Patryk Lange

Popularność: 2254
Bardzo dobry coach (21)
Professional Certified Coach (PCC ICF), Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu, Certyfikowany Coach Cespołowy, trener i superwizor coachingu, trener uważności i redukcji stresu. W latach 2015-2017 Przewodniczący Komisji Etyki Izby Coachingu. Absolwent AGH w Krakowie, Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży i organizacji biznesu. Współwłaściciel firm ez-cam.pl oraz xtech.pl. Ma doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu z użyciem nowoczesnych technologii, realizacji projektów IT, tworzenia, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych. W latach 2005 – 2012 pełnił funkcje dyrektora sprzedaży oraz członka zarządu. W tym czasie współpracował z największymi firmami inżynierskimi, między innymi z ABB, Siemens, FESTO, Mitsubishi Electric. Jako coach pracuje z menedżerami średnich i dużych firm, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zarządzania oraz osiągać życiową harmonię. Pracuje także z osobami, które doświadczają syndromu wypalenia zawodowego i życiowego. Prowadzi coaching indywidualny i zespołowy oraz szkolenia i warsztaty w organizacjach, które chcą wdrażać kulturę coachingu i samozarządzania. Inspiruje się takimi postaciami jak Ricardo Semler, Jack Stack, Doug Kirkpatrick. Od 2008 roku praktykuje i propaguje metody redukcji stresu oraz rozwoju oparte na uważności. Autor projektu i trener mindfulness w www.zredukujstres.pl. Pasjonat podróżowania po Azji, Afryce i Europie, wypraw motocyklami i samochodami terenowymi. W latach 2013 – 2017 koordynował i prowadził Męskie Kręgi – spotkania o charakterze rozwojowym dla mężczyzn. W roli coacha i trenera współpracował między innymi z IKEA, TESCO, VELUX, StanleyBlack&Decker, Pratt&Whitney, Goldenline.
Kontakt
tel. + 48 601 959 519
mail: kontakt /@/ patryklange.com
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Wrocław, Kielce, Tarnów, Katowice, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Patrykiem szybko złapałem kontakt i muszę przyznać, że szybko wyczuł jaką jestem osobą oraz czego potrzebuję. Myślę, że jego największe zalety to uważność, umiejętność aktywnego słuchania oraz... i właśnie tutaj ciekawe zaskoczenie - pomysłowość. Podczas tych kilka sesji, które miałem z Patrykiem, które głównie polegały na pracy ze sobą, mogłem zrozumieć co dokładnie mnie blokuje, co przeszkadza, ale też co pomaga i jak mogę sobie z tym poradzić. Najbardziej zapamiętam techniki wizualizacyjne, troszeczkę abstrakcyjnego myślenia oraz zmierzenie się z trudnymi myślami oraz emocjami. Najważniejszym jest jednak fakt, że czułem, że mogę zaufać Patrykowi oraz to, że podchodzi do tego co przynoszę na sesje z pełną otwartością, zrozumieniem, a właściwie nawet empatią. Z Patrykiem rozmawiałem na tematy służbowe oraz prywatne i w obu przypadkach wykazał się profesjonalizmem. Dzięki, Patryk! Jeszcze się spotkamy.
9 listopada 2020 Maciej Glinianowicz -
Bardzo dobry coach
Z Patrykiem odbyłam szereg superwizji mojej pracy coachingowej w drodze do akredytacji IC. Jako coach rozpoczynający swoją praktykę mogłam liczyć na uważność, zrozumienie, zapraszanie do głębokich refleksji oraz dzielenie się swoim doświadczeniem, i co najważniejsze „ludzkie” podejście ;) Jako, że rozwijanie się jako coach to nie tylko zdobywanie wiedzy i doświadczenia, ale duża przemiana mnie jako osoby, Patryk towarzyszył mi w tym procesie i czułam się zaopiekowana z moimi dylematami i wątpliwościami. Gdy byłam zagubiona i nie potrafiłam sama sobie pomoc, wiedziałam, że Patryk pomoże mi uporządkować moje myśli i dojść do źródła problemu. Patryk towarzyszył mi i sprawił, że weszłam na kolejne, wyższe poziomy coachingu. Dokładnie tak czułam się po każdym spotkaniu. Patryk jest po prostu super! :) Zdecydowanie polecam go jako superwizora.
9 sierpnia 2020 Ola - Coach/HR Manager
Bardzo dobry coach
Patryk Lange był moim nauczycielem coachingu a potem superwizorem na początku mojej ścieżki zawodowej coacha. Później i do teraz jest dla mnie mentorem, który zainspirował mnie do rozwoju w sferze mindfulness. Bije z niego spokój, autentyczność we wszystkim co robi i o czym opowiada. Jest świetnym coachem, ale też potrafi poprowadzić sesję w sposób niestandardowy, chociażby przez włączeniee praktyki uważności w ramach sesji. Polecam każdemu nie tylko jako coacha, ale również jako trenera kompetencji miękkich, czy kontaktu z samym sobą. W kazdym z tych obszarów bez najmniejszych wątpliwości.
27 marca 2020 Joanna - coach, agile coach
Bardzo dobry coach
Nie wielka inwestycja która daje ogromne stopy zwrotu. Każdy biznesmen powinien korzystać z współpracy z coachem. Redukcja stresu w biznesie to bardzo wazna strawa. Wspolpraca z coachem pozwala zupelnie latwiej podejsc do problemow z ktorymi na codzien zmaga sie wlasciciel firmy =) Polecam serdecznie.
10 stycznia 2020 Marcin - Prezes
Bardzo dobry coach
Jako początkujący coach miałem przyjemność uczestniczenia w superwizji indywidualnej z Patrykiem i było to niezwykle budujące doświadczenie. Ciekawe ćwiczenia pomogły mi dotrzeć do obszarów, o których myślałem wcześniej nieco inaczej. Wziąłem z tego bardzo dużo, nadal często wracam do ćwiczenia z sercem, głową i brzuchem i wniosków z tego ćwiczenia, obserwacji, lekcji na przyszłość, tego z czego zdałem sobie sprawę. To była niesamowicie pouczająca, budująca, ale też wzmacniająca godzina. Dziękuję !
29 maja 2018 Witold - manager, coach
Bardzo dobry coach
Miałam pierwsza w życiu sesje z coachem i w zasadzie nie wiedziałam czego sie spodziewać, natomiast wiedziałam jake obszary w zarządzaniu chciałabym poprawić. Moje spotkania bazowaly na czterech obszarach, które sama wskazalam do rozwoju, lepszego poznania i lepszego zrozumienia. Udalo nam się zrealizować założony plan a mi osobiście udalo się juz wdrożyć to czego nauczył mnie Patryk. Zmiana punktu widzenia, praktyczne wskazówki, dobra atmosfera, zrozumienie potrzeb i emocji to z pewnością coś co możecie otrzymać od Patryka.
11 marca 2018 Alicja - kierownik działu
Bardzo dobry coach
I had a first Coach session with a different Coach, and I didn't like it at all. It was a very strong psychologically oriented Coaching, based on discussions. I had the Impression to visit a psychologist, which was not at all what I was looking for. Then I changed for Patryk, and it was exactly what I looked for. A good method to apply in the requested situations, some simulations of discussions that I would have to perform with my Boss / my employees, and these sessions developed me a lot. After about 6 months, my Boss saw the Changes and prized me for my new attitude towards Tasks and the way I was handling them. So I can only thank Patryk for that, and recommend him for anybody who wants to develop himself professionally. The Coaching was in English (as I'm French and don't speak polish too well).
5 marca 2018 Emmanuel - Head of Project Department
Bardzo dobry coach
Przed spotkaniem z Patrykiem nie miałem zaufania do instytucji coach'a. Mam również wrażenie, że w branży IT jest bardzo specyficzne podejście do tego typu pracy "nad człowiekiem". Zaryzykowałem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Z Patrykiem pracowałem przez kilka miesięcy. Dzięki niemu podjąłem kilka bardzo odważnych i zmieniających moje życie decyzji. Otworzyłem własną firmę, oderwałem się od korporacji i zapoczątkowałem budowanie własnego wizerunku i przedsiębiorstwa. Oczywiście Patryk nie powiedział mi co mam zrobić, a raczej razem uporządkowaliśmy to co siedziało w mojej głowie. Koniec końców, bardzo dziękuję Patrykowi za jego pracę, zaangażowanie i wkład w mój sukces. Co ważne, wszystkie spotkania odbyły się zdalnie. Polecam!
30 listopada 2017 Krzysztof - CEO - firma IT
Bardzo dobry coach
"... gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia..." i to jest prawda.... Zanim rozpoczęłam sesje z Patrykiem, byłam na etapie wycieńczenia w każdej strefie życia. Prowadzę firmę i w pewnym momencie utknęłam w miejscu i nie potrafiłam działać. Dzięki sesjom zrozumiałam co wpływa na mój sposób postępowania i co jest przeszkodą w dalszym rozwoju. Ustaliłam priorytety, nauczyłam się asertywności i nabrałam pewności, że idę w dobrym kierunku. Wprowadziłam zdrowe zasady panujące w firmie, nauczyłam się rozmawiać o problemach i pieniądzach. Stworzyłam równowagę miedzy życiem osobistym i zawodowym, co było dla mnie bardzo ważne... Był to również czas zajrzenie w głąb siebie, dla mnie bardzo trudne doświadczenie ale dzięki temu poznałam własne słabości i swoja SIŁĘ. Trafiłam na wspaniałego człowieka, a przede wszystkim PROFESJONALISTĘ. "Poszukującym" serdecznie polecam!!! Czas coachingu z Patrykiem, był najlepszą inwestycją w moim dotychczasowym życiu. Dziękuję Mistrzu :)
6 września 2017 Beata - accounting Office
Bardzo dobry coach
Patryk prowadził u nas warsztaty dla zespołu Managerów z elementów coachingowych w zarządzaniu, które przerodziły się w coaching zespołowy w ramach którego zespół przepracował realne problemy businesowe. Potrafił zarządzać energią zespołu i zauważył, że na ten moment zespół miał większą potrzebę pracy na realnych casach a nie nabywania konkretnych umiejętności coachingowych. Świetnie sprawdził się w roli coacha zespołowego i moderatora. Polecam:)
28 marca 2017 Pakita - HR Director
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra seria sesji przez jakie przeszedłem z Patrykiem pozwoliły mi w relatywnie krótkim czasie powrócić nie tylko do pionu ale i zrozumieć, że moje własne ograniczenia narzucałem sobie, niepotrzebnie, sam. Wszystko to nie formie "absolutnych rad i wytycznych" ale dobrej obserwacji i komunikacji dzięki którym ostatecznie wszystko jest dużo lepsze. Dzięki wielkie.
17 września 2015 Iwo - IT.
Bardzo dobry coach
Patryk prowadził dla nas dwudniowe warsztaty grupowe na dobre rozpoczęcie pracy w nowym zespole. Był otwarty na potrzeby grupy, uważnie podążał za procesem grupowym. Nie gubiąc głównego sensu potrafił zaskakiwać, a nawet spontanicznie kreować przestrzeń gdy ktoś z grupy jej potrzebował. Patryk nie zgrywa wszechwiedzącego, nie wywyższa się, pomimo, iż jego wiedza obejmuje szereg różnych dziedzin i jest równie imponująca jak elastyczność w prowadzeniu zajęć. W kontakcie jest otwarty, szczery i autentyczny. Coaching z Patrykiem to żywe doświadczenie przeżyte w uważnym i troskliwym towarzystwie. Polecam zarówno jako osoba uczestnicząca w warsztatach grupowych, jak też jako liderka zespołu, która skorzystała z kilku sesji coachingu indywidualnego z Patrykiem. Jest to człowiek z dużym potencjałem i niezwykłą umiejętnością odnajdywania i umacniania go w innych ludziach.
16 sierpnia 2015 Katarzyna - koordynatorka merytoryczna w organizacji pozarządo
Bardzo dobry coach
Patryk potrafi uwaznie słuchać, posiada rozwiniętą wrazliwość oraz inteligencję emocjonalną, w działaniu kieruje się etyką. Jest praktykiem, potrafi ocenić i spojrzeć z różnych punktów widzenia. W momentach gdy brakuje motywacji lub przekonania potrafi wykrzesać chęć do działania.
5 sierpnia 2015 Katarzyna - kierownik
Bardzo dobry coach
Jako absolwent studiów coachingowych wiedziałem jak powinien wyglądać skuteczny coaching. To w czym towarzyszył mi Patryk przeszło moje najśmieszniejsze oczekiwania. Tej drogi nie da się opisać. Mogę tylko powiedzieć gdzie jestem. Jestem 300 km od dotychczasowego miejsca zamieszkania i 3000 mil od dawnego ja. Dzięki Patrykowi koniec tamtego ja stał się początkiem drogi, która nadal mnie zachwyca i nie pozwala popaść w dobrze mi znaną monotonię. Dzięki pracy z Patrykiem uwierzyłem, że świat naprawdę wspiera bohaterów i zmiana jest możliwa. I przekonuję się o tym każdego dnia. Opowiadam bajki? Na co dzień tak :-) ale w tym przypadku jestem śmiertelnie poważny. Uczucie, ze nie czujesz się już komfortowo w dawnej strefie komfortu jest bezcenne. To jeszcze nie oświecenie ale początek drogi do szczęścia. Ja na szczęście spotkałem Patryka. I tego spotkania i wspólnej wędrówki Wam życzę.
2 sierpnia 2015 Filip - Strateg w agencji reklamowej
Bardzo dobry coach
Spotkania z Patrykiem dały mi dużo wiedzy o sobie, otwarły mnie na rzeczy, o których wcześniej nie ośmielałam się nawet pomyśleć. Zwiększyły moją pewność siebie i pozwoliły mi dostrzec, że punkt, w którym obecnie jestem w życiu zawodowym nie jest już tak całkiem "startowym punktem". Dzięki tym spotkaniom poznałam wiele cennych narzędzi pomocnych przy organizacji swojego czasu i miejsca pracy, dowiedziałam się, jak swoje słabości przekuwać w swoją siłę oraz zrozumiałam, że profesjonalizm nie jest dla mnie czymś nieosiągalnym (a nawet w wielu sytuacjach już bywam profesjonalistką). Wreszcie zdecydowałam się też na bardzo odważny krok, jakim jest założenie własnej działalności gospodarczej, a co bez wsparcia Patryka pewnie jeszcze kilka lat kołatałoby mi się tylko z tyłu głowy. Jego wiedza w tym temacie jest aktualna, dzięki czemu miałam świadomość, że nie rozmawiam z nim o czymś zupełnie abstrakcyjnym, a o konkretnej, możliwej do zrealizowania sprawie. Patryk potrafi słuchać człowieka, z którym pracuje i ma ogromną intuicję. Podczas spotkań posiłkuje się różnymi metodami i doskonale nimi żongluje w zależności od sytuacji i potrzeby. Gorąco polecam sesje coachingowe z Patrykiem i dziękuję Ci, Patryku, za poświęcony mi czas.
8 czerwca 2015 Natalia - Transkrybent / Opiekun Klienta i Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Patrykiem to przede wszystkim praca z samym sobą. Patryk umiejętnie pomaga odnaleźć przeszkodę-problem, skutecznie go diagnozuje i wskazuje właściwy kierunek myślenia o nim. Uczy analizować siebie, wyciągać wnioski i co bardzo ważne, nie osądzać innych. Zachęca i pokazuje jak zrozumieć i słuchać siebie. Dzięki rozmowom z Patrykiem utwierdziłam się w swoich poglądach, kilka aspektów zmodyfikowałam w taki sposób, aby nie budziły we mnie lęku ze zmierzeniem się z nimi. Odkryłam na nowo swoje mocne strony i pracuję nad poprawą swoich słabości. Patryk urozmaica rozmowę ćwiczeniami, wykresami, posiłkuje się też kartami Points Of You, przez co spotkania nie wywołują stereotypowych skojarzeń z wizytami u psychologa, ale stają się rozmową z kimś bliskim i zaufanym, kimś komu zależy na osiągnięciu celu w równym stopniu co rozmówcy. Ogromne podziękowanie dla Ciebie za cierpliwość, otwartość, zaangażowanie, inteligencję, wrażliwość, wiedzę i doświadczenie, które ciągle w sobie rozwijasz. A najkrócej jak się da: Coaching z Patrykiem to spotkania konkretne i skuteczne. Za które bardzo dziękuję!!
2 czerwca 2015 Magdalena - Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
Bardzo dobry coach
Kiedy rozpoczynałem sesje coachingowe u Patryka, nie miałem zupełnie pomysłu na mój dalszy rozwój zawodowy a wiedziałem, że jest mi on bardzo potrzebny. Patryk pomógł mi odnaleźć i uporządkować to co we mnie jest najbardziej wartościowe a także przydatne na rynku pracy. Począwszy od określenia podstawowych wartości jakimi chcę się kierować w pracy aż do umiejętności i możliwości ich realnego wykorzystania w interesujących mnie branżach. Czuję się teraz o wiele bardziej pewny siebie, jest także dla mnie jasne czego chcę i wiem jak zamierzam to zrealizować. Moje postrzeganie siebie zmieniło się ogromnie przez czas uczestniczenia w sesjach. Teraz przyszedł czas na działanie i zmianę, której potrzebuję. Sam Patryk natomiast dał się poznać jako dojrzały człowiek, który potrafi słuchać a także sięgać głębiej aniżeli tylko do umiejętności i doświadczeń zawodowych. Praca i duchowe potrzeby naszego życia są nierozłączne i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że po sesjach u Patryka mam jasną wizję jak połączyć moją pracę z potrzebami ducha. Dziękuję więc bardzo Patrykowi za poświęcony czas a także polecam sesje u Niego każdemu, kto czuje się źle w swojej pracy i chce zrozumieć gdzie tak naprawdę jest jego miejsce zawodowe. Dla mnie moja dalsza droga zawodowa, a co za tym idzie życiowa jest teraz jasna. Dzięki Patryk! Mikołaj
20 kwietnia 2014 Mikołaj - BI Administrator
Bardzo dobry coach
Spotkałam się z Patrykiem siedem razy. W czasie tych spotkań wykazał się zaangażowaniem, przenikliwością i pasją, pozostając przy tym – na szczęście – asertywny. Bogate doświadczenie biznesowe, które posiada, bardzo wspierało proces coachingu. Z pomocą Patryka na każdym spotkaniu odkrywałam coś nowego o sobie lub o problemie, z którym się zmierzałam, co pozwalało mi zmieniać kąt widzenia i ustalać konkretne plany działania bez irracjonalnych wewnętrznych zahamowań. Spotkania te musiały dotykać głębokich warstw, gdyż często śmiałam się do łez albo do łez wzruszałam. Polecam!
16 kwietnia 2014 Beata - członek Zarządu Spółki z o.o.
Bardzo dobry coach
Patryk to bardzo dobry i godny polecenia coach. Bardzo uważny i zaangażowany, z niesamowitą wrażliwością na drugiego człowieka. Wzbudza zaufanie co pozwala na zbudowanie partnerskiej relacji i całkowite otwarcie się podczas sesji, na których ma się poczucie swobody i wsparcia. Spotkania z nim pomogły mi zmienić przekonanie o sobie samej i pokazały nowe możliwości, a w konsekwencji dały sporą odwagę i determinację do tego by działać i zmienić własną rzeczywistość. Decyzja o rozpoczęciu sesji z Patrykiem to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić i wierzę , że będzie procentować w dalszych działaniach. A dzisiaj mam pewność, że pozwoliła mi na odkrycie nowego – lepszego Ja, za co bardzo mu dziękuję.
1 października 2013 Ania - (KULTURAlny) Sprzedawca :)
Bardzo dobry coach
Patryk posiada ogromną intuicję i wrażliwość.Szczerze polecam jeśli ktoś chce zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć tam coś bardzo cennego.Patryk potrafi słuchać z zaangażowaniem,a pozatym ma świetne poczucie humoru:))
13 września 2013 Nina - Coach
Dobry coach
Po spotkaniu z Patrykiem doświadczyłam uczucia klarowności,jasności i uporządkowania. Zlokalizowałam w sobie pewne supełki które blokowały przepływ energii w moim życiu szczególnie w odniesieniu do pracy.Bardzo proste rozwiązania na które nakierował mnie coach niemal natychmiastowo przyniosły efekty.Komfort funkcjonowania powrócił bardzo szybko. Dla mnie ważne było to że Patryk patrzy na człowieka w sposób holistyczny a to podejście daje mi poczucie komfortu,bezpieczeństwa i zrozumienia.Czułam się widziana w całości uważnymi i obecnymi oczami. :)Dziękuję
23 lipca 2013 Zunka - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj