Sylwia Przespolewska

Popularność: 282
Bardzo dobry coach (4)
Jestem trenerem i coachem z zakresu budowania relacji w biznesie i negocjacji. Specjalizuję się w windykacji miękkiej. Jestem autorką książki "Jak odzyskać swoje pieniądze i sprawić by dłużnik stał się dobrym klientem". Prezesem fundacji i stowarzyszenia. Jeśli stoisz w miejscu a zależy Ci na wyjściu ze strefy komfortu? Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób rozdzielić byciem "ja" od "ja w roli"? Jeśli chcesz rozpoznać w jakie gry ludzie grają i zastosować własne gry? Jeśli chcesz zwiększyć płynność finansową w swojej firmie i w życiu osobistym? Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób dobrać odpowiednich pracowników? Jeśli rozważasz założenie fundacji czy stowarzyszenia i nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy zrobić jeden mały krok - napisać do mnie i umówić się na konsultacje. Resztę kroków "postawimy" wspólnie.
Kontakt
Poprzez formularz ze strony internetowej bądź e-mail.
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Olsztyn, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sylwia to bardzo miła i sympatyczna osoba:) Ale to nie wszytkie jej atuty! Wiedza którą przekazuje jest wiedzą którą można wprowadzać od zaraz i realnie widzieć jej pozytywne odziaływanie, co przekłada się na większe finanse i dodatkowym bonusem są lepsze relacje rodzinne i z znajomymi i z kontrachętami! Gorąco polecam spotkanie z takim wulkanem pozytywnej energi oraz wiedzy!
1 lipca 2017 Marcin - Prezes Spółki
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam! Pani Sylwia wie co mówi. W bardzo ciekawy sposób tłumaczy, jak powinna wyglądać windykacja oraz rozmowa z dłużnikiem. Może myślisz że Cię to nie dotyczy ale tak naprawdę każdy z nas co jakiś czas jest zmuszony aby upomnieć się o swoje, a kurs u Pani Sylwii świetnie do takiej rozmowy przygotowuje. Jeszcze raz polecam!
30 czerwca 2017 Łukasz - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo FACHOWA Wiedza na najwyższym Poziomie! Sylwia potrafi wytłumaczyć wszystko bardzo skrupulatnie od A do Z. Wie, o czym mówi, dzięki jej doświadczeniu wieloletniemu. POLECAM Sylwię z całą ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
27 czerwca 2017 Wojtek Maćkowski - Nauczyciel
Dobry coach
Pani Sylwio. Przekazuję informację, że książka od Pani dotarła do mnie. Dziękuję za dedykację - świetny element książki Chce napisać, że bardzo podoba mi się jakość oraz forma jej wydania. Myślę, że wniesie wiele w moje stosunki i relacje z ludźmi w ogóle. Kończąc podzielę się moją refleksją z oglądania pierwszej części realizowanego z A. Burzyńskim i Pani udziałem materiału szkoleniowego: świetnie patrzeć jak nawzajem przekazujecie sobie wiedzę z jednoczesnym jej zastosowaniem w postaci stworzenia Szkolenia, a zapewne wcześniej wydaniem książki. Miło patrzeć i czerpać mądrość, od tak sprawnych i jednocześnie radosnych osób. Pozdrawiam, Piotr Śmiałek
26 czerwca 2017 Piotr - Elektronik/handlowiec/praktyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom