Tomasz Sokołowski

Popularność: 205
Bardzo dobry coach (2)
Każdy z nas ma w sobie zasoby i potencjał do tego aby być reżyserem własnego życia. Każdy z nas może osiągać założone cele, zrealizować marzenia i żyć życiem takim, jakiego pragnie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z możliwości, zasobów czy talentów jakie w nim tkwią, a one cierpliwie czekają aż zostaną odkryte. Kiedy to się stanie otwierają się szeroko oczy, perspektywa znacząco się poszerza i następuje zmiana. Od 12 lat pracuję jako urzędnik w obszarze pomocy rodzinie i w orzecznictwie. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania, pedagogiki oraz organizacji pomocy społecznej. Obecnie jestem słuchaczem akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Od czego zaczęła się moja przygoda z coachingiem? Coś co jeszcze 3 lata temu było dla mnie niemożliwe do osiągnięcia dziś jest rzeczywistością. Większość mojego życia walczyłem z dużą nadwagą. Próbowałem wiele razy i równie wiele razy przegrywałem. Efekty owszem pojawiały się, ale na krótko, a dawne nawyki uderzały we mnie ze zwielokrotnioną siłą. Dzięki coachingowi, który stanął na mojej drodze w końcu dałem radę osiągnąć upragnioną wagę! Sukces na tym polu pociągnął kolejne, a to, że potrafiłem tego dokonać wtedy, teraz daje mi pewność, że mogę to zrobić wszędzie tam gdzie postanowię działać, i że jestem w stanie zrealizować każdy założony cel i plan. Zdobytą wiedzę, i umiejętności uzyskane na studiach podyplomowych z coachingu, a także własne doświadczenia na drodze do celu stosuję na każdej płaszczyźnie mojej codzienności. Wiem, że to działa, a życie każdego dnia daje mi tego niepodważalne dowody. Głęboko wierzę, że warto zacząć działać od dziś, tu i teraz w tej chwili. Jestem pewien, że skoro ja dałem radę po tylu latach prób osiągnąć cel, to Ty też go osiągniesz! Jeśli chcesz podjąć kierunek ku zmianie – mogę Ci w tym towarzyszyć. Pomogę Ci: - odkryć własne zasoby - rozwinąć umiejętności i kompetencje - poszerzyć perspektywę - odnaleźć odpowiednie rozwiązania - uwolnić ukryte zdolności i możliwości - wyzwolić potencjał - wejrzeć w siebie - przyjrzeć się własnym wartościom, potrzebom, przekonaniom, obawom, oporom - towarzyszyć w odkrywaniu tego, czego pragniesz osobiście i zawodowo oraz kreować spójnej z tymi pragnieniami wizji - zrealizować cel - poprawić relacje - zmienić pracę - zwiększyć efektywność - odnaleźć drogę w życiu - odkryć i utrwalić zdrowe nawyki
Kontakt
tel. 501 675 663
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Biłgoraj, Zamość, Chełm, Rzeszów, Janów Lubelski,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Swoja przygode z coachingem zaczalem kilka miesiecy temu. Podczas pierwszej sesji bylem zagubiony i szukalem odpowiedzi na wiele pytan. Mialem prace w ktorej sie nie rozwijalem, bylem zamkniety na poznawanie nowych ludzi i generalnie odkrywanie nowych rzeczy. Wczoraj mialem ostatnia (podsumowujaca) sesje z Tomkiem. W kilka miesiecy znalazlem wymarzona prace w ktorej sie rozwijam i w ktorej wychodze poza strefe komfortu z dnia na dzien. Zapisalem sie na wolontariat, przygotowuje sie do maratonu i ucze sie dwoch jezykow. Ponadto dzieki Tomkowi i sposobom w jaki prowadzi sesje zdalem sobie sprawe jak duzo czasu wolnego mam i jaki ogrom czasu tracilem na rzeczy ktore nie byly dla mnie wazne. Jesli ktos sie zastanawia lub szuka sposobu aby zmienic swoje zycie, to Tomek jest odpowiednia osoba. Tomek pozwolil mi odkryc nowa strone siebie i dla mnie bylo to kluczowe, aby zmienic podejscie do zycia i zaczac mierzyc ponad swoje mozliwosci.
26 listopada 2022 Patryk - Finance Assistant
Bardzo dobry coach
Trafiłam na coaching u Tomasza pewnym zrządzeniem losu, dość spontanicznie - i jak się okazało w idealnym momencie: na przełomie końca studiów i wejścia w nowy etap życia zawodowego i osobistego. Rozpoczynałam proces jako osoba, którą często pokonywał i unieruchamiał chaos, a ukończyłam jako ktoś, kto wie, na czym mu zależy i jak wyznaczać i realizować cele z tym związane (choć wiadomo, że nigdy nie jest do końca łatwo i samo się nie zrobi :) ). To, co od początku dało się odczuć i zauważyć podczas sesji z Tomkiem to jego charyzma, pozytywna (autentyczna!) energia i zaangażowanie zarówno w prowadzenie samych sesji, jak i przygotowanie do nich. Stwarzał atmosferę sprzyjającą dwóm bardzo ważnym rzeczom: pozbyciu się własnych usprawiedliwień i wymówek, dotarciu do prawdy w różnych kwestiach i na tej podstawie - wzięciu spraw w swoje ręce. Bardzo polecam coachingową podróż z Tomaszem - dla mnie był to game changer.
3 listopada 2022 Karolina - psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj