Sylwia Dębińska

Popularność: 277
Bardzo dobry coach (3)
Oferuję coaching osobisty (Personal/Life coaching) skoncentrowany na rozwoju wewnętrznym, poszerzaniu samoświadomości a tym samym transformowaniu różnych aspektów życia. Jako coach towarzyszę klientowi w procesie jego transformacji w kierunku życia zgodnego z jego wartościami i potrzebami. Wspieram klientów w: - poznawaniu siebie, swoich wartości, życiowych celów - zwiększaniu samoświadomości - transformacji blokad wewnętrznych - uwalnianiu potencjału tkwiącego w kliencie. Jestem certyfikowanym Zen Coachem (coaching uważności), absolwentką Szkoły Coachów Erikson College (coaching skierowany na na rozwiązaniach), komunikacji opartej na Porozumieniu bez Przemocy (NVC), trenerem grupowym. Sesje odbywają się w atmosferze empatycznego kontaktu oraz uważności na to co dzieje się w danym momencie w kliencie – w sferze myśli, uczuć, jak i doznań w ciele. które wspierają klienta w doświadczaniu tego co się w nim dzieje oraz dotarciu do najlepszych dla niego rozwiązań.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
skype: sylwia.debinska6
Tel. +48 505 950 818
Warszawa
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
www.inspiritconsulting.pl
W ramach prowadzonej działalności biznesowej dostarczam klientom wsparcie w obszarach: doradztwo HR, rozwój i szkolenia pracowników, coaching biznesowy. Zachęcam do zapoznania się ze stroną: www.inspiritconsulting.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Namiary na Sylwię otrzymałem od naszej wspólnej znajomej. Wcześniej nie rozpatrywałem w ogóle możliwości skorzystania z pomocy coacha, jednakże postanowiłem spróbować bo coraz bardziej niektóre sprawy zaczynały wymykać się poza obszar mojej kontroli. Głównym problemem z jakim się zgłosiłem był kompletny brak balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Przez kilka miesięcy, poruszając się coraz wyżej na fali sukcesów, zgubiłem się w niezliczonych obowiązkach zawodowych, obietnicach, planach na przyszłość i wynikających z nich nadgodzinach - od pół roku praca po 14+ godzin dziennie stała się moją nową normą. Sylwia doskonale słucha i wyciąga z tego wnioski, czego efektem były naprawdę świetnie zadawane pytania. Dzięki wspólnej pracy szybko zawróciłem z niewłaściwej drogi i odnalazłem równowagę, która zawsze była dla mnie najważniejsza. Po zakończeniu pracy nad głównym tematem pozostałe sesje również dobrze wykorzystaliśmy na pracę nad rozwojem mojej emocjonalności i zdolności nawiązywania relacji. Podczas naszych spotkań czułem się w towarzystwie Sylwii bardzo dobrze, nigdy nie byłem oceniany co pozwoliło mi się w pełni otworzyć. Podsumowując - szczerze polecam Sylwię Dębińską w roli coacha. Jestem niemal pewien, że nasze drogi jeszcze nie raz skrzyżują się w przyszłości.
26 września 2014 Cezary - Starszy konsultant
Bardzo dobry coach
Wreszcie trafiłam na coacha który pomógł rozwiązać mi moje problemy kompleksowo, szybko i przede wszystkim skutecznie. Najważniejsze było, że nie musiałam rozgrzebywać starych ran (jak to zazwyczaj dzieje się na psychoterapii), a nauczyłam się akceptować to co było, wyciągać wnioski, zmieniać nawyki i schematy w których tkwiłam. Nabrałam odwagi do realizacji swoich marzeń. Dla mnie wizyty u Sylwii to był przełomowy moment.
26 września 2014 Aleksandra - Architekt wnętrz
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Sylwii z problemem toksycznej relacji z okresu dzieciństwa, którą przenosiłam w życiu dorosłym na związki z niektórymi osobami. Byłam świadoma, że w relacji "z tymi osobami" zachowywałam się nawykowo, ale było to tak silnie zakorzenione i destruktywne dla mnie, że nie mogłam sobie z tym sama poradzić. Z obawy przed ośmieszeniem skrywałam też swoje pragnienia. Zawsze wydawało mi się, że to takie głupie, że ja czegoś mogę chcieć. Te dwie godziny sesji były dla mnie bardzo trudne, okupione dużymi emocjami i oczyszczającymi łzami. Sylwia okazała się bardzo empatyczna, ciepła i wyrozumiała. Po prostu była moim Przewodnikiem przez duże "P", a to ogromna umiejętność. Jestem pod wrażeniem jej osobowości, otwartości i podejścia do klienta. Zanim się do niej zgłosiłam byłam na jednym warsztacie grupowym Zen Coachingu - zrozumiałam wtedy bardzo dużo. Ale to, ile osiągnęłam w czasie indywidualnej sesji z Sylwią jest dla mnie po prostu bezcenne. Wiem, że jeszcze nieraz skorzystam, bo taki coaching daje natychmiastowe efekty. Tu wszystko dzieje się od razu i to na korzyść klienta.
19 stycznia 2014 Iwona - Specjalista ds. importu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom