Paulina Fogtman-Wiśniewska

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (5)
Jestem job-coachem. Razem stworzymy Twoją karierę skrojoną na miarę. Możesz mi zaufać, bo: ✨jestem Senior Rekruterką (rekrutuję specjalistów i menadżerów na stanowiska biurowe) ✨mam 8 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach, ✨zdobyłam doświadczenie w rolach leaderskich, ✨jestem mentorką HR w ogólnopolskich programach mentoringowych dla kobiet, ✨jestem absolwentką Zarządzania Zasobami Ludzkimi, ✨jestem studentką na kierunku Job-Coaching – nowoczesne doradztwo zawodowe i coaching kariery. Daj znać, jeśli: - chcesz zmienić pracę, ale nie jesteś pewna/pewny, w jakim kierunku zawodowym podążać, - masz dość obecnej pracy i zastanawiasz się, co dalej, - wiesz, co chcesz robić w życiu zawodowym, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, - od dłuższego czasu szukasz pracy, jednak bezskutecznie, - dopiero wchodzisz na rynek pracy (lub na ten rynek wracasz) i nie czujesz się w tym pewnie. Zapraszam na sesje online.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Paulina zrobiła dokładnie to czego oczekiwałem - pomogła mi uświadomić sobie, że mam wszystkie potrzebne mi zasoby żeby wystartować z projektem, wybrać datę startu i zobligować samego siebie do rozpoczęcia. Fantastyczna rozmowa, bardzo Paulinę polecam.
19 września 2023 Patryk - Rekruter
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na cykl sesji coachingowych przed bardzo ważną decyzją dotyczącą mojej kariery. W miłej i przyjemnej atmosferze udało mi sie przepracować wszystkie obawy jakie miałam, podjąć świadomą decyzję i ruszyć do przodu. Paulina jest bardzo skupiona i zaangażowana na każdym spotkaniu, bardzo trafnie wyciąga najważniejsze fragmenty wypowiedzi i pokazuje to co dla mnie na pierwszy rzut oka nie było oczywiste. Sesje bardzo mi pomogły i na pewno przy kolejnych wyzwaniach w karierze znów skorzystam z pomocy!
14 września 2023 Katarzyna Okońska - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Paulina to zawsze profesjonalnie przygotowana osoba, pytania zadaję bardzo trafnie i odzwierciedla również adekwatnie to co dzieje się z klientem w trakcie rozmowy. Po sesjach z Pauliną czułam się zawsze "uniejscowiona" adekwatnie do tematu. Polecam z całego serca sesje z Pauliną. Dla mnie był to dobrze sporzytkowany czas, który pozwolił mi na podjęcie kluczowych decyzji odnośnie swojej pracy.
15 sierpnia 2023 Martyna - HR Business Partner
Bardzo dobry coach
Paulina tworzy bardzo komfortową atmosferę zaufania i życzliwości. To zachęca do otwartości. W procesie niezwykle pomocne było dla mnie sprowadzanie do konkretów, do sedna. Praca z Pauliną była bardzo umacniająca w zasobach. To było dla mnie bardzo wspierające. Polecam z całego serca współpracę;)
2 sierpnia 2023 Ania - spec. ds.marketingu / coach
Bardzo dobry coach
Sesje u Pani Pauliny przebiegają w bardzo komfortowej i przyjemnej atmosferze, która pozwala się otworzyć i zacząć pracę nad sobą. Po pierwszych kilku spotkaniach widać pierwsze moje postępy
2 sierpnia 2023 Magda Wesolowska -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj