Piotr Śliwiński

Popularność: 736
Bardzo dobry coach (28)
Mam za sobą wiele lat doświadczenia w zarządzaniu. Buduję zespoły, które osiągają najwyższe wyniki, realizują wyznaczone cele, a przy tym wszystkim pracują w dobrej atmosferze, wzajemnym szacunku oraz z dużą satysfakcją wynikającą z zauważalnego rozwoju biznesu i ich samych. Moje doświadczenie to praca dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Stałem na czele wielu projektów, wciąż współpracuję z ludźmi na różnych poziomach zarządzania, od managerów liniowych po prezesów spółek. Swoimi działaniami wspieram również tych, którzy dopiero przygotowują się do tej roli. Po wielu latach, które spędziłem w środowisku biznesowym, mogę dzisiaj spokojnie powiedzieć, że najważniejsza jest wiara w człowieka i w to, że niemalże zawsze możliwe jest zrealizowanie celów wyznaczonych w życiu prywatnym i zawodowym. Dzisiaj jestem człowiekiem, który spełnia się prywatnie oraz zawodowo i nie wstydzę się tego, że jako początkujący manager popełniłem wiele błędów. Musiało upłynąć wiele lat, abym dzięki ciężkiej pracy nad sobą, licznym szkoleniom i poznanym ludziom nauczył się tego, jak skutecznie i efektywnie zarządzać najpierw samym sobą, a później również zespołem, nie depcząc przy tym jego członków. Z tamtych czasów wyniosłem dla siebie ważną lekcję, doświadczenie i wiedzę, którą chcę Ci przekazać, byś mógł ustrzec się kosztownych błędów. Chciałbym, abyś w najbliższej przyszłości zaczął cieszyć się z tego, co osiągasz. Chciałbym, aby Twoje sukcesy zawodowe stały się nie tyle celem, co skutkiem ubocznym działań, z których będziesz czerpać radość, satysfakcję i inspirację. Chciałbym, niezależnie od tego czy jesteś liderem czy członkiem zespołu, abyś pod koniec każdego dnia mógł być dumny z ludzi, z którymi pracujesz, z pracy, którą wykonujesz i wreszcie z siebie samego. Zapraszam Cię do współpracy coachingowej i mentoringowej, a także do szczególnej pracy nad swoją motywacją w czym może wesprzeć nas kwestionariusz Reiss Motivation Profile. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu oraz w prowadzonych przeze mnie profilach w mediach społecznościowych -> www.MANAGERzGLOWA.pl #zPozdrowieniami Piotr
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, Sopot, Wrocław, Gdańsk, Opole, Toruń, Katowice, Lublin, Szczecin, Bytom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Najlepszy! Wspaniały adres dla tych, którzy chcą się prawdziwie wzmocnić i sięgnąć po rozwój. Zmazał moje poprzednie doświadczenia po spotkaniach z coachingowymi błaznami!!! Warto też zapytać o profil z motywacją, bo zrobiłam i to otwiera głowę na różne zmiany.
6 luty 2023 Izabella - Menedżer sprzedaży
Bardzo dobry coach
Jeśli szukasz coacha to nie szukaj. Coaching + profil motywacyjcyjny u Piotra to jest świetne połączenie! Pracowałam z Piotrem przez 3 miesiące. Wszystkie cele zrealizowane. Atmosfera przyjazna, a mimo to wielki profesjonalizm. Dziękuję! AGATA
7 lipca 2022 Agata - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Cały program rozwojowy z Piotrem to było coś najlepszego na co mogłam trafić w ramach własnego rozwoju. Wielkie kompetencje, pełna indywidualność, a do tego ludzkie podejście. Dużo można by tu jeszcze napisać. Mistrz w tym co robi! Prawdziwy ekspert. Dziękuję Piotrek za to co mi dałeś w ramach naszej współpracy. To był świetny czas i dużo realnych zmian na lepsze. Każdemu polecam. Tutaj też polecam Piotra!
30 marca 2022 Magda - Kierowniczka zespołu projektowego
Bardzo dobry coach
Polecam przedsiebiorcom, którzy na serio myślą o rozwoju swojej firmy. Program menadżerski z Piotrem to wielkie otworzenie oczu na siebie, na prace, pracowników i ogólnie to wszystko co się dzieje w firmie. Lepsze niż wszystkie szkolenia robione przez teoretyków, dlatego raz jeszcze polecam i dziękuję!!!!!!!!
18 kwietnia 2021 Joanna B. - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jestem trudnym i wymagającym klientem. Piotr jest moim 3 adresem, pod który trafiłem i przy tym adresie zostałem na dłużej. Udowodnił mi (choć ciągle twierdzi, że to ja sobie sam udowodniłem:) ), że coaching nie jest słodką paplaniną tylko daje prawdziwe wyniki. Piotr - wiesz ile się dzięki tej współpracy udało - a ja obiecałem Cię chwalić do innych i właśnie zaczynam to robić:) Dziękuję!!!
27 listopada 2020 Jakub - dyrektor pionu sprzedaży
Bardzo dobry coach
Przeszłam u Piotra cały proces rozwoju menadżera. Indywidualne podejście, wielka wiedza i prawdziwe wsparcie - nie na zasadzie „jesteś zwycięzcą” tylko realna koncentracja na tym co było moim wyzwaniem. I potwierdzam to co napisali inni - rewelacja jest test Reisa i omowienie go z Piotrem.
13 lipca 2020 Joanna - Kierownik działu sprzedaży w bankowości
Bardzo dobry coach
Wielki szacunek dla Piotrka za to jak potrafi pracować z klientem i być skupionym na jego potrzebach. W mojej firmie pracował z 4 kierownikami, którzy jak o tym usłyszeli to mówili, że do niczego im to niepotrzebne, a jak skończyli z Piotrkiem całe procesy rozwojowe to dziękowali jak za żadne inne szkolenie. Wielki specjalista i polecam, bo jest tego warty jako czlowiek i spec od rozwoju menadżerów
18 maja 2020 Daniel - właściciel firmy produkcyjnej
Bardzo dobry coach
Zgłosiłem się do Piotra z prośbą o pomoc w relacjach z pracownikami, nauczył mnie jak zarządzać efektywnie zespołem, jak doceniać i motywować, na naszych pierwszych spotkaniach sam nie wiedziałem czego chce, teraz oprócz świetnego zgranego zespołu prowadze świadomie biznes, stale go rozwijam a to wszystko zawdzięczam Piotrkowi! To on mi otworzył oczy. Po każdym spotkaniu jestem jeszcze bardziej zmotywowany i zarażony pozytywną energią. Zauważyłem też, że lekcje przełożyły się na moje życie prywatne i stosunki z najbliższymi, które się ogromnie polepszyły :) Piotr jest świetnym coachem, ale przede wszystkim to dobry człowiek :) Z pełną świadomością i odpowiedzialnością polecam ! Paweł Romaszko
25 stycznia 2020 Paweł - Właściciel restauracji, sklepu
Bardzo dobry coach
Trafiłem do Piotra w momencie gdy dotknąłem w pracy sufitu. Byłęm juz zmęczony, wypalony i nie czułem że mam jakiekolwiek szanse pójścia dalej. Z drugiej strony miałem pewny etat i co miesiąc wypłatę, która dawała mi spokój i dobry sen, bo wiedziałem, że pozwoli mi ona zapewnić przetrwanie na całkiem dobrym poziomie życia. Im dłużej to trwało tym bardziej się dusiłem. Wtedy trafiłem na Piotra i na pierwszej sesji zrobił mi "koło życia" i tak się zaczęło.... Wszystko się przekręciło, ale co najważniejsze weszło na właściwe tory! Dziękuję Piotr, bo zawdzięczam Ci lepszą codzienność i życie, które jest czymś więcej niż tylko przetrwaniem:)
6 stycznia 2020 Jarosław - koordynator zespołu HD
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrkiem jest dla mnie wyzwaniem zarowno w sferze osobistej jak I zawodowej. Ma do zaoferowania mnostwo cwiczen, rozwiazan ktore sprawdzaja sie w moim teamie a ja, jako manager czuje sie znaczenie pewniej I bardziej swiadomie zarzadzam zespolem. Bardzo polecam przeprowadzenie Reiss Motivation Test I omowienie go z Piotrkiem, bo dzieki temu zdalam sobie sprawie z czego wynikaja pewnie schematy moich zachowan I nad czym powinnam pracowac, zeby moc sie rozwijac I czuc sie spelniona. Zdecydowanie polecam Piotra!
1 grudnia 2019 Zuzanna - Store Manager
Bardzo dobry coach
Na samym początku nie byłem przekonany do coachingu uważałem, że nic to nie zmieni... po pierwszym spotkaniu zacząłem dostrzegać wiele rzeczy inaczej niż dotychczas co pozwoliło mi zrozumieć nie tylko jak należy podejść do pracowników ale jak należy również podejść do samego siebie. Pomogło mi to się zmienić i nauczyło podejmować lepsze decyzje w sferze prywatnej jak i zawodowej. Dziękuję bardzo :)
24 listopada 2019 Bartłomiej D - Kierownik działu
Bardzo dobry coach
Wystarczyło 6 spotkań, żebym zrobił ogromny krok do przodu. Jako człowiek i jako szef. To był wielki skok dla mojej samoświadomości. Polecam Piotra i obowiązkowo test Reiss motivatione profile, który Piotr omawia.
23 listopada 2019 Mariusz Rudowski - Właściciel sklepu
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrem uświadomiła mi przede wszystkim kim naprawdę chce byc. Moj rozwój osobisty i zawodowy zmienił sie diametralnie. Godziny spędzone z Piotrem spowodowały, ze jestem inna osoba, która w rzeczywistości byłam, tylko otoczenie kreowalo inną mnie. Wspólna praca zmieniła moje życie prywatne, rzuciłam to czego nie lubiłam a nie miałam odwagi i zaczęłam własny biznes! Dziękuje Ci Piotrek. Piotr jest świetnym coachem a do tego cudownym człowiekiem prywatnie. Polecam każdemu, kto potrzebuje poprowadzenia albo porządnego kopa z motywacja do działania !
22 listopada 2019 Eliza - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrem to czas, który oceniam za jeden z efektywniejszych w okresie rozwijania mojej firmy. Indywidualne podejscie, szukanie ciągle nowych rozwiązań, otwartość na moje pomysly, ale także ciągłe szukanie nietypowych rozwiązań spowodowało, że sięgnąłem po więcej niż planowałem. Odkąd rozpoczęliśmy wspólnie rozwijać moją firmę to poleciłem Piotrka kilka kolejnym osobom i będę polecał go dalej, bo jeśli ktoś potrzebuję takiego wsparcia coaching owego i mentoringowego to nie znam lepszego adresu.
17 listopada 2019 Grzesiek - Założyciel StartUp
Bardzo dobry coach
Mega profesjonalny i zaangażowany. Podjęcie bardzo indywidualne, czułem się jakbym rozmawiał z kolegą tylko z mega wiedzą. Czuć doświadczenie i bezpieczeństwo. Dał mi natchnienie do dalszego rozwoju . dzięki MZG!!!
17 listopada 2019 Łukasz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Najważniejsze - efektywnie. Każdy postawiony przeze mnie cel został zrealizowany, w co początkowo nie wierzyłam. Przez kompetentne przeprowadzenie procesu coachingowego i podejście Piotra do zagadnienia z którym się zgłosiłam, z każdym spotkaniem coraz mocniej wierzyłam i widziałam, że jestem w stanie osiągnąć mój cel. Piotr jest genialnym coachem pod kątem merytorycznym, ale ma też perfekcyjną intuicję i potrafi wyczuć człowieka i pomóc mu.
13 listopada 2019 Joanna - Trener
Bardzo dobry coach
Moją pracę z Piotrem rozpoczalem dzięki poleceniu jego usług przez jednego z moich partnerów biznesowych. Byłem nastawiony sceptycznie, bo mało wierzyłem w to całe środowisko ludzi zajmujących się rozwojem innych ludzi. Piotr nie próbował zmieniać mojej opinii tylko powiedział, żebyśmy zaczęli pracować, a wtedy ocenię czy to działa. To jest coach, który zaskoczył mnie bardzo. Co prawda nasza współpraca przeszła w duży projekt naprawczy w mojej firmie, ale do dzisiaj widzę tego efekty. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i narzędzi' z ktorych Piotr tak swobodnie korzysta i wie jak je skutecznie dobrać. Polecam!
10 listopada 2019 Jerzy - Właściciel firmy sprzedającej usługi medyczne
Bardzo dobry coach
Duża wiedza biznesowa w wielu obszarach. Bezcenne doświadczenie, ciekawa osobowość. Polecam współpracę z Piotrem wszystkim, którzy potrzebuja skutecznych rozwiązań, sprawdzonych narzędzi, pewności siebie, względnego spokoju i opanowania.
7 listopada 2019 Jolanta - trener
Bardzo dobry coach
Piotr jest osoba zaangażowana oraz bardzo dobrze przygotowana do wszelkiego rodzaju problemów "managerskich" Już od pierwszych minut dali się odczuć pełen profesjonalizm ale i naturalność. Polecam każdemu kto naprawdę ma problem na każdym etapie bycia managerem ale i nie tylko.
6 listopada 2019 Maciej - Kierownik Floty
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrem pomogla mi zrozumiec pewne zjawiska i procesy w mojej firmie i dzieki temu i konkretnym narzedziom usprawnic jej dzialanie. Piotr jest bardzo profesjonalny, ale zarazwm niezwykle cieply, sympatyczny i latwy w rozmowie. Daje konstruktywny i rzetelny feedback, ktory naprawde motywuje do dzialania. Bardzo polecam prace z Piotrem!
6 listopada 2019 Katarzyna Murphy - Wlasciciel Szkoly jezykowej
Bardzo dobry coach
Piotr dzięki temu, że słucha, pomógł mi w znalezieniu potrzebnych rozwiązań w ulepszeniu funkcjonowania firmy. Czuję ogromne wsparcie w realizacji obranych celi. Nie tylko motywuje do działania, ale podsuwa najpotrzebniejsze narzędzia, które mogą ułatwić cały proces. Dzięki tej współpracy czuję, że znalazłam swój ukryty potencjał, a Piotr pokazuje mi przestrzeń na rozwinięcie skrzydeł.
6 listopada 2019 Paulina - prezes
Bardzo dobry coach
Przeszedłem z Piotrkiem cały indywidualny proces rozwoju menedżera. Zacząłem to zaraz po tym jak zostałem awansowany w firmie, w której pracuję. Było to dla mnie trudne zadanie, bo dość szybko musiałem nauczyć się zarządzać (przedtem byłem specjalistą od SEO), a po drugie zostałem szefem zespołu, w którym sam pracowałem. Moja praca z Piotrkiem polegala na coachingu, ale tez był czasem mentoring i wiedza szkoleniowa. Super oceniam ten caly proces. Do tej pory zdarzają nam się jednorazowe spotkania jeśli jest jakiś trudny case, z którym nie mogę sobie poradzić i to co jest też bardzo fajne, to to, że Piotrek nie odciął się po zamknięciu procesu tylko nadal można liczyc na jego pomoc. Arek, koordynator ds. SEO
28 października 2019 Arkadiusz Kozera -
Bardzo dobry coach
Polecam Piotra jako coacha, ale także doradcę w biznesie. Prowadzę swoją restaurację i dzieki naszej współpracy udało sie zbudować bardzo zgrany zespół, a ja wreszcie rozumiem co znaczy być liderem, a nie tylko wściekłą szefową. To jak Piotrek skutecznie otwiera oczy. Na pierwszych sesjach otworzył je na tyle skutecznie, że jak sobie uświadomiłam jak ja funkcjonuję w zespole i jak działa przez to moja restauracja to dość długo nie mogłam zasnąć. Teraz za to śpię dobrze, więc było warto. Ania
22 października 2019 Anna - Właścicielka restauracji
Bardzo dobry coach
Byłem sceptycznie nastawiony do "kołczów" i wszystkich "motywatorów", którzy najlepiej wiedzą o tym jak życ dobrze w dostatku. Dobrze, że trafiłam na Ciebie. Do dzisiaj pamiętam jak zapytałeś skąd się bierze we mnie takie przekonanie, że wszyscy coachowie tacy są i się zaczęło:) Późniuej dużo pracy nad moimi różnymi przekonaniami i to rozwaliło system! Nie bylo łatwo, ale teraz jest dzięki temu znacznie lepiej. No i wróciła wiara w "kołczów":) Pewnie przeczytasz tą opinię i powiesz "oj Marzenka, Marzenka...":)
18 października 2019 Marzena - sales manager
Bardzo dobry coach
Rewelacja. Cały proces trwał 3 miesiące, ale efekty są do teraz. Sporo mi się w głowie przestawiło, ale na wielki plus. Nie znam wielu osób, które potrafią słuchać tak jak Piotr, a każde pytanie jest trafione centralnie w punkt.
18 października 2019 Agnieszka - Logistyk
Bardzo dobry coach
Kiedy rozpoczęłam współpracę z Piotrem to byłam na początku mojej drogi bycia szefem. Zespół wchodził mi na głowę, a ja reagowałam na to nerwowo i z perspektywy czasu muszę przyznać, że bardzo agresywnie. Moim głównym celem na cały coachimg była zmiana komunikacji i poukładanie trudnego zespołu. Mówiąc szczerze myślałam, że uda się to szybciej, ale chociaz droga nie była łatwa, a ja w tym czasie znalazłam też wiele swoich błedów (a przed coachingierm winiłam tylko drugą stronę) to całość oceniam bardzo dobrze. Piotrek też pracował z moimi dwiema kolezankami z działu i równiez były bardzo zadowolone, więc polecamy go dalej. Noi oczywiście zakochana jestem w twoim blogu;)
15 października 2019 Adela Materska -
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy z Piotrem nad tym jak ja zarządzam sobą w czasie. Chodziło przede wszystkim o moją efektywność w pracy, ale też zachowanie work-life-balance. Jeśli zastanawiacie się nad tym czy można być zaangażowanym zawodowo, a jednocześnie mieć dobrze ułożone relacje w domu i nie mieć wyrzutów sumienia, że gdzieś jest Was za mało (a ja miałam takie regularnie!) to warto nad tym popracować. Ja trafiłam do tego coacha z polecenia i z wdzięcznością polecam go dalej.
14 października 2019 Justyna Żarocka -
Bardzo dobry coach
Konkretnie i efektywnie. Już od pierwszego spotkania czułem, że Piotr słucha wnikliwie każdego mojego słowa i chce mi dać realne wsparcie. Zdecydowanie poprawiły mi się relacje z moimi pracownikami. Dziękuję Piotr!
10 października 2019 Radosław Staszak -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj