Szymon Dyllus

Popularność: 295
Bardzo dobry coach (9)
Czym jest dla mnie coaching? Sposobem na wsparcie innych w dokonaniu ważnych zmian. Coach nie radzi, ale pyta, aktywnie słucha i jest lustrem. Pomaga on zobaczyć to co jest prawdziwe. Ułatwia dostrzeganie rzeczy do tej pory ukrytych. Skłania do kreatywności i działania. Jest to wymagający proces. Pozwala realizować najgłębsze potrzeby. Bardzo ważne jest budowanie partnerskiej relacji współpracy. Jako coach biorę w niej odpowiedzialność za proces. Klient odpowiedzialny jest za działanie. Tworzę atmosferę bezpieczeństwa i akceptacji pozwalającej być sobą. _____________________________________________________________________ Mam na imię Szymon. Jestem mężem i tatą 4 dzieciaków. W 2015 roku wyprowadziliśmy się z miasta w góry, żeby szukać siebie nawzajem i siebie samych. Zazwyczaj to odnajdywanie dzieje się przez słuchanie. Widzę tu mój szczególny talent. Dlatego towarzyszę jako coach. Niezwykle często doświadczam, że przygoda czai się za progiem. Co roku nasz świat zmienia się w sposób, jakiego nie dałoby się przewidzieć. Dlatego ja też w życiu się rozwijam. Mam wrażenie, że próbowałem już wszystkiego: od kowalstwa po IT. Chcę najlepiej, jak mogę, wykorzystać to, co otrzymałem. Wiem, że bardzo dużo dostałem od spotkanych osób. Doświadczyłem, jak może zmienić życie psychoterapia. Mieszkam w środowisku, które mocno się wspiera. Pragnę to wszystko dawać dalej. Nie boję się uczyć nowych rzeczy, mimo że mam ponad 40 lat. Żeby profesjonalnie pomagać, poszukuję i czerpię z doświadczeń mądrych osób. Patrzę na tych, którzy osiągnęli sukcesy we wspieraniu ludzi. Da mi ogromną radość jeśli i Tobie pomogę.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, przez sms, maila, moją stronę lub messenger.
Cena
80zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Żywiec, Katowice, Bielsko - Biała, Sucha Beskidzka,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo dobry człowiek, prawdziwy mężczyzna, oddany mąż i ojciec, jakich mało, bez zbędnych słów, uważny, umie słuchać, wierny Bogu, a to ważne, żeby się dziś nie zgubić. Szymon, bardzo dziękuje Ci mój mąż i ja
28 stycznia 2021 Bożena - Negocjator
Dobry coach
Dzień dobry, Szymon pomógł mi kierować myśli w jednym kierunku a nie na tysiąc pięćset rozproszeń które mi codziennie towarzyszą. Świetne z niego lustro- niekiedy można się przerazić tym co się w nim widzi i słyszy mimo że to tylko Lustro! Można też się mile zaskoczyć słysząc i widząc się w tym Lustrze. polecam!
18 stycznia 2021 Marta - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Szymon jako couch-chodzaca empatia. To jak plaster na ból życia. Poprzez pracę z nim zrozumiałam jak bardzo wiele zależy od nas samych i naszego postrzegania . Z całego serca dziękuję za te niecodzienna lekcje życia, która pozwala żyć pięknie bez względu na okoliczności.
5 stycznia 2021 Sylwia - Mama
Bardzo dobry coach
Praca z Szymonem pozwoliła mi zbliżyć się do siebie. Siebie prawdziwej a nie tej na pokaz. To był proces pełen wzruszeń, odkryć, czasem wstydu, który rozpływał się w pełnym życzliwości i zrozumienia podejściu Szymona. Podziwiam jego wnikliwość i umiejętność słuchania i zapamiętywania tego co mówiłam, co jest dla mnie ważne. Pozwoli wyłaniał się obraz tego czego tak naprawdę pragnie moje serce i dzięki odpowiednim pytaniom znam też drogę do tego miejsca. Czuję też siłę w przezwyciężaniu swoich barier, bo teraz widzę je wyraźnie i wiem z czym się wiążą, znam na nie sposób. Polecam Szymona każdej osobie szukającej swojej autentycznej i spójnej ze swoim wartościami drogi.
18 grudnia 2020 Katarzyna - Trener/nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Szymona. Jest to Coach, który bardzo wnikliwie obserwuje i słucha. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego rodzaju tematu. Jest całym sobą w procesie. Dzięki sesją pogłębiłam swoją samoświadomość, zrealizowałam swój cel.
26 listopada 2020 Aga - Sprzedaż
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Szymonem ruszyłam rzeczy, które od kilku lat leżały w szufladzie. Poruszyłam wiele tematów, kotłujących się we mnie i blokujących mnie. Udało się wszystko uporządkować, podsumować i dalej działać sprawniej. Zdalne spotkania z Szymonem były dużą dawką dobrej energii i ruszenia działań, które były w głowie. Udało się znaleźć na nie czas mimo obowiązków z prowadzeniem firmy i edukacji domowej trójki dzieci. Jednym z tych działań jest książka o permakulturze dla dzieci a drugim na razie raczkująca strona o naszych planach podróżniczych (pozwolę sobie wrzucić link https://www.facebook.com/Sailing-Garra-de-Lobo-109538914292605 i https://www.facebook.com/Permakultura-i-mali-ogrodnicy-1600171513618194). DZIĘKI SZYMON
22 listopada 2020 Monika - Biolog
Bardzo dobry coach
Sesje z Szymonem pozwalają mi spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Lubię jego uważność, szacunek i opiekuńczość. Szymon angażuje się w relacje i stwarza komfortowe warunki do rozmowy na trudne tematy. Potrafi celnie zebrać i analizować moje wypowiedzi, pokazując sprzeczności w myśleniu i działaniu. Polecam!
18 listopada 2020 Anna - Doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie Szymona jako coacha. Jest to bardzo profesjonalny coach. Pracując z Szymonem docieram do nowych rozwiązań starych problemie dzięki czemu można ruszyć z miejsca. Szymon jest to osobą z dużą pogodą ducha co sprzyja atmosferze naszych sesji. Polecam!
17 listopada 2020 Ola - Menager
Bardzo dobry coach
Bardzo lubię pracować z Szymonem. Jest bardzo uważny, zadaje celowe pytania. Dzięki naszej pracy nabieram całkiem nowej perspektywy, znajduję nowe rozwiązania, które jak się okazuje są wewnątrz mnie. Bardzo polecam!
17 listopada 2020 Julia - sprzedaż
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj