Natalia Pulczyńska

Popularność: 822
Bardzo dobry coach (16)
Certyfikowany Practitioner Business Coach Jako coach motywacji efektywnej pomagam menadżerom, właścicielom firm i osobom szukającym narzędzi do rozwoju wzbudzać efektywną i trwałą motywację do osiągania nieprzeciętnych rezultatów w ważnych dla nich obszarach. Zapraszam na bezpłatną coachingową sesję wstępną - zapis przez moją stronę internetową - nataliapulczynska.pl Dzięki pracy ze mną wzbudzisz w sobie efektywną motywację i nie tylko rozpoczniesz, ale przede wszystkim zrealizujesz to, co dla Ciebie ważne. - uporządkujesz swoje cele i utworzysz własną przestrzeń do efektywnego działania - osiągniesz nieprzeciętne rezultaty dzięki korzystaniu z unikalnych narzędzi - znajdziesz klucz do skutecznego i trwałego motywowania swojego zespołu oraz – co najważniejsze - utworzysz indywidualną strategię trwałej i efektywnej motywacji, którą będziesz w stanie zastosować do realizacji dowolnego zadania. Pracując ze mną nie ponosisz ryzyka - otrzymujesz gwarancję satysfakcji – jeśli mimo wykonania wszystkich zadań i systematycznej pracy nie osiągniesz celu – otrzymujesz zwrot zainwestowanych środków. Od 7 lat prowadzę sesje coachingowe posługując się modelem CoachWise, który charakteryzuje niebywała efektywność. Posiadam doświadczenie m.in. w pracy z menadżerami jednego z ogólnopolskich banków.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Do Natalii trafiłem powodowany pragnieniem wypracowania lepszej organizacji i większej produktywności. Stałem przed nowymi wyzwaniami w życiu zawodowym i prywatnym i czułem, że potrzebuję wsparcia dobrego Coacha. Cały proces (5 sesji) przebiegł w bardzo fajnej atmosferze, a po każdym spotkaniu byłem mocno zmotywowany do działania. Natalia pomogła mi ustalać i realizować cele na najbliższe dni i tygodnie, dzięki czemu niepostrzeżenie cały projekt który realizowałem parł do przodu. Zadania które miałem do wykonania były świetnie dobrane do moich potrzeb i pozwoliły mi odkryć siebie, mój unikalny sposób działania i również wspomagały realizację bieżących celów. Po kilku tygodniach coachingu mam narzędzia, które pozwolą mi utrzymać wysoką produktywność, a może życie wygląda inaczej niż przedtem. Pierwszy raz poczułem i zobaczyłem, że wykonywanie ćwiczeń rozwojowych i rozmowy z doświadczonym trenerem naprawdę dają efekty. Dzięki Natalia!
28 września 2022 Paweł - Agent nieruchomości
Bardzo dobry coach
Sesje z Natalią były dla mnie pierwszym spotkaniem z profesjonalnym coachingiem. Było to dla mnie doświadczenie nowe i równocześnie bardzo rozwijające. Przede wszystkim dzięki Natalii mogłam efektywnie popracować nad wyzwaniem, jakie przed sobą postawiłam i wiem, że bez niej wynik mojej pracy nie satysfakcjonowałby mnie tak bardzo. Cenię ją przede wszystkim za umiejętne motywowanie do działania - zupełnie bez nachalności, a równocześnie przynoszące skutki. Bardzo podobał mi się również sposób utrzymywania dyscypliny podczas naszych spotkań, dzięki czemu każda minuta była dobrze i w pełni wykorzystana. Niemałe znaczenie miała w tym wszystkim atmosfera, którą Natalia umiejętnie buduje - wiem, że mogłam jej zaufać i czułam się bezpiecznie mówiąc jej o swoich pomysłach. Sesje z Natalią to dobrze i efektywnie wykorzystany czas oraz "spotkanie z samym sobą", które daje możliwość przyjrzeć się jaki mamy w sobie potencjał oraz jak możemy go wykorzystać do realizacji swoich celów i zamierzeń.
8 maja 2019 Joanna - Nauczyciel i szkoleniowiec
Bardzo dobry coach
Pani Natalia to osoba bardzo otwarta, tolerancyjna i taktowna, potrafiąca patrzeć z dystansem ale jednocześnie z zainteresowaniem na nasze cele i trudności im towarzyszące. Profesjonalna i dobrze przygotowana do sesji. Zdecydowanie polecam ! :)
24 kwietnia 2019 Ewelina - aspirujący grafik
Bardzo dobry coach
Spotkania coachingowe z Natalią to okazja do spojrzenia z dystansem na pewne sprawy. Inspirujące sesje owocujące osiągnięciami to coś, czego warto spróbować. Polecam Natalię, ponieważ to osoba pełna pasji, profesjonalna i dysponująca ogromną wiedzą.
25 luty 2019 Martna - Kierownik ds.Administracji
Bardzo dobry coach
Na proces coachingowy z Natalią zostałem skierowany w ważnym dla mnie momencie.Z doradcy klienta zostałem wyłoniony na zarządzającego zespołem. Nie byłem gotowy na taki awans, wciąż słyszałem - "nie siedź w butach doradcy". Stalem w miejscu, coś mnie blokowało, by ruszyć do przodu i zacząć skutecznie działac w nowej roli. Podczas spotkań uporządkowałem w sobie obszary działań i tego, co umiem a czego muszę się nauczyć oraz dostrzegłem moje umiejętności. Dzięki poszerzeniu perspektywy poczułem się wzmocniony i poczułem wysoką energie i motywację do działania na nowym stanowisku. Te zmiany przełożyły się bardzo na wyniki mojego zespołu. Gdy kolejny raz poczuję, że stoje przed wyzwaniem - zgłoszę się właśnie do Natalii.
9 stycznia 2019 Krzysztof B. - menadżer
Bardzo dobry coach
Od pierwszej chwili kiedy się spotkałyśmy nawiązałyśmy bardzo dobry kontakt. Jest to osoba niezwykle ciepła i sympatyczna, ale jednocześnie konkretna. Trafiłam do niej w najtrudniejszym momencie mojego życia gdzie każdy wybór wydawał się błędny. To co zyskałam to przede wszystkim odzyskanie wiary we własne możliwości. Spokój wewnętrzny i uporządkowanie myśli pozwoliły na obiektywne ocenienie sytuacji i podjęcie decyzji. Byłam w stanie okreslic czego chce i jak mam to osiągnąć. Polecam serdecznie!!!
25 maja 2018 Anna - księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i niezwykle sympatyczna, serdeczna osoba. Już jedno spotkanie przyniosło mi dużo przemyśleń i dodało motywacji i pewności w działaniu. Natalia potrafi zarówno dać czas na zastanowienie i zajrzenie wgłąb siebie, jak i asertywnie przerwać wypowiedzi, które odbiegają od tematu :). Dzięki temu miałam poczucie, że z dużym szacunkiem odnosi się do naszego wspólnego czasu i celu naszego spotkania. Było to dla mnie pierwsze doświadczenie z coachingiem i swego rodzaju sprawdzenie, co to takiego jest, przyznam, że miała w sobie trochę dystansu. Po spotkaniu wyszłam z poczuciem, że "to działa!" i naprawdę dużo można wziąć dla siebie z takich sesji. Spotkanie przełamało moją nieufność do tej metody pracy :). Zdecydowanie bardzo dobry coach! Polecam :)
15 września 2017 Elżbieta - psycholog/muzyk
Bardzo dobry coach
Coaching z Natalią pomógł mi dostrzec, ze warto dbać o siebie robić więcej rzeczy dla siebie. Tylko Ja szczęśliwa i pogodzona sama ze sobą mogę emanować pozytywna energia. Zrozumiałam, ze jestem równie ważna i wartosciowatak jak inne osoby które mnie otaczają. Zwróciłam uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam. Spojrzałam na siebie z zewnątrz i dostrzegłam proste rozwiązanie niektórych problemów. Nauczyłam się nie odkładać niczego na później i rozwiązywać problemy na bieżąco. Natalia jest osobą otwartą, ciepłą i pełna optymizmu. Wprowadziła bardzo miła atmosferę, czułam się rozluźniona i łatwo mogłam się otworzyć. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w sesjach coachingowych. Polecam!
23 maja 2017 Monika - Kadrowa
Bardzo dobry coach
Na sesje z Natalią przyszedłem z ciekawości, jednak pod koniec spotkania byłem mile zaskoczony. Jako jednego z wielu maturzystów nurtowało mnie pytanie „Co zamierzam robić po maturze ?”. Z pomocą Natalli nie tylko odpowiedziałem sobie na to pytanie, ale również stworzyłem krótki zarys działań jakie wykonam po napisaniu egzaminu. Znalazłem również blokujące mnie do tej pory przekonania, z którymi zamierzam wkrótce się zmierzyć. Wystarczyła nam godzina współpracy, by rozwiązać nurtujący mnie od miesięcy problem, za co jej bardzo dziękuję ! Polecam coacha Natalię, ponieważ jest osobą otwartą, sympatyczną i godną zaufania z która mile spędza się czas, a także widać, że posiada profesjonalną wiedzę na temat coachingu. Jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, to z przyjemnością skorzystam ponownie z jej usług :)
11 kwietnia 2016 Kuba - maturzysta
Bardzo dobry coach
Postawiony cel osiągnięty - dostałam pracę o którą się starałam. Rzeczowo. Konkretnie. Na temat. I przede wszystkim doszłam do tego w moim przekonaniu o własnych siłach - odpowiadając sobie na celne pytania coucha - Natalii. Każdemu życzę takiego towarzysza w rozterce czy to życiowej, czy zawodowej.
11 marca 2015 Paulina - matematyk
Bardzo dobry coach
Czas spędzony z Natalią na coachingu był najlepszą inwestycją we mnie!!! Podczas tych spotkań była jak dobry przewodnik górski-prowadziła mnie wąwozami moich życiowych sytuacji, jednakże cały czas konsekwentnie podążając w kierunku szczytu-abym wreszcie finalnie mogła spojrzeć na wszystko z góry i samemu oceniła sytuację, widoki i perspektywy :) Aż sama byłam zdziwiona,że przeszłam tak daleką drogę, a wnioski nasunęły się same!!! Znaczącą rolę odegrało też łagodne usposobienie Natalii i kojący głos, a Jej wewnętrzny spokój także mi się udzielił !!! Polecam, bo naprawdę warto zainwestować w swój rozwój, a sesja właśnie u Natalii jest rzeczywiście warta tych pieniędzy!!! POLECAM TEGO COACHA!!!
20 stycznia 2014 Monika - wykładowca akademicki
Dobry coach
Coaching jest niesamowity, bo inspiruje nas samych do rozwiązania problemu. Natalia jako coach zadawała rzeczowe pytania, dzięki krórym szerzej spojrzałam na mój dylemat (nawet psycholodzy takowe mają ;). Przy jej pomocy wygenerowałam kilka sposobów na rozwiązanie sytuacji. Udało mi się wcielić je w życie z pozytywnym skutkiem.
4 stycznia 2014 Karolina - Psycholog
Bardzo dobry coach
Polecam coaching u Natalii. Wystarczyło jedno spotkanie abym mogła "ruszyć się" z miejsca w którym byłam. Tego rodzaju spotkania mobilizują, zachęcają do zmiany i do podjęcia konkretnych działań w życiu. Polecam serdecznie, tym bardziej, że Natalia jest niesamowicie otwartą, miłą, umiejącą słuchać osobą- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!
24 listopada 2013 Asia - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Totalnie polecam spotkania z coachem Natalią. Spotkania z Nią pokazały mi nie tylko ile we mnie jest potencjału i ile jestem warta, ale także zaskoczyły mnie tym, że tak naprawdę to JA SAMA znałam odpowiedzi na trapiące mnie problemy. Jednak nie sądzę, że kiedykolwiek sama bym na nie wpadła :) Nauczyłam się patrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy (czasem nawet z kilku różnych stron naraz), co sprawia, że jestem bardziej pewna podejmowanych przeze mnie decyzji. Pomogło pogodne usposobienie Natalii i atmosfera zaufania, jaką buduje - człowiek może czuć się przy niej sobą. Mogę śmiało powiedzieć, ze jeśli coś kogoś trapi (tak jak mnie swego czasu), śmiało warto uderzyć do niej. A nawet jeśli wszystko gra i ktoś jest ciekaw, ile możliwości w nim siedzi - coaching u Natalii też mu bardzo posłuży. Uważam, że nie ma osoby, która (choćby po jednym spotkaniu z nią) powiedziałaby, że było ono bezowocne.
17 sierpnia 2013 Asia - terapeuta zajęciowy
Bardzo dobry coach
Natalię Jędrzejewską poznałem podczas spotkania Klubu Toastmasters Bydgoszcz. Natalia okazała się osobą zawsze uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia, dlatego zdecydowałem się na indywidualną sesję coachingową. Odbyłem cykl 8 sesji coachingowych w okresie marzec-czerwiec 2013r. Podczas sesji znalazłem odpowiedzi na moje pytania, obrałem nowy kierunek i zdobyłem nową siłę na realizację moich planów. Natalia wykazała pełen profesjonalizm podczas odbywanych sesji coachingowych. Pokazywała jak spojrzeć na analizowane sytuacje z innej perspektywy i nakierowywała na odnajdywanie w sobie siły. Uważam, że jest to osoba godna polecenia.
1 lipca 2013 Mikołaj - inżynier
Bardzo dobry coach
Coaching u Natalii polecam każdemu kto czuje, ze potrzebuje zmiany. Wszystkie działania Natalii w trakcie sesji skierowane są rozwój klienta w atmosferze zaufania. Nie zawsze jest łatwo, ale zawsze to cenne doświadczenie:) Polecam
9 kwietnia 2013 Joanna - trener/szkoleniowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj