Ryszard Skarbek

Popularność: 232
Bardzo dobry coach (5)
Mam prawie 30 lat doświadczeń zawodowych. Ponad 20 lat spędzonych w międzynarodowej korporacji w rolach menadżera i menadżera menadżerów. Znam więc realia "korpo-świata", wszystkie jego presje i niepisane reguły. Przez ponad 10 lat pracowałem w działe HR,. Swoją przygodę z coaching'iem rozpocząłem w roku 2012 po uzyskaniu certyfikatu Performance Coach'a (CfPAC) w brytyjskiej instytucji Coaching Culture at Work, która podąża drogą wyznaczoną przez SIr John'a Whitmore, współtwórcę metody GROW. Efektem certyfikacji było rozpoczęcie regularnej praktyki coaching'owej. Byłem również szefem i gorącym orędownikiem projektu, którego celem było wdrożenie coaching'owego stylu zarządzania w globalnej organizacji usługowej, w której pracowałem (Europa, Azja, Afryka, obie Ameryki, ponad 600 pracowników). Jak każdy dobry coach przywracam radość i energię. Jestem z Tobą w trudzie zmian. W pokonywaniu lęków. I, co najważniejsze, Empowerment Coaching sprawia, że stajesz się właścicielem/ką swojego Życia. Prywatnie jestem mężem i dumnym ojcem dwóch dorosłych synów. Mieszkam na wsi niedaleko Krakowa i coraz bardziej doceniam prostotę sielskiego Życia. Z tej perspektywy dużo jaśniej też widać "zakręcenie" dzisiejszego świata. Po wysiłku intelektualnym biorę do ręki kosę spalinową albo łopatę/grabie i idę na ogród. Zafascynowały mnie też drewno i metal. Od kilku lat zajmuję się odnawianiem i przywracaniem do życia starych wiejskich narzędzi. Kto wie, może następnym krokiem będzie rzeżba ...
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Wroclaw, Katowice, Rzeszów, Opole, Kielce, Częstochowa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Pigulki Madrosci
https://www.empowerment-coaching.com/coaching-pigulki-madrosci
Empowerment Coaching Blog
https://www.empowerment-coaching.com/coaching-blog

Opinie

Bardzo dobry coach
Ryszard is a highly skilled professional having an array of various experiences. I had a pleasure to be guided and coached by him, what helped me to discover how complex subjects can be simple and how easily to spot an opportunity in an issue. At the same time I know very little people who could be so much supportive to challenge status quo and encouraging to reach out for much greater accountability. His wisdom and composure make every conversation pragmatic and fulfilled with lifelong advices.
28 stycznia 2021 Anna - HR Project Manager
Bardzo dobry coach
Rysiek szybko dał się poznać jako osoba z bardzo dużym doświadczeniem życiowym i biznesowym, rozmowa z Nim pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy z zupełnie innej perspektywy. Potrafi bardzo skutecznie usłyszeć człowieka nawet jeśli problem przedstawiony jest w sposób dość chaotyczny i zawiły
14 stycznia 2021 Michał - Vice Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Cieszę się, że trafiłam na Ryśka w odpowiednim momencie swojego życia, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia doświadczonego Coacha. Podczas kolejnych sesji, powoli, bez pośpiechu, przepracowywałam ważne dla mnie obszary i tematy. Dzięki dużemu doświadczeniu zawodowemu Ryśka, jego cierpliwości, umiejętności zadawania bardzo trafnych pytań, empatii i doskonałej umiejętności słuchania, dotarłam do źródła swoich ograniczeń, uświadomiłam je sobie i nauczyłam się o nich otwarcie rozmawiać co nadało kierunek kolejnym etapom na drodze do ważnej dla mnie zmiany. Dokonałam wielu zaskakujących odkryć i poczyniłam bardzo duży krok na drodze rozwoju osobistego. Podczas sesji udało nam się zbudować relację partnerską, opartą na zaufaniu i otwartości. Bez pomocy Ryśka i jego umiejętności coachingowych nie dotarłabym w stosunkowo krótkim czasie do momentu w którym obecnie jestem. Dziękuję.
1 grudnia 2020 Agnieszka - Manager Finance
Bardzo dobry coach
Niezwykła empatia. Mądrość i dojrzałość. Czuje się duże doświadczenie. Ale nie narzucające swojego zdania. I ten spokój. Ale nie bezczynność. Rysiek potrafi dociskać. Nie pozwolił mi uciec od konfrontacji z moim głównym wyzwaniem, a ta konfrontacja i odpowiednie przepracowanie tematu zamienione teraz w konkretne działanie przynoszą efekty lepsze, niż się na początku spodziewałam. Dziękuję!
12 października 2020 Monika - Manager Procurement
Bardzo dobry coach
Rysiek ma niesamowity dar słuchania. Usłyszał w moich słowach to, czego ja sam nie słyszałem i nie uświadamiałem sobie. Potrafi zadawać bardzo celne pytania, czasami tak celne, że zapada cisza. Ale on jej nie przerywa. Nie narzuca swojego zdania, tworzy komfortową atmosferę, w której czujesz mądre wsparcie i nie jesteś oceniany. Dzięki temu przepracowałem kilka uwierających mnie tematów i odkryłem rozwiązania, które wcześniej nie przyszłyby mi do głowy. Nawet ludzie z mojego zespołu zauważyli moją zmianę i zaczęli mnie pytać na jakim to byłem szkoleniu.
3 października 2020 Tomasz - Manager Logistics
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj