Nina Kaczmarek

Popularność: 934
Bardzo dobry coach (3)
KIM JESTEM? Nazywam się Nina Kaczmarek, od wielu lat współpracuję z ludźmi. Jestem założycielką portalu PieknyUmysl.info, gdzie realizuję się, jako osoba ceniąca rozwój osobisty i zawodowy przy współpracy z wykwalifikowaną kadrą. Tworzę też i opiekuję się portalem informacyjnym dla kobiet- Kobietowo.pl. Na dziś jest to moja największa pasja, którą nazywam swoim 3 dzieckiem. Ponadto jestem aktywnie: Andragogiem, Trenerem Biznesu, Trenerem Kreowania Własnego Wizerunku, Coachem, Diet Coachem i Trenerem Sportu. Jako osoba przedsiębiorcza i wiedząca, że każdy cel jest możliwy do osiągnięcia dzielę się tą wiedzą z innymi. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny International Coach Federation (ICF) Specjalizuję się w szkoleniach typu soft oraz w rozwoju osobistym. CZYM JEST COACHING? Coaching jest doprecyzowaniem Twojego celu i wsparciem w dążeniu do niego. • Polega na rozmowie opartej na zadawaniu pytań. • Pytania zadaje Coach. Są one inne, niż zadałbyś je sobie Ty sam. • Odpowiedzi, które Ty dajesz otwierają Tobie drogi do nowych rozwiązań, pozwalają spojrzeć na Twoje sprawy z innej perspektywy. • Odpowiadając głośno, w obecności drugiego człowieka, przygotowanego na aktywne słuchanie, czyli Coacha sam znajdujesz rozwiązania na siebie. • Coach słuchając Ciebie na tzw. 3 poziomie, zadaje Tobie pytania które pozwalają Twoim myślom zachować porządek. Układasz je w logiczną dla Ciebie całość, w plan działania. • Coach jest od tego, by pomóc Tobie w dążeniu do celu, dlatego nie zakładaj, że będzie to miła pogawędka. To ciężka praca nad sobą, nad swoimi celami, w oparciu o swoje zasoby. • W Coachingu osiągasz rzeczy które są dla Ciebie wyzwaniem. Jeśli stawiasz sobie jakiś cel, to przy realnym planie działania, który układasz przy wsparciu Coacha jest on w Twoim zasięgu. • Coach Cię profesjonalnie wspiera, ale to Ty działasz! CZYM JEST CEL? Twoim celem może być absolutnie wszystko: nowa praca, poprawa warunków w obecnej, otworzenie własnego biznesu, podniesienie dochodów, większa motywacja Twoich pracowników, zmiana lub zakup auta, budowa domu, zmiana mieszkania, wycieczka dookoła świata, rozwój osobisty, zmiana lub poprawa relacji międzyludzkich, lepsze samopoczucie, samoakceptacja, walka z nadwagą, walka z nałogami, poprawa organizacji zawodowej, poprawa organizacji w życiu, udane relacje rodzinne. Cel zależy wyłącznie od Ciebie! Może być absolutnie dowolny. Jako Coach pomogę go Tobie ustalić i zweryfikować, a w rezultacie ustalić plan działania, jak go osiągnąć! CENA Podana cena, jest ceną sugerowaną. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Chcesz sprawdzić, jak to wygląda w praktyce? Zapraszam na I sesję GRATIS. Nina Kaczmarek, tel. kom. 607143677 adres e-mail: pieknyumysl.info@gmail.com skype: ninak2011
Kontakt
Nina Kaczmarek
tel. kom. 607143677
adres e-mail: pieknyumysl.info@gmail.com
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Ninę. Trwało co prawda krótko, ale było intensywnie i na temat. I o to chodziło. Cel osiągnięty. 120% sprawności!
7 lipca 2014 Paweł - Inżynier oprogramowania
Bardzo dobry coach
Nina to coach godny polecenia. Uśmiechnięta, cierpliwa, umiejąca słuchać. Łatwo nawiązuje kontakt. Pobudza do samodzielnej pracy, umiejętnie prowadzi przez proces. Swoją profesjonalną postawą wzbudza zaufanie.
16 marca 2014 Monika - Koordynator Zasobów Ludzkich
Bardzo dobry coach
Staranna, przygotowana do pracy, uśmiechnięta, pobudzająca do myślenia, łatwo nawiązująca kontakt. Wspiera w dążeniu do celu, pomaga w poprawie organiazji pracy, wspiera. Jednym słowem - Profesjonalistka :)
10 marca 2014 Cezary - Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom