Roland Kuźniak

Popularność: 107
Bardzo dobry coach (9)
STAN NATURALNY to miejsce, w którym możesz poczuć się ze sobą harmonijnie, ale to także proces, który warto przejść aby współgrać dobrze ze sobą i z innymi. Zrównoważyć pracę i życie domowe. Odkryć zdrowe proporcje wysiłku i odpoczynku. Realizować pasje bez zaniedbywania obowiązków i vice versa. Stan naturalny to świadome doświadczenie wszystkich wymiarów życia, na 100% ale bez poczucia wypalenia, zmęczenia, poświęcania się. Stan naturalny to często zapomniana lub odsuwana mądra ocena rzeczywistości, która pozwala być szczęśliwym bez względu na okoliczności, działać efektywniej, z korzyścią dla siebie i dla świata. Będą potrafić podejmować decyzje zgodne ze sobą i w zgodzie z naturą. Trudne, prawda? I nie zawsze potrafimy sami taki stan u siebie przywrócić. Dlatego łączę wieloletnie doświadczenie i kompetencje managera i coacha aby każdemu klientowi – biznesowemu i prywatnemu – zaproponować indywidualny program i dostarczyć narzędzie, dzięki którym może podejmować skuteczne decyzje i znajdować najlepsze rozwiązania. Ale to nie wszystko, pomagam także odzyskać dostęp do naturalnych zasobów, jakie tkwią w każdym z nas i wykorzystać ich potencjał. Zachęcające? Wykształcenie: Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, Certyfikowany coach i trener – coach.pl, oraz Akademii FSM –a – Novo Nordisk Pharma & Kontrakt OSH, w trakcie akredytacji Professional Certificated Coach (International Coach Federation) Pracuje w oparciu o standardy International Coach Federation oraz kodeksu dobrych praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Kontakt
+48601870290
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Doświadczenie
Ekspert w zakresie tworzenia i prowadzenia wydajnych „zespołów marzeń”, coach biznesu w kryzysie oraz komunikacji nastawionej na współpracę.
Od ponad 7 lat pomaga klientom w uwalnianiu naturalnego potencjału oraz poszerzaniu świadomości celem dotarcia do nowych możliwości i rozwiązań.
Od roku 2012 realizuje projekty szkoleniowe, coachingi i superwizje w międzynarodowych korporacjach oraz w placówkach oświatowych (w ramach funduszy europejskich w zakresie efektywnego nauczania i współpracy zespołowej). Autor warsztatów „Samoświadomość w procesie aktywnych metod nauczania” (570 godzin warsztatowych i 650 godzin coachingów i superwizji).
Ponadto prowadził warsztaty i szkolenia między innymi dla Sony Entertainment Polska oraz Novo Nordisk Pharma. Partner w Keyso. http://keyso.pl/eksperci/roland-kuzniak/

Opinie

Bardzo dobry coach
Coach od którego nie usłyszysz tzw. dobrych rad, gotowych rozwiązań, bo coś co się sprawdza u kogoś u ciebie wcale nie musi. Jeśli chcesz zajrzeć w siebie, dotrzeć do prawdziwego źródła problemu, zwiększyć swoją samoświadomość, dać innym prawo do własnego zdania, to nie ma lepszego adresu. WIN-WIN, to jego dewiza.
21 października 2020 Przemek - Senior Med Rep
Bardzo dobry coach
Fantastyczne 10 sesji. Pełna skala emocji. Roland nauczył mnie patrzeć z wysokości, podchodzić do sytuacji globalnie i z idealnym dystansem, aby nic nie przeoczyć. Przedstawił mi najzdrowsze podejście do emocji. Dokopałam się z nim do swoich kluczowych wartości. Nie jest to coaching mieszczący się w standardach, które znałam. Filozofia Stanu naturalnego zmieniła moje nastawienie do wielu kwestii. Zaczęłam bardziej obserwować siebie, reagować chwilę przed i zatrzymywać się będąc w biegu. Trzy miesiące wcześniej było to nie do pomyślenia!
20 września 2020 Aleksandra Bartosiewicz -
Bardzo dobry coach
Fantastyczny człowiek, a przy tym bardzo profesjonalny coach. W sposób skuteczny wydobywa z człowieka ukryte cele i pragnienia – naprowadzając na właściwe tory. Motywuje i wspiera w drodze do sukcesu, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem. Dzięki sesjom coachingowym uwierzyłam w swoje możliwości, odkryłam swój potencjał i kompetencje – co pozwoliło mi wyjść ze strefy komfortu. Coaching z Rolandem daje możliwość poznania samego siebie, zmiany myślenia i podjęcia konkretnych działań, które sprawią że nie tylko docenisz to co już masz, ale i sięgniesz po to czego potrzebujesz. Na koniec wspomnę, że sesje coachingowe są przepełnione bardzo dobrą atmosfera i.. Niezwykle skuteczne. Dziękuję!
23 sierpnia 2020 Anna - Członek zarządu fundacji
Bardzo dobry coach
Mam wrażenie, że dopiero z Rolandem doświadczyłam prawdziwego coachingu. Oczekiwałam podpowiedzi, rozwiązań. Ale nie spodziewałam się, że będę je znała. Że na mnie czekają. Poznałam moc pytań, doświadczyłam co to obecność i dzięki temu poznałam samą siebie. To nie magia, choć nieco magiczny proces. Dla mnie kluczowy.
8 sierpnia 2020 Aneta - Specjalista ds. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Rozpocznę od kluczowej kwestii, a mianowicie: "POMÓGŁ!!!". Coach z niestandardowym podejściem oraz niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Elastyczny, otwarty na człowieka, wykorzystujący zdobytą wiedzę i praktykę w sposób nieinwazyjny, bez "wrzucania" sztampowych i wyświechtanych sloganów z literatury branżowej czego się obawialiśmy najbardziej. Wyłapujący niuanse, które okazują się być kluczowymi w całym procesie. Nienachalny, a zarazem czujny. Kiedy zaistnieje potrzeba kieruje się intuicją i bezbłędnie oraz błyskawicznie reaguje na pojawiające się zawirowania. To wszystko można skwitować jednym stwierdzeniem..... MYŚLI. Polecamy szczerze i bezapelacyjnie!!
29 lipca 2020 Darek - Ekonomista-Logistyk
Bardzo dobry coach
Miało być osiągniecie celu poprzez rozwiązanie konfliktu w międzynarodowym zespole roboczym przez obcego dla każdego z nas, ale i poleconego „człowieka od mokrej roboty”. Miało być przyjemnie, bezproblemowo i bez wysiłku, szczególnie wrażliwych i skupionych na sobie i swoim ego nas „finansistów”. Było „głęboko”, było inaczej, niewiadomo kiedy Leniwcy my zmuszeni zostaliśmy do szukania, do skupienia i do pracy nad sobą. Efekt?, sami to zrobiliśmy..., teraz wiemy my jak to robić.. Teams work! Dzięki Panie Coach! Wygraliśmy razem!
28 lipca 2020 Adriana - finansowiec, leniwiec
Bardzo dobry coach
Miało być osiągniecie celu poprzez rozwiązanie konfliktu w międzynarodowym zespole roboczym przez obcego dla każdego z nas, ale i poleconego „człowieka od mokrej roboty”. Miało być przyjemnie, bezproblemowo i bez wysiłku, szczególnie wrażliwych i skupionych na sobie i swoim ego nas „finansistów”. Było „głęboko”, było inaczej, niewiadomo kiedy Leniwcy my zmuszeni zostaliśmy do szukania, do skupienia i do pracy nad sobą. Efekt?, sami to zrobiliśmy..., teraz wiemy my jak to robić.. Teams work! Dzięki Panie Coach! Wygraliśmy razem!
28 lipca 2020 Adriana - finansowiec, leniwiec
Bardzo dobry coach
Coach sfokusowany na człowieku i jego potrzebie znalezienia najlepszej wersji siebie w mocno zdywersyfikowanym świecie.To bardzo istotne biorąc pod uwagę stale zmieniające,ewoluujące środowisko biznesowe.
28 lipca 2020 Robert - Country Manager
Bardzo dobry coach
Polecam. Doświadczony i bardzo profesjonalnie podchodzący do tematu trener, mocno zorientowany na stawiany przed nim cel. Z drugiej strony,duża doza empatii stwarza odpowiednią atmosferę,która jest nie bez znaczenia w "procesie przyswajania wiedzy".
28 lipca 2020 Robert - National Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom