Nina Kaczmarek

Popularność: 1233
Bardzo dobry coach (3)
Założycielka i właścicielka portalu dla Kobiet www.Kobietowo.pl, organizatorka największej bezpłatnej konferencji dla Kobiet – www.ArenaKobiet.pl i plebiscytu Kobiet Przedsiębiorczych - www.MagnolieBiznesu.pl Mówca, Trener Biznesu, Coach ICF, certyfikowany trener metody PoY, motywator zmian. Trener biznesu, promujący ideę CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu. Umiejętnie wplata ją w działania marketingowe. Od lat łączy firmy, wspiera je w rozwoju i znajduje przestrzeń do wspólnych działań. Jako świadomy przedsiębiorca wie, że kluczem do sukcesu jest działanie dla dobra społeczeństwa. Zaprzyjaźniona ze sobą i wierząca w sukces, dzięki pracy ze swoim „JA” Jej zamiłowanie do budowania zespołów, pielęgnowania relacji biznesowych, propagowania etyki w karierze i życiu są kwintesencją jej pracy i pozwalają doceniać i wspierać drugiego człowieka. Od ponad 20 lat związana z salą wykładową, na swoim koncie ma przeprowadzone ponad 10 000 godzin dydaktycznych. Jako osoba ciekawa innych i szanująca ich poglądy zaprasza wybitnych gości do spotkań dla www.wiem.to.
Kontakt
Nina Kaczmarek
tel. kom. 607143677
kontakt.wiem.to@gmail.com
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Ninę. Trwało co prawda krótko, ale było intensywnie i na temat. I o to chodziło. Cel osiągnięty. 120% sprawności!
7 lipca 2014 Paweł - Inżynier oprogramowania
Bardzo dobry coach
Nina to coach godny polecenia. Uśmiechnięta, cierpliwa, umiejąca słuchać. Łatwo nawiązuje kontakt. Pobudza do samodzielnej pracy, umiejętnie prowadzi przez proces. Swoją profesjonalną postawą wzbudza zaufanie.
16 marca 2014 Monika - Koordynator Zasobów Ludzkich
Bardzo dobry coach
Staranna, przygotowana do pracy, uśmiechnięta, pobudzająca do myślenia, łatwo nawiązująca kontakt. Wspiera w dążeniu do celu, pomaga w poprawie organiazji pracy, wspiera. Jednym słowem - Profesjonalistka :)
10 marca 2014 Cezary - Specjalista ds. Nieruchomości Komercyjnych
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj