróżnych zakątków świata. Swoją pracę poddaję superwizji. Pracuję zgodnie ze standardami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz ICF: https://psych.org.pl/dla-psychologow/kodeks-etyczny https://icf.org.pl/kodeks-etyczny/ Cenię sobie spokój, radość, zdrowie, moją rodzinę, przyjaciół, zwierzęta, hobby i pasje. Zimą jeżdżę na nartach i łyżwach, a latem na rowerze i rolkach. Obecnie prowadzę spokojne i szczęśliwe życie, ale nie zawsze tak było. Było w nim wiele trudów począwszy od dzieciństwa, przez wczesną dorosłość. Gdy już myślałam, że wszystko się ułożyło to pojawiły się nowe problemy ze zdrowiem moim i najbliższych, a to bardzo mocno przełożyło się na wiele relacji w życiu. To mnie nauczyło, że w życiu nic nie jest stało i na zawsze. Cytaty Marka Twaina ciągle za mną chodzą i jeden z nich, który jest mi szczególnie bliski pokazuje jak ważne jest to, żeby pracować nad sobą, aby mieć porządek w głowie i w emocjach: "Przeszedłem w życiu straszne rzeczy, przy czym niektóre z nich wydarzyły się naprawdę". Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy w kierunku lepszego samopoczucia i lepszego życia. Cały proces zazwyczaj składa się z 4 - 12 godzinnych spotkań, które zazwyczaj odbywają się raz na tydzień, lub raz na dwa tygodnie. Razem decydujemy o tym, ile razy się spotkamy.
Kontakt
• monika.herban@gmail.com
• +48 501 236 582
• https://twojpsycholog.pl/profil-psychologa/monika-herban-2625
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Katowice, Warszawa, Bielsko - Biała, Gdańsk, Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesja u Moniki odmieniła moje życie :) Dzięki niej uwierzyłam w siebie, rozwinęłam skrzydła, zaczęłam zauważać rzeczy, które nie wiadomo dlaczego omijałam, no i dostałam nową pracę w ciągu miesiąca od pierwszej sesji. Wydaję mi się, że więcej nie trzeba dodawać, z całego serca polecam Monikę i na pewno będę wracać i polecać ją wszystkim! :) Dziękuje.
13 września 2023 Ola - Recruterka
Bardzo dobry coach
Podjęcie współpracy z Moniką było świetną decyzją! Jest profesjonalna i skupiona na kliencie i tematach a równocześnie bardzo empatyczna oraz autentyczna - czułam jej pełne wsparcie oraz wspólna radość z realizacji założonych celów. Dzięki wsparciu Moniki ruszyłam do przodu z tematami które zalegały na liście noworocznych postanowień od lat - rozpracowałam powstrzymujące mnie przekonania i zbudowałam plan działania. Monika zaraża pasją i uśmiechem - nie mogłam trafić lepiej :)
4 kwietnia 2023 Kasia - Project Manager
Bardzo dobry coach
Monika to nie tylko niezwykle kompetentny coach, ale też bardzo empatyczny człowiek. Silnie angażuje się w proces coachingowy i za każdym razem jest skupiona na wspólnie założonym celu. Reprezentuje ten rodzaj profesjonalizmu, który nie odstrasza, a daje poczucie, że jest się w odpowiednich rękach, którym można zaufać. To przy tym niezwykle serdeczna i wyrozumiała osoba. Jeżeli myślisz nad coachingiem, to u Moniki naprawdę warto. Moniko, dziękuję!
10 marca 2023 Justyna - Dziennikarka
Bardzo dobry coach
Bardzo ważne przy wyborze coucha jest to , żeby to była osoba z którą chcemy w tą drogę wyruszyć , otworzyć się i płynąć. I Monika jest właśnie taką osobą, stwarza do tego idealne warunki i przestrzeń , praca z nią to przyjemność , ale też spory wysiłek , który procentuje w przyszłości . Dziękuje za nasz wspólny czas .
10 marca 2023 Alicja - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Monika od pierwszego spotkania stwarza przestrzeni do pracy. Ma niezwykłą umiejętność prowadzenia sesji w taki sposób, że nie miałam poczucia pracy z Couchem tylko spotkania z Kimś bardzo mnie wspierającym i uważnym na to co mówię. Dzięki Monice bardzo szybko odnajdywałam w sobie to co dawało spokój i pomysł na dalszą drogę. Działa się magia, za co dziękuję. Polecam bardzo!
3 marca 2023 Maja - Dyrektor ds. sprzedaży branża finansowa
Bardzo dobry coach
Monika jest ciepłą, sympatyczną osobą, podczas spotkań panuje miła atmosfera - czuć wsparcie, akceptację, skupienie i zaangażowanie w pomoc. Dzięki naszym spotkaniom zaczęłam zwracać uwagę na swoje potrzeby, poprawiło się moje samopoczucie, spojrzałam na kilka spraw z zupełnie innej strony. Monika wykorzystuje bardzo ciekawe metody dopasowane do danej osoby i problemu, nad którym się pracuje. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
24 luty 2023 ola - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Polecam.To osoba z darem prowadzenia innych i profesjonalnie podchodząca do każdego spotkania. ,...................................................................,................
23 luty 2023 Magda - Lider
Bardzo dobry coach
Monikę miałem okazję poznać w Szkole Profesjonalnego Coachingu, do której razem uczęszczaliśmy. Na podstawie wspólnej pracy razem mogę potwierdzić, że Monika w pełni angażuje się w to co robi i coaching jest dla niej nie tylko pracą ale prawdziwą pasją. W procesie coachingowym jest świadoma tego co robi i potrafi zadawać cenne pytania, które dają do myślenia i otwierają na proces zmiany w pożądanym kierunku. Zdecydowanie się na pracę z Moniką to bardzo dobra inwestycja.
15 luty 2023 Tomek - Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczoś
Bardzo dobry coach
Praca z Moniką pozwoliła mi zrozumieć to co dzieje się z moimi emocjami. Zaangażowanie, otwartość, poczucie bezpieczeństwa jakie daje Monika dodało mi odwagi do tego żeby mimo swoich oporów iść do przodu i realizować siebie. Jest też osobą bardzo uważną na to co się mówi. Zadaje do tego pytania, które sprawiają że odpowiedzi trzeba szukać gdzieś gdzie pewnie nigdy by się nie zajrzało. Zdecydowanie polecam pracę z Moniką.
13 luty 2023 Karolina - HR Manager
Bardzo dobry coach
Współpraca z Moniką otworzyła mi oczy na kilka ważnych kwestii. Zmiany, jak wprowadzałam, kiedy się spotykałyśmy, przynoszą mi teraz niesamowite efekty. Jestem bardzo zadowolona, że Monika mnie wysłuchała. Dużo w niej spokoju i ciepła, a przy tym cierpliwości do mojej energii ;) Cieszę się, że Monika pojawiła się na mojej drodze. I gorąco polecam współpracę.
12 luty 2023 Agnieszka - L&D Manager
Bardzo dobry coach
Monika to wyjątkowa, ciepła i konkretna kobieta. Otwarta na drugiego człowieka. Podczas sesji jest uważna, skoncentrowana i zadaje pytania dopasowane do potrzeb i procesu, który prowadzi. Praca z Moniką sprawiła, że realizacja ważnych dla mnie tematów nabrała tempa. Dziękuję.
11 luty 2023 Katarzyna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Spotkania z Moniką to czysta przyjemność. Wiele spraw, które były dla mnie nie jasne, zrobiły się przejrzyste, a dzięki temu rozwój zawodowy przybrał tempa! To spowodowało poprawę na innych płaszczyznach życia. Jestem bardziej pewna siebie i łagodniejsza. Brakowało mi tego. Dziękuję Ci
10 luty 2023 Ola - Przedsiebiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj