Piotr Janiszewski

Popularność: 767
Dobry coach (4)
Więcej na mój temat znajdziesz na stronie www.janiszewscy.pro Na stronie znajdują się również referencje wystawione przez moich klientów: http://janiszewscy.pro/referencje.html W swojej pracy kieruję się normami etycznymi ICF. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam na pierwszą darmową sesję.
Kontakt
Preferuje kontakt e-mailowy. Jeżeli chcesz zadzwonić, numer telefonu znajdziesz na stronie.
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Badzo słaby coach
Komplety dyletant. Webminar dot. Work Life Balans. Od 19stej minuty Pan szuka Koła Wartości którego nie ma gotowego w prezentacji. W 23ciej minucie postanawia je narysować, bo go nie ma jednak. (żałuję że nie mogę dodać tego rysunku) Ostatecznie po dwóch minutach rysowania Panu jednak udaje się załadować Koło z prezentacji, ale już nic na nim nie wpisuje. Opowiada za to o: „magicznych różdżkach” etc. Pomijając braki w podstawowym warsztacie prowadzącego jak emisja głosu na pograniczu bełkotania, czy monotonne tempo całej prezentacji, to najbardziej chyba rażą kolokwialne sformułowania w stylu: „mamy coś co rozwala nasz organizm”, „czujemy jak nam ta nasza pikawa wali” opisując stres czy jego negatywną formę dystres. Finałem profesjonalizmu tego szkolenia natomiast jest to, że kiedy już dobrnie się już do 42min20sek to okazuje się że nagrana został również utrata połączenia webminaru i do końca pierwszej części słychać już tylko dygitalizowany bełkot.
13 luty 2024 Zestresowany po szkoleniu - Kierownik
Bardzo dobry coach
Odbyłem dwudniowe szkolenie z Piotrem i szczerze polecam, ze względu na to, że jest zawodowcem w swojej specjalizacji i wyjaśnia to czego potrzebujesz i jest w stanie zmienić program dostosowując to zapotrzebowania - a to ważna cecha jest !
26 sierpnia 2015 Sławek - Dyrektor Generalny
Bardzo dobry coach
Współpracujemy z Piotrem i Joanną już drugi rok i nigdy się nie zawiedliśmy. Oboje są zawsze bardzo dobrze przygotowani i punktualni. Regularnie otrzymujemy raporty. Coaching przynosi oczekiwane efekty. Polecam!
7 czerwca 2013 Danuta - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Jestem po cyklu sesji. Polecam Piotra jako coacha. Po sesjach wiem, co dalej zawodowo chce. Po przerwie w pracy (urlop wychowawczy) otwieram biznes. Polecam bardzo niezdecydowanym. Coaching otwiera oczy:)
5 maja 2013 Agnieszka - wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj