Renata Błaszczyk

Popularność: 180
Bardzo dobry coach (4)
W JAKI SPOSÓB MOGĘ POMÓC TOBIE? Pracuję według mojego autorskiego programu „Piękna i zdrowa”, w którym odkryjesz co potrzebujesz zrobić, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę. Podzielimy Twój cel na konkretne i łatwe do wykonania kroki. W ten sposób wyznaczymy plan działania, który z moim wsparciem zrealizujesz. Nasze regularne spotkania coachingowe zapewnią ci utrzymanie motywacji do działania. Systematycznie będziesz otrzymywać też ode mnie materiały, które pomogą ci zrozumieć co dzieje się z Twoim ciałem oraz pomogą ci zorganizować zdrowy styl życia. Otrzymasz przepisy na zdrowe i łatwe do przygotowania posiłki. Poznasz sposoby między innymi na to, aby: - ograniczyć cukier (w tym słodycze), - przezwyciężyć podjadanie między posiłkami, - efektywnie spalić tłuszcz, - zredukować cellulit Stopniowo wprowadzisz nawyki zdrowego odżywienia oraz aktywność fizyczną dopasowane do twojego aktualnego stylu życia. Jakie efekty daje program „Piękna i zdrowa”? - trwałą zmianę sylwetki - poprawę zdrowia i kondycji fizycznej - więcej energii - jędrniejszą skórę - większą pewność siebie Spotykamy się w wygodnym dla ciebie miejscu, (online, przez telefon lub indywidualnie) przez 3 miesiące. Każde spotkanie coachingowe trwa średnio 60 minut. Często dobrze wiemy co powinniśmy robić inaczej, ale nie udaje nam się dokonać tej zmiany. Jesteś gotowa? Napisz do mnie mail lub na FB i umów się na bezpłatną sesję coachingową, aby sprawdzić czy mój program jest dla ciebie. :)
Kontakt
tel. 607 175 651
mail: renat.hd@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Zduńska Wola, Wieluń, Sieradz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo cenię sobie współpracę z Renatą. Ma mnóstwo empatii, intuicji, wewnętrznego spokoju i kreatywności. Jej największy dar to umiejętność wykorzystania każdej uzyskanej ode mnie informacji w taki sposób aby zadziałała na moją korzyść. Prowadzone w j. angielskim sesje zawsze aktywizują moje 'uśpione' pokłady energii i prowadzą mnie zaskakująco prostą i zdefiniowaną przez samą siebie drogą do realizacji kluczowych życiowych celów. Niemożliwe staje się możliwe!! Szczerze polecam!!
27 września 2015 Maja - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Renata jest fantastycznym coachem. Ma w sobie dużo spokoju, który oddaje w relacji. To bardzo ważne. Dzięki pracy z Renatą osiągnęłam każdy założony cel, cel, który wydawał się być nie do zrealizowania.
27 września 2015 Natalia - prezes stowarzyszenia, własna firma
Bardzo dobry coach
Co ważnego dla mnie przyniosła sesja? w trakcie rozmowy poczułam ulgę, uświadomiłam sobie,że mój problem nie jest tak duży jak myślałam; fajnie,że wiem co mam robić abym lepiej czuła się w tej sytuacji. Polecam!
21 września 2015 Katarzyna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo duże wyczucie klienta. Duży procent skuteczności używanych narzędzi . Niezwykły dar interpersonalny. Głos i tonacja urzekająca. Sesje prowadzone w sposób przemyślany i zrozumiały. Możliwość prowadzenia sesji w języku angielskim. Coach godny polecenia :)
17 września 2015 Jacek - Team leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom