Robert Szymczak

Popularność: 238
Bardzo dobry coach (5)
Jestem dyplomowanym coachem z długoletnim doświadczeniem biznesowym. W swojej karierze korporacyjnej wprowadziłem markę na rynek polski, z sukcesami tworzyłem i zarządzałem działami sprzedaży, serwisu i obsługi klienta. Znam realia pracy i kultury korporacyjnej w międzynarodowych organizacjach. Terminy P&L. Forecast, Pipeline, MBO itp. są mi dobrze znane, doskonale wiem jak wiele pracy wymaga ich opracowanie i wprowadzenie w życie oraz jaki stres się z nimi wiąże. Wiem ile wysiłku wymaga dobre przygotowywanie i zaprezentowanie prezentacji przed zwierzchnikami, przygotowanie i poprowadzenie spotkań z podwładnymi, przeprowadzanie trudnych rozmów, długotrwałe negocjacje, oparcie się naciskom szefów. Jeżeli niedawno awansowałeś lub Twoja Organizacja ma plan na Twoją ścieżkę rozwoju to być może jesteś w punkcie przełomowym swojej kariery. Masz prawo mieć obawy przed nowymi wyzwaniami i oczekiwaniami. To doskonały moment na spotkanie z doświadczonym w biznesie coachem. Pomagam w odnalezieniu się w nowych sytuacjach biznesowych i mierzeniu się z nowymi, trudnymi wyzwaniami. Na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Rzeczywistość nie jest ani dobra, ani zła. Jest taka jaką Ty ją widzisz. Porozmawiajmy o tym. Uważam, że jeśli chce się odnieść sukces w biznesie należy przestać obawiać się innych ludzi, poznać siebie, swoje emocje, a także poznać i doskonalić swoje mocne strony. W życiu pozazawodowym nieobce mi są takie doświadczenia jak rozwód, utrata i poszukiwanie nowej pracy, realizacja swoich pasji. Jeżeli jesteś w miejscu, gdzie nie wiesz co zrobić w swoim życiu prywatnym, jakie rozwiązanie wybrać porozmawiajmy o tym. Pozwól sobie pomóc. Ukończyłem podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji przy Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam dyplom magistra zarządzania. Ukończyłem certyfikowany kurs trenerski w Szkole Trenerów Alamo Piotra Tymochowicza współfinansowany przez Unię Europejską. Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji o moich metodach pracy coachingowej, chcesz zadać pytanie lub masz jakiekolwiek uwagi skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu - tel. +48 793 621 109
www.facebook.com/BizLifeCoaching
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Uwagi
Pierwsze spotkanie bezpłatne. Cena sesji - do negocjacji.

Opinie

Bardzo dobry coach
Pana Roberta poleciła mi znajoma. Telefon do niego, kilka słów o moim problemie i człowiek podaje mi rękę.... Zaprasza mnie na rozmowę, stawia mnie na nogi, wspiera przed moim wyzwaniem zawodowym, radzi. Wskazuje jak moje dobre cechy osobowościowe wykorzystać na polu biznesowym. Zdecydowanie polecam !
2 grudnia 2016 Piotr - Logistic Manager
Bardzo dobry coach
Trafiłem do P. Roberta w momencie kiedy posypało mi się życie zarówno zawodowe jak i prywatne. Bardzo mi pomógł, jest mentorem i podrzucił mi kilka pomysłów a miał wyjątkowe podejście do moich problemów. Po kilku sesjach, wiedziałem jak wyjść na prostą i właśnie to się dzieje. Dodatkowy plus: konkurencyjna cena za konsultacje.
16 listopada 2016 Zbyszek - Audytor
Bardzo dobry coach
Długo szukałam dobrego coacha. Roberta poznałam gdy moje życie zawodowe praktycznie leżało w gruzach. Czułam się wypalona, przestałam wierzyć, że cokolwiek jeszcze potrafię. Robert w przeciwieństwie do kilku coachów, z którymi wcześniej rozmawiałam, bardzo dobrze czuje i rozumie świat biznesu. A przy tym jest empatyczny i mądry życiowo. Dzięki niemu dostałam skrzydeł, uwierzyłam w siebie, awansowałam i na nowo polubiłam moją pracę. Wielkie dzięki Robercie!
10 marca 2016 Agnieszka - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Coach z powołania. Polecam wszystkim na rozdrożu życia. Dzięki niemu odzyskałem chęć do życia i pracy zawodowej. Poleciłem znajomym i też byli bardzo zadowoleni. Profesjonalny, szczery i potrafiący słuchać.
9 marca 2016 Maciej - Dyrektor Handlowy
Bardzo dobry coach
Pan Robert ma ogromne doświadczenie biznesowe oraz niezwykłą intuicję życiową. Pomógł mi uporządkować sprawy zawodowe i odkryć potencjał, z którego nie zdawałam sobie sprawy. Bardzo otwarty, ciepły i dobry człowiek. Polecam.
9 marca 2016 Sylwia - Marketing Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Oswajamy zmianę
9 marca 2016
Kochamy stabilizację, lubimy mieć poczucie, że świat wokół nas jest poukładany i w miarę możliwości przewidywalny. Lubimy też i niewiadome, z ekscytacją odkrywamy to co nowe i dotąd nam nieznane ale zazwyczaj chętnie znów wracamy do utartych szlaków, do znanego świata.I tu właśnie czai się ona - niepokojąca, intrygująca i wszechobecna w każdym aspekcie i na każdym etapie życia człowieka – zmiana.