Paulina Wesołek

Popularność: 35
Bardzo dobry coach (4)
W mojej pracy skupiam się na tym, czego chcesz właśnie Ty. Prowadzę Cię tak byś mógł spojrzeć w przyszłość i realizować swoje cele. Pozwalam Ci uświadomić sobie jak wiele masz w sobie zasobów. Jeśli tylko chcesz, możesz osiągnąć wiele. Odważ się wyciągnąć dłoń po swoje marzenia. Zapraszam na bezpłatne spotkanie informacyjne.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Stryków, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Zgierz, Sieradz, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Pauliną pracowałam dłuższy czas. Jest konkretna i nastawiona na cel, ale przy tym bardzo wspierająca w dochodzeniu do sedna sprawy. Nasza współpraca wzmocniła mnie w poczuciu, ze moja praca ma sens, a moje cele są naprawdę tym, czego chcę. Po sesjach nieraz miałam sporo do poukładania w głowie, ale to właśnie dzięki temu mogłam stwierdzić, czy patrzę we właściwym kierunku.
2 stycznia 2023 Anna - Specjalista
Bardzo dobry coach
Dzięki współpracy z Pauliną, udało mi się poukładać w głowie to co było do poukładania, ale też zweryfikować i zadbać o niektóre relacje. Sesje z nią pomogły mi z większą świadomością podejmować różne czasem trudne decyzje i na nowo spojrzeć na decyzje (bądź ich brak) podjęte w przeszłości. Paulina jest osobą bardzo empatyczną, potrafiącą słuchać i w sposób nienachalny potrafiącą nakierować rozmówcę na właściwe tory. Szczerze polecam każdemu!!!
8 grudnia 2022 Anna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Wsparcie pani Pauliny pomogło mi zrealizować bardzo ważny dla mnie cel, którego byłam bliska porzucenia. Dzięki spotkaniom poukładałam sobie wszystko w głowie, miałam jasny plan działania a przede wszystkim odkryłam motywację do tych działań. Polecam gorąco i cenię za profesjonalne podejście i niezwykłą umiejętność słuchania i wspierania. Nie czekajcie aż życie samo się odmieni, bierzcie sprawy w swoje ręce, a w razie potrzeby śmiało zgłaszajcie się do Pauliny.
7 grudnia 2022 Julita - własna działalność
Bardzo dobry coach
Proces coachingowy z Pauliną rozpoczęłam wraz z nowym etapem życia zawodowego. Dzięki Paulinie spojrzałam na pewne aspekty mojej pracy, a także mojej osobowości z innej perspektywy. Podczas wspólnych sesji zbobyłam większą świadomość siebie, poukładałam nowe 'teraz' i osiągnęłam zamierzone cele bez których nie ruszyłabym dalej. Pomimo zakończenia procesu nadal korzystam z narzędzi, które Pauliną przede mną odkryła. Paulina jest ematyczną osobą, szalenie profesjonalna i skupiną na celach swoich klientów.
5 grudnia 2022 Ola - Lider działu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj