Renata Wrona

Popularność: 131
Bardzo dobry coach (1)
Moją pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia i kreowania marki osobistej. Przez lata pracowałam w korporacjach, teraz w biznesie. Jako Coach towarzyszę i wspieram, pomagam dostrzec różne perspektywy. Stosuję pracę z obrazem wykorzystując metodę Points of You. Od lat wspieram Klientów w osiąganiu celów życiowych – prywatnych oraz zawodowych i biznesowych. Jako trener wprowadzam narzędzia coachingowe do pracy z tematem prowadzonych szkoleń, wzbudzając u uczestników motywację do zmiany. Prowadzę szkolenia z wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej, poczucia własnej wartości, doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, oswajania stresu, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Tematy, z którymi najczęściej zgłaszają się do mnie kllienci to: - budowanie pewności siebie, - poczucie własnej wartości, - asertywność, - wystąpienie publiczne, - komunikacji w związku, - poszukiwanie szczęścia, - radzenie sobie z krytyką, - radzenie sobie ze stresem, - lepsze kierowanie swoim rozwojem osobistym, - realizowanie się zawodowo, - określanie swojej dalszej ścieżki kariery. - zmiana pracy, zawodu, Dbam o to, aby podczas pracy klient miał pełne poczucie bezpieczeństwa i komfortową, przyjazną atmosferę.
Kontakt
kom. 535 929 228
Facebook.com/CoachRenataWrona
przez Skype
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
Mam tytuł magistra ekonomii ze specjalizacją – Marketing, jestem absolwentką studiów podyplomowym UW na kierunku Public Relations oraz Collegium Civitas w Warszawie na kierunku Trener / Coach, ukończyłam również akredytowany przez International Coach Federation program „Power Of Coaching” w Centrum Life Coaching Polska oraz wiele kursów doszkalających. Uzyskałam tytuł Coach ACC w międzynarodowej organizacji ICF. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i nowe metody pracy uczestnicząc w certyfikowanych przez ICF programach szkoleniowych. Podczas spotkań coachingowych stosuję między innymi pracę z obrazem wykorzystując metodę Points-of-You. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym i standardami ICF.
Inspiracje dla Ciebie
Zapraszam Cię do polubienia mojego profilu: Facebook.com/CoachRenataWrona

Opinie

Bardzo dobry coach
Chciałabym podzielić się moją refleksją, uczestniczę w coachingu prowadzonym przez Coach Renatę, którą poznałam na warsztatach u Kamili Rowińskiej. Od pierwszego spotkania z Renatą, wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą chcę pracować i rozwijać siebie. Te pare miesięcy spotkań wiele mi dało. Nauczyło patrzeć na świat z dystansem, przez pryzmat siebie. Uczyć się siebie, akceptować siebie i rozwijać. Jest doskonałym obserwatorem, otwarta na ludzi. Daje poczucie bezpieczeństwa, komfort w relacji z drugim człowiekiem. Zachęcam do poświęcenia Renacie godziny swojego czasu podczas konsultacji, gwarantuję, że nie będzie to zmarnowana godzina, więcej jestem pewna, że ten czas zachęci do dalszego rozwoju. Ewa z Kozienic Prowadzi własną firmę
2 grudnia 2015 Ewa - Handlowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom