Sylwia Petryna

Popularność: 1196
Bardzo dobry coach (10)
- jestem dyplomowanym coachem (studia podyplomowe z coachingu) - posiadam certyfikat ACC International Coach Federation (w trakcie PCC) - jestem praktykiem biznesowym z ponad 20 letnim stażem - od 2003 roku aktywnie wspieram osoby realizujące swoje marzenia o własnej firmie, udzielając m.in. pomocy doradczej, szkoleniowej i finansowej - pasjonuję się filozofią KAIZEN - doskonalenie całej organizacji i każdej jednostki. - Lean, Lean Management, Lean Office to tematy, w których dodatkowo się specjalizuję Jestem matką łączącą z powodzeniem ambicje zawodowe z wychowywaniem dziecka, szczęśliwą kobietą mogącą realizować swoje pasje zawodowe (przy wydajnej współpracy nieocenionego partnera życiowego ;-)). Zainicjowałam wiele projektów wspierających rozwój kadr w całej Polsce, osobiście zaangażowałam się w proces zmian wielu organizacji. Pracuję zgodnie z wartościami i kodeksem etycznym ICF Global, co oznacza, że moje kompetencje, metodyka, narzędzia oraz standardy pracy są monitorowane i weryfikowane przez ICF Global oraz ICF Polska.
Kontakt
tel. 507 057 730
Specjalizacje
Miasta
Jelenia Góra, Świdnica, Wrocław, Wałbrzych, Opole, Warszawa, Lubin, Polkowice, Gliwice, Katowice, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Zgorzelec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
pełen profesjonalizm, wiedza, doświadczenie, a do tego empatia, humor, życzliwość. Cieszę się, że trafiłam -z polecenia - na Sylwię i polecam ją z całego serca innym. Jeśli szukacie kogoś naprawdę wyjątkowego - to jest nim właśnie Sylwia, wielu tzw. guru coachingu znanym z tv czy mediów społecznościowych, mających dziesiątki tysięcy fanów - mogłoby się u niej uczyć;)
15 kwietnia 2020 Agnieszka - marketingowiec
Bardzo dobry coach
Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to właśnie Sylwię wybiorę jako coacha. Odbyłam kilka rozmów z doświadczonymi coachami, ale Sylwii zaangażowanie i pasja porwały mnie do działania i wspólnej drogi rozwojowej. Jasne zasady coachingu, trzymanie się celu doprowadziło, że ruszyłam z miejsca i przebiłam ścianę, która mnie ograniczała. Dzięki sesjom pobudziłam swoją twórczość i kreatywność oraz rzeczy trudne stały się bardziej przystępne i ludzkie. Pozdrawiam Moją Coach "Afrodytę"
5 listopada 2019 Krystyna - CEO
Bardzo dobry coach
Podąża za klientem, daje przestrzeń do własnego doświadczania, empatyczna, wesoła ale również prowokatywna. Dobrze, że na nią trafiłam, w sumie przez przypadek ;) Bardzo polecam - bardzo wartościowy coach.
3 luty 2018 Ilona - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
W mojej opinii niezwykle skuteczny coach - konkret i dostosowanie się do moich potrzeb. Szukałem kogoś, kto nie pozwoli mi odpuścić :) Fajna atmosfera i profesjonalizm w podejściu. Polecam wszystkim - naprawdę warto.
13 maja 2017 Mateusz - informatyk
Bardzo dobry coach
Mega profesjonalizm. Całe szczęście, że trafiłam na nią... To moment kiedy człowiek się zatrzymuje i podejmuje decyzje. Ważne decyzje. To moment kiedy trzeba być... zmotywowaym, wspieranym. To moment... który polecam
5 października 2016 Katarzyna - właścicielka
Bardzo dobry coach
Szczera, ciepła, konkretna, zadziorna – oto Sylwia. Sprawiła, że znalazłam w sobie motywację do działania, pomogła mi uwierzyć w siebie i wziąć się w garść, popchnęła mnie do urzeczywistniania marzeń. Wspaniały człowiek i profesjonalistka w każdym calu 
3 października 2015 Marzena - Właścicielka
Bardzo dobry coach
Praca nad sobą i dla siebie. W życiu bym nie pomyślała, że coaching mnie tak.... doświadczy. Trafiłam w "dobre ręce". Polecam każdej osobie stojącej na rozdrożu. Niesamowite doświadczenie - cóż mogę napisać? Dziękuję :)
2 października 2015 Małgorzata - manager w administracji
Bardzo dobry coach
Sylwia posiada niesamowitą umiejętność prowadzenia sesji i tworzenia relacji coachingwej. Wzmacnia i pomaga. Czułem się "zaopiekowany". Ale najważniejsze jest to, że cel został osiągnięty. Polecam. Współpraca na medal.
9 maja 2015 Robert - freelancer
Bardzo dobry coach
Sylwia to osoba pełna pozytywnej energii, która udziela się "coachowanemu":) profesjonalna, z ogromnym poczuciem humoru i dystansu do siebie, wyciszona, kiedy wymaga tego chwila, potrafiąca słuchać ze zrozumieniem. Świetny coach!
3 czerwca 2014 Jolka - właściciel
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka o szerokich horyzontach. Umiejętnie zadaje pytania, które skłaniają do myślenia. Pomogła mi odkryć czego chcę i co chcę robić. Pomogła mi uwierzyć we własne możliwości. Zawsze gotowa do rozmów.
2 czerwca 2014 Halina - Właścicielka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj