Ryszard Skarbek

Popularność: 70
Bardzo dobry coach (2)
Mam prawie 30 lat doświadczeń zawodowych. Ponad 20 lat spędzonych w międzynarodowej korporacji w rolach menadżera i menadżera menadżerów. Znam więc realia "korpo-świata", wszystkie jego presje i niepisane reguły. Przez ponad 10 lat pracowałem w działe HR,. Swoją przygodę z coaching'iem rozpocząłem w roku 2012 po uzyskaniu certyfikatu Performance Coach'a (CfPAC) w brytyjskiej instytucji Coaching Culture at Work, która podąża drogą wyznaczoną przez SIr John'a Whitmore, współtwórcę metody GROW. Efektem certyfikacji było rozpoczęcie regularnej praktyki coaching'owej. Byłem również szefem i gorącym orędownikiem projektu, którego celem było wdrożenie coaching'owego stylu zarządzania w globalnej organizacji usługowej, w której pracowałem (Europa, Azja, Afryka, obie Ameryki, ponad 600 pracowników). Jak każdy dobry coach przywracam radość i energię. Jestem z Tobą w trudzie zmian. W pokonywaniu lęków. I, co najważniejsze, Empowerment Coaching sprawia, że stajesz się właścicielem/ką swojego Życia. Prywatnie jestem mężem i dumnym ojcem dwóch dorosłych synów. Mieszkam na wsi niedaleko Krakowa i coraz bardziej doceniam prostotę sielskiego Życia. Z tej perspektywy dużo jaśniej też widać "zakręcenie" dzisiejszego świata. Po wysiłku intelektualnym biorę do ręki kosę spalinową albo łopatę/grabie i idę na ogród. Zafascynowały mnie też drewno i metal. Od kilku lat zajmuję się odnawianiem i przywracaniem do życia starych wiejskich narzędzi. Kto wie, może następnym krokiem będzie rzeżba ...
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Wroclaw, Katowice, Rzeszów, Opole, Kielce, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Pigulki Madrosci
https://www.empowerment-coaching.com/coaching-pigulki-madrosci
Empowerment Coaching Blog
https://www.empowerment-coaching.com/coaching-blog

Opinie

Bardzo dobry coach
Niezwykła empatia. Mądrość i dojrzałość. Czuje się duże doświadczenie. Ale nie narzucające swojego zdania. I ten spokój. Ale nie bezczynność. Rysiek potrafi dociskać. Nie pozwolił mi uciec od konfrontacji z moim głównym wyzwaniem, a ta konfrontacja i odpowiednie przepracowanie tematu zamienione teraz w konkretne działanie przynoszą efekty lepsze, niż się na początku spodziewałam. Dziękuję!
12 października 2020 Monika - Manager Procurement
Bardzo dobry coach
Rysiek ma niesamowity dar słuchania. Usłyszał w moich słowach to, czego ja sam nie słyszałem i nie uświadamiałem sobie. Potrafi zadawać bardzo celne pytania, czasami tak celne, że zapada cisza. Ale on jej nie przerywa. Nie narzuca swojego zdania, tworzy komfortową atmosferę, w której czujesz mądre wsparcie i nie jesteś oceniany. Dzięki temu przepracowałem kilka uwierających mnie tematów i odkryłem rozwiązania, które wcześniej nie przyszłyby mi do głowy. Nawet ludzie z mojego zespołu zauważyli moją zmianę i zaczęli mnie pytać na jakim to byłem szkoleniu.
3 października 2020 Tomasz - Manager Logistics
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom