Piotr Śliwiński

Popularność: 96
Bardzo dobry coach (13)
Mam za sobą wiele lat doświadczenia w zarządzaniu. Buduję zespoły, które osiągają najwyższe wyniki, realizują wyznaczone cele, a przy tym wszystkim pracują w dobrej atmosferze, wzajemnym szacunku oraz z dużą satysfakcją wynikającą z zauważalnego rozwoju biznesu i ich samych. Moje doświadczenie to praca dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Stałem na czele wielu projektów, wciąż współpracuję z ludźmi na różnych poziomach zarządzania, od managerów liniowych po prezesów spółek. Swoimi działaniami wspieram również tych, którzy dopiero przygotowują się do tej roli. Po wielu latach, które spędziłem w środowisku biznesowym, mogę dzisiaj spokojnie powiedzieć, że najważniejsza jest wiara w człowieka i w to, że niemalże zawsze możliwe jest zrealizowanie celów wyznaczonych w życiu prywatnym i zawodowym. Dzisiaj jestem człowiekiem, który spełnia się prywatnie oraz zawodowo i nie wstydzę się tego, że jako początkujący manager popełniłem wiele błędów. Musiało upłynąć wiele lat, abym dzięki ciężkiej pracy nad sobą, licznym szkoleniom i poznanym ludziom nauczył się tego, jak skutecznie i efektywnie zarządzać najpierw samym sobą, a później również zespołem, nie depcząc przy tym jego członków. Z tamtych czasów wyniosłem dla siebie ważną lekcję, doświadczenie i wiedzę, którą chcę Ci przekazać, byś mógł ustrzec się kosztownych błędów. Chciałbym, abyś w najbliższej przyszłości zaczął cieszyć się z tego, co osiągasz. Chciałbym, aby Twoje sukcesy zawodowe stały się nie tyle celem, co skutkiem ubocznym działań, z których będziesz czerpać radość, satysfakcję i inspirację. Chciałbym, niezależnie od tego czy jesteś liderem czy członkiem zespołu, abyś pod koniec każdego dnia mógł być dumny z ludzi, z którymi pracujesz, z pracy, którą wykonujesz i wreszcie z siebie samego. Zapraszam Cię do współpracy coachingowej i mentoringowej, a także do szczególnej pracy nad swoją motywacją w czym może wesprzeć nas kwestionariusz Reiss Motivation Profile. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu oraz w prowadzonych przeze mnie profilach w mediach społecznościowych -> www.MANAGERzGLOWA.pl #zPozdrowieniami Piotr
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków, Poznań, Gliwice, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, Sopot, Wrocław, Gdańsk, Opole, Toruń, Katowice, Lublin, Szczecin, Bytom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Najważniejsze - efektywnie. Każdy postawiony przeze mnie cel został zrealizowany, w co początkowo nie wierzyłam. Przez kompetentne przeprowadzenie procesu coachingowego i podejście Piotra do zagadnienia z którym się zgłosiłam, z każdym spotkaniem coraz mocniej wierzyłam i widziałam, że jestem w stanie osiągnąć mój cel. Piotr jest genialnym coachem pod kątem merytorycznym, ale ma też perfekcyjną intuicję i potrafi wyczuć człowieka i pomóc mu.
13 listopada 2019 Joanna - Trener
Bardzo dobry coach
Moją pracę z Piotrem rozpoczalem dzięki poleceniu jego usług przez jednego z moich partnerów biznesowych. Byłem nastawiony sceptycznie, bo mało wierzyłem w to całe środowisko ludzi zajmujących się rozwojem innych ludzi. Piotr nie próbował zmieniać mojej opinii tylko powiedział, żebyśmy zaczęli pracować, a wtedy ocenię czy to działa. To jest coach, który zaskoczył mnie bardzo. Co prawda nasza współpraca przeszła w duży projekt naprawczy w mojej firmie, ale do dzisiaj widzę tego efekty. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i narzędzi' z ktorych Piotr tak swobodnie korzysta i wie jak je skutecznie dobrać. Polecam!
10 listopada 2019 Jerzy - Właściciel firmy sprzedającej usługi medyczne
Bardzo dobry coach
Duża wiedza biznesowa w wielu obszarach. Bezcenne doświadczenie, ciekawa osobowość. Polecam współpracę z Piotrem wszystkim, którzy potrzebuja skutecznych rozwiązań, sprawdzonych narzędzi, pewności siebie, względnego spokoju i opanowania.
7 listopada 2019 Jolanta - trener
Bardzo dobry coach
Piotr jest osoba zaangażowana oraz bardzo dobrze przygotowana do wszelkiego rodzaju problemów "managerskich" Już od pierwszych minut dali się odczuć pełen profesjonalizm ale i naturalność. Polecam każdemu kto naprawdę ma problem na każdym etapie bycia managerem ale i nie tylko.
6 listopada 2019 Maciej - Kierownik Floty
Bardzo dobry coach
Praca z Piotrem pomogla mi zrozumiec pewne zjawiska i procesy w mojej firmie i dzieki temu i konkretnym narzedziom usprawnic jej dzialanie. Piotr jest bardzo profesjonalny, ale zarazwm niezwykle cieply, sympatyczny i latwy w rozmowie. Daje konstruktywny i rzetelny feedback, ktory naprawde motywuje do dzialania. Bardzo polecam prace z Piotrem!
6 listopada 2019 Katarzyna Murphy - Wlasciciel Szkoly jezykowej
Bardzo dobry coach
Piotr dzięki temu, że słucha, pomógł mi w znalezieniu potrzebnych rozwiązań w ulepszeniu funkcjonowania firmy. Czuję ogromne wsparcie w realizacji obranych celi. Nie tylko motywuje do działania, ale podsuwa najpotrzebniejsze narzędzia, które mogą ułatwić cały proces. Dzięki tej współpracy czuję, że znalazłam swój ukryty potencjał, a Piotr pokazuje mi przestrzeń na rozwinięcie skrzydeł.
6 listopada 2019 Paulina - prezes
Bardzo dobry coach
Przeszedłem z Piotrkiem cały indywidualny proces rozwoju menedżera. Zacząłem to zaraz po tym jak zostałem awansowany w firmie, w której pracuję. Było to dla mnie trudne zadanie, bo dość szybko musiałem nauczyć się zarządzać (przedtem byłem specjalistą od SEO), a po drugie zostałem szefem zespołu, w którym sam pracowałem. Moja praca z Piotrkiem polegala na coachingu, ale tez był czasem mentoring i wiedza szkoleniowa. Super oceniam ten caly proces. Do tej pory zdarzają nam się jednorazowe spotkania jeśli jest jakiś trudny case, z którym nie mogę sobie poradzić i to co jest też bardzo fajne, to to, że Piotrek nie odciął się po zamknięciu procesu tylko nadal można liczyc na jego pomoc. Arek, koordynator ds. SEO
28 października 2019 Arkadiusz Kozera -
Bardzo dobry coach
Polecam Piotra jako coacha, ale także doradcę w biznesie. Prowadzę swoją restaurację i dzieki naszej współpracy udało sie zbudować bardzo zgrany zespół, a ja wreszcie rozumiem co znaczy być liderem, a nie tylko wściekłą szefową. To jak Piotrek skutecznie otwiera oczy. Na pierwszych sesjach otworzył je na tyle skutecznie, że jak sobie uświadomiłam jak ja funkcjonuję w zespole i jak działa przez to moja restauracja to dość długo nie mogłam zasnąć. Teraz za to śpię dobrze, więc było warto. Ania
22 października 2019 Anna - Właścicielka restauracji
Bardzo dobry coach
Byłem sceptycznie nastawiony do "kołczów" i wszystkich "motywatorów", którzy najlepiej wiedzą o tym jak życ dobrze w dostatku. Dobrze, że trafiłam na Ciebie. Do dzisiaj pamiętam jak zapytałeś skąd się bierze we mnie takie przekonanie, że wszyscy coachowie tacy są i się zaczęło:) Późniuej dużo pracy nad moimi różnymi przekonaniami i to rozwaliło system! Nie bylo łatwo, ale teraz jest dzięki temu znacznie lepiej. No i wróciła wiara w "kołczów":) Pewnie przeczytasz tą opinię i powiesz "oj Marzenka, Marzenka...":)
18 października 2019 Marzena - sales manager
Bardzo dobry coach
Rewelacja. Cały proces trwał 3 miesiące, ale efekty są do teraz. Sporo mi się w głowie przestawiło, ale na wielki plus. Nie znam wielu osób, które potrafią słuchać tak jak Piotr, a każde pytanie jest trafione centralnie w punkt.
18 października 2019 Agnieszka - Logistyk
Bardzo dobry coach
Kiedy rozpoczęłam współpracę z Piotrem to byłam na początku mojej drogi bycia szefem. Zespół wchodził mi na głowę, a ja reagowałam na to nerwowo i z perspektywy czasu muszę przyznać, że bardzo agresywnie. Moim głównym celem na cały coachimg była zmiana komunikacji i poukładanie trudnego zespołu. Mówiąc szczerze myślałam, że uda się to szybciej, ale chociaz droga nie była łatwa, a ja w tym czasie znalazłam też wiele swoich błedów (a przed coachingierm winiłam tylko drugą stronę) to całość oceniam bardzo dobrze. Piotrek też pracował z moimi dwiema kolezankami z działu i równiez były bardzo zadowolone, więc polecamy go dalej. Noi oczywiście zakochana jestem w twoim blogu;)
15 października 2019 Adela Materska -
Bardzo dobry coach
Pracowaliśmy z Piotrem nad tym jak ja zarządzam sobą w czasie. Chodziło przede wszystkim o moją efektywność w pracy, ale też zachowanie work-life-balance. Jeśli zastanawiacie się nad tym czy można być zaangażowanym zawodowo, a jednocześnie mieć dobrze ułożone relacje w domu i nie mieć wyrzutów sumienia, że gdzieś jest Was za mało (a ja miałam takie regularnie!) to warto nad tym popracować. Ja trafiłam do tego coacha z polecenia i z wdzięcznością polecam go dalej.
14 października 2019 Justyna Żarocka -
Bardzo dobry coach
Konkretnie i efektywnie. Już od pierwszego spotkania czułem, że Piotr słucha wnikliwie każdego mojego słowa i chce mi dać realne wsparcie. Zdecydowanie poprawiły mi się relacje z moimi pracownikami. Dziękuję Piotr!
10 października 2019 Radosław Staszak -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom