Monika Styga

Popularność: 466
Bardzo dobry coach (5)
Coaching jest dla mnie narzędziem, które pozwala stanąć twarzą w twarz z tym, co w nas piękne, dobre, co potrafimy; a także zmierzyć się z lękami i ograniczeniami. Pomaga odzyskać kontrolę nad codziennością i pełniej realizować to, co dla nas ważne. Zdobywam doświadczenie w pracy z Klientami nad zmianą myślenia i zachowań głównie w obszarze: efektywności zawodowej, prowadzenia własnego biznesu, szukania swojej drogi, zmiany nawyków, zwiększenia pewności siebie, asertywności, odkrywania kobiecości. Korzystam nie tylko z posiadanej wiedzy i narzędzi, ale przede wszystkim z uważnego słuchania, podążania za Klientem i prowokującego poczucia humoru. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę Profesjonalnego Coachingu akredytowaną przez Polską Izbę Coachingu. Posiadam czteroletnie doświadczenie w pracy trenerskiej z grupami i zarządzaniu dużymi projektami szkoleniowymi i eventowymi, głównie w sektorze pozarządowym. Znam środowisko deadline'ów, codziennych wyzwań, długoterminowych celów, nadmiernego zaangażowania i wypalenia zawodowego. Prywatnie jestem w ciągłym ruchu na rowerze lub sali tanecznej. Jeśli jesteś gotowy na kolejny krok w swoim rozwoju, zapraszam do bezpłatnej konsultacji. Podobno posiadam moc sprawczą, a po spotkaniu ze mną nic już nie jest takie samo. Sprawdzisz?
Kontakt
tel: 603-500-571
Specjalizacje
Miasta
Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Mielec, Tarnów, Kraków, Rzeszów,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Moniką zainspirowała mnie i zmotywowała do przekroczenia swoich uwarunkowań. Wsparła mnie swoją siłą, a jej uważność na klienta pozwoliła uwierzyć, że to co planuję jest możliwe. To fajne przekonać się, że wszystko jest w naszych rękach!
10 sierpnia 2015 Jarek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Monika jest osobą, która posiada dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu po każdym spotkaniu dochodziłam do konkretnych wniosków. Dzięki naszym spotkaniom udało mi się poznać lepiej samą siebie co zaowocowało kilkoma ważnymi zmianami w moim codziennym życiu. Po każdej rozmowie byłam zmotywowana i naładowana pozytywną energią- gotowa do zmiany na lepsze. Monika nie daje gotowych odpowiedzi, ale pomaga odnaleźć to co jest w środku.
22 czerwca 2015 Basia - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Mania jest nie tylko świetnym coachem biznesowym ale i relacji międzyludzkich. Coaching z nią pomógł mi poznać lepiej samą siebie i wzmocnić moją pewność siebie. Podejmując trafniejsze decyzje pełniej korzystam ze swoich naturalnych umiejętności, których wcześniej nie byłam świadoma. Monika daje dużo samodzielności w dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o moje własne odkrycia, wnioski i zasoby. Nie daje gotowych rozwiązań i wskazówek. Monika jest elastyczna co do miejsca i czasu spotkań.
16 czerwca 2015 Gosia - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Dzięki spotkaniom z Moniką wzmocnieniłem pewność siebie, stałem się bardziej asertywny w kontaktach biznesowych oraz prywatnych i nauczyłem się wytyczać swoje granice w relacjach, nie raniąc przy tym innych. Monika ma dużą umiejętność słuchania i budowania relacji otwartości i zaufania; posiada zdolność zadawania trafnych pytań których odpowiedzi powodują zmianę - nie daje gotowych rozwiązań; za każdym razem bardzo dobrze przygotowana do sesji.
3 czerwca 2015 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zaledwie kilka sesji z Monika spowodowalo zmiany w moim podejsciu do pracy i do zycia w ogole. Monika to doskonaly sluchacz, ktory aktywnie uczestniczy w Twoim procesie zmiany. Kazda sesja byla swego rodzaju odkrywaniem, uczeniem sie siebie.
27 maja 2015 Kasia - Project Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj