Renata Błaszczyk

Popularność: 278
Bardzo dobry coach (4)
W JAKI SPOSÓB MOGĘ POMÓC TOBIE? - Jeśli potrzebujesz schudnąć i poczuć się dobrze w swoim ciele: W autorskim programie BALANS proponuję szytą na miarę strategię, która pozwala trwale wysmuklić sylwetkę oraz wspiera dążenie do zdrowszego spełnionego życia.
Kontakt
tel. 607 175 651
mail: renat.hd@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Zduńska Wola, Wieluń, Sieradz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo cenię sobie współpracę z Renatą. Ma mnóstwo empatii, intuicji, wewnętrznego spokoju i kreatywności. Jej największy dar to umiejętność wykorzystania każdej uzyskanej ode mnie informacji w taki sposób aby zadziałała na moją korzyść. Prowadzone w j. angielskim sesje zawsze aktywizują moje 'uśpione' pokłady energii i prowadzą mnie zaskakująco prostą i zdefiniowaną przez samą siebie drogą do realizacji kluczowych życiowych celów. Niemożliwe staje się możliwe!! Szczerze polecam!!
27 września 2015 Maja - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Renata jest fantastycznym coachem. Ma w sobie dużo spokoju, który oddaje w relacji. To bardzo ważne. Dzięki pracy z Renatą osiągnęłam każdy założony cel, cel, który wydawał się być nie do zrealizowania.
27 września 2015 Natalia - prezes stowarzyszenia, własna firma
Bardzo dobry coach
Co ważnego dla mnie przyniosła sesja? w trakcie rozmowy poczułam ulgę, uświadomiłam sobie,że mój problem nie jest tak duży jak myślałam; fajnie,że wiem co mam robić abym lepiej czuła się w tej sytuacji. Polecam!
21 września 2015 Katarzyna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo duże wyczucie klienta. Duży procent skuteczności używanych narzędzi . Niezwykły dar interpersonalny. Głos i tonacja urzekająca. Sesje prowadzone w sposób przemyślany i zrozumiały. Możliwość prowadzenia sesji w języku angielskim. Coach godny polecenia :)
17 września 2015 Jacek - Team leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj