Monika Polaczek

Popularność: 927
Bardzo dobry coach (10)
Doktor nauk humanistycznych (Uniwersytet Śląski), nauczyciel akademicki, certyfikowany coach (Akademia Profesjonalnego Coachingu akredytowana przez Noble Manhattan Coaching), plastyk, grafik komputerowy, muzyk - amator, popełnia także poezję. Dotknięta ,,artystyczną potrzebą" i już się z tej potrzeby nie leczy, tylko ją celebruje. Jako adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego wykładała filozofię, coaching oraz artcoaching. Pracowała także kilka lat ze studentami prywatnych uczelni wyższych oraz gościnnie na Uniwersytecie Warszawskim. Trener i wykładowca z wieloletnią praktyką. Jest autorką strony na Facebook’u ,,Robię w budżetówce” i właścicielką Centrum Szkoleń i Coachingu o tej samej nazwie. Specjalizuje się w: - zapobieganiu wypaleniu zawodowemu, - przechodzeniu przez trudną zmianę - artcoachingu, - dietcoachingu. Prowadzi warsztaty, zajęcia indywidualne oraz szkolenia dla firm.
Kontakt
tel. 660 491 915 (od 8.00 do 18.00)
biuro@robiewbudzetowce.pl
facebook/Robię w budżetówce
facebook / Coaching psia mać dr Monika Polaczek
Cena
70zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam panią Monię- profesjonalne podejście do klienta. Super atmosfera, która ułatwia opowiedzenie o własnym problemie. To co dla mnie najważniejsze to to, że metody pani Moniki działają!!!! Polecam z czystym sumieniem!
24 czerwca 2021 Olga - animator
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejście do każdej sesji. Na początku sceptycznie podchodziłem czy warto iść z swoim problem ? Po pierwszej sesji nie miałem wątpliwości, oczywiście ,że warto. Pani Monika wychodzi zawsze z dużym zaangażowaniem na każdej sesji. Bardzo fajna lokalizacja, biuro super urządzone .Pozdrawiam Pani Moniko:)
23 czerwca 2021 Józef - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Nie lubię takich opinii pisać..ale tu stwierdzam naprawde z przekonaniem, że warto. Nie miałam już pomysłu na to żeby tej mojej pracy nie traktować jak rozczarowanie, tym bardziej teraz, kiedy tyle się mówi o nauczycielach... No a teraz mam parę i inspirujących myśli.
24 kwietnia 2019 Daria - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Każde spotkanie z Moniką było dla mnie pewnego rodzaju inspiracją: zachęcało mnie do przeczytania ciekawych książek, a czasem do zastanowienia się, czy kierunek który wybieram jest na pewno najlepszy dla mnie. Czasem porządkowało bieg myśli. Tak było z moją pewną życiową decyzją. Wystarczyło poukladać w głowie to co przeciez i tak w niej było. Lubię rozmowy z Moniką, choć nie zawsze są łatwe, bo zmuszają do wyjścia poza utarte ścieżki.
6 czerwca 2018 AAAA - kierownik
Bardzo dobry coach
Naprawdę, naprawdę polecam. Profesjonalizm i wyczucie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..........!!!!!!!!!!!!!.........!.......polecam ............polecam........polecam........polecam.......!!!!!!!..........!!!!!!aaaaaaaaaa!!!!!!!!
2 marca 2018 Ania - Wolny zawod
Bardzo dobry coach
Schudłam i nie mam efektu jojo i ....to chyba wszystko co trzeba powiedzieć. Ale... każą tu pisać dużo więcej żeby zatwierdzili komentarz, więc piszę piszę piszę...ufff piszę piszę piszę że.... schudłam :-) włala:-)
22 listopada 2017 Asia - takietam
Bardzo dobry coach
W pracy wyluzowałam (wcześniej byłam bardzo spięta), jestem dumna , że pokonałam swoje przekonania dotyczące pracy. Do tej pory nie analizowałam swojego życia zawodowego z takiej perspektywy... Teraz, gdy spojrzaałm to wszystko tak jakby z boku i zmieniąłm parę rzeczy czuję, ze jest dobrze.... Będę dalej sie rozwijać. Jeśli raz dokonałam zmiany, drugi raz też potrafię. Coach mi w tym pomógł ale zrobiłam to sama :-)
13 grudnia 2016 Ania - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Jest bardzo w porządku, chociaż uważałam na początku, że tan cały coaching to trochę ściema. A jednak to mi dużo dało wiedzy o sobie. No i dowiedziałam się co to naprawdę jest ten coaching. Ogólnie polecam!
25 maja 2016 Anka - matka polka :-)
Dobry coach
Schudłam już 7 kilo :-))) jak komuś potrzebna taka dodatkowa motywacja to to jest naprawdę super. NA sesjach było miło, ale pełna dyscyplina he he Już nie chodzę, bo myślę że sama już sobie poradzę ale jakby co wracam na sesje,. Pozdrawiam Pani Moniko :-)
25 marca 2016 Małgorzata - handlowiec
Bardzo dobry coach
Znakomite wyczucie, pełny profesjonalizm, dobra cena, polecam. Miałam tylko 4 sesje, co dwa tygodnie, ale tyle potrzebowałam i pani Monika mi po prostu pomogła :-) Dobry kontakt, brak ,,zagadywania" na tematy nie związane z moją sprawą.
25 marca 2016 Kasia - specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj