Ulka Tkaczyk

Popularność: 405
Bardzo dobry coach (2)
Każdy kreuje rzeczywistość w której żyje,bierze odpowiedzialność, ponosi konsekwencje. Nie każdy robi to świadomie. Prawdziwy sukces życiowy polega na sprawowaniu prawdziwej kontroli nad własnymi działaniami bo ona prowadzi do zdobycia wszystkiego co jest ważne w Twoim życiu. A ja pomogę Ci odkryć co i jak chcesz i możesz osiągnąć.
Kontakt
Coaching to rzecz bardzo osobista wymagająca absolutnego skupienia i poznania. Dlatego zawsze zanim podejmiemy jakiekolwiek ustalenia lub działania chciałaby się z Tobą spotkać choć na chwilę.
Specjalizacje
Miasta
Specjalizacja
Specjalizuje się w coachingu biznesowym (career & executive coaching), coachingu kulturowym oraz life coachingu który jest nieodłącznie związany z każdą dziedziną coachingową.
W zalezności od wymagań i warunków sesji cena ustalana jest indywidualnie na spotkaniu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki pani Uli zyskałam dużą pewność siebie. Lepiej mi się teraz pracuje i wiem czego chcę, a także jak to osiągnąć. Łatwiej mi nawiązać kontakty z innymi ludźmi i uwierzyłam w siebie, jakkolwiek to nie brzmi :) Bardzo fajnie się z nią współpracowało.
20 luty 2013 Maja - handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Urszula sprawiła że nauczyłam się pewności siebie w prazentowaniu swoich mocnych stron w trakcie negocjacji, poczułam się pewniej i swobodniej. Zyskałam wiarę we własne możliwości i poparłąm ją ostatnio sukcesem w ważnej dla mnie sprawie zawodowej.
11 luty 2013 Renata - prawnik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj