Olga Zarzycka

Popularność: 41
Bardzo dobry coach (7)
Nazywam się Olga Zarzycka. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS oraz Seksuologię Kliniczną na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Uzyskałam tytuł Konsultanta Kryzysowego akredytowany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego. Tytuł coacha zdobyłam w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Chcąc poszerzyć wiedzę i rozwinąć umiejętności w pracy pomocowej, brałam udział w różnych szkoleniach min. zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR oraz pracy z parami na Harvard Medical School. Skończyłam staż „Psychopraktyk” dla Psychologów i Psychoterapeutów w Psychoklinice. Obecnie jestem w trakcie szkolenia w Somatica Institute - Sex Coach Training, Relationship Coach Training. W swojej pracy wspieram osoby, które chcą poprawić życie seksualne, relacje, rozwinąć samoświadomość. Pomagam spojrzeć inaczej na sytuację, w której się klient się znalazł oraz staram się skupić się na rozwiązaniach. Pracuję przy użyciu metod coachingowych, w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz stosuję pracę z dotykiem i mindfulness. Na sesjach ważna jest dla mnie szczerość i empatia, tak byśmy mogli wspólnie zbudować bezpieczną przestrzeń, w której można poczuć się komfortowo.
Kontakt
W sprawie umówienia sesji zapraszam do kontaktu mailowego.
Jest też możliwość umówienia sesji przez portal Znany Lekarz.

Wizyty mogą odbyć się zarówno stacjonarnie oraz online.
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Specjalizacje
Prowadzę spotkanie z zakresu sex, life & relationship coachingu dla osób indywidulanych oraz dla par. Wykorzystuję również elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i Mindfulness.

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Olgę . Prowadzę działalność od 15 lat i zatrzymałam się w punkcie gdzie nie widziałam perspektyw na dalszy rozwój. Dzięki pomocy Pani Olgi w końcu zmieniłam perspektywę myślenia i wszystko ruszyło do przodu. Polecam dla tych, którzy poczuli wypalenie zawodowe i oczywiście nie tylko :) Ja już zawsze będę wracać :)
15 marca 2023 Hair Stylist - Właściciel
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Olgę . Dzięki niej poprawiły się moje relacje z partnerem . Potrafi słuchać i daje cenne rady . Jest najlepsza osoba na jaka trafiłam . Moj zwiazek przetrwał dzięki Niej . ! Pomogła nam wiele zrozumiec .
15 marca 2023 Martyna - Własna dzialanosc
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pracę z Olgą. Olga to cudowna, profesjonalna i wspierająca osoba. Wykazuje się dużą wrażliwością, empatią i zrozumieniem. Potrafi uważnie słuchać i zadawać trafne pytania. Używa ciekawych narzędzi w sesjach coachingowych. Sesje z Olgą pomogły mi w osiągnięciu celów, zmobilizowały do działania i dodały odwagi. Był to bardzo dobrze zainwestowany czas. Polecam serdecznie!
14 marca 2023 Anna - Trener personalny
Bardzo dobry coach
Szczerze mówiąc miałam wiele obaw kiedy zapisałam się na pierwszą konsultację. Już po kilku minutach zrozumiałam, że zupełnie niepotrzebnie. Olga daje tak duże poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam problemów z opowiedzeniem z czym przychodzę. To jak prowadzi rozmowę, jakie zadaje pytania sprawiło, że potrafię nazwać to co dla mnie ważne. Przy tym wszystkim jest profesjonalna i bardzo wspierająca. Dzięki Oldze wiem jakie są moje potrzeby i nie wstydzę się o nich rozmawiać. Gorąco polecam!
13 marca 2023 Karolina - Manager
Bardzo dobry coach
Świetna osoba, pomogła mi spojrzeć na pewne rzeczy z innej strony i otworzyła drzwi, które do tej pory miałem zamknięte. Mega polecam, przyda się na pewno w życiu prywatnym i zawodowym. Dziekuje jeszcze raz za pomoc :)
12 marca 2023 Kamil - Manager
Bardzo dobry coach
Do Olgi zgłosiłam się po wsparcie, bo dotarłam do punktu, którego nie potrafiłam zrozumieć. Olga zadawała mi takie pytania, na które nigdy by sama nie wpadła i dzięki temu odkryłam nowe możliwości i rozwiązania. Z perspektywy tych kilku tygodni widzę, że odnalazłam spokój i akceptację dla siebie. Dziękuję.
12 marca 2023 Agnieszka - L&D Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo osobiste i wnikliwe podejście do problemu, precyzyjnie wynajdowane pytania na które odpowiedzi same przychodza, fajne poprowadzenie i wskazanie drogi. Spokojna, długa rozmowa która pozwala spojrzeć w głąb siebie i zastanowić czego chcemy od życia. Skorzystałam, będę korzystać nadal i każdemu polecam.
11 marca 2023 Dominika - CEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj