Vesna Lorenc

Popularność: 743
Bardzo dobry coach (13)
Vesna Lorenc – akredytowany coach, certyfikowany trener międzykulturowy, certyfikowany mediator NVC - certyfikowany trener biznesu (I stopień Grupa TROP) - certyfikowany coach (I stopień Grupa TROP, ICF ACC) - dyplomowany coach grupowy (Akademia TROP) - certyfikowany mediator NVC Pracuje pod superwizją coachów i psychologów akredytowanych przez PTP. Wieloletni praktyk w biznesie. Konsultantka i doradca. Posiada bogate doświadczenie z różnorodnymi środowiskami, w tym międzynarodowymi zespołami. Wykształcenie: Uniwersytet Warszawski - Instytut Stosunków Międzynarodowych Grupa TROP, Szkoła Trenerów Biznesu - certyfikat I stopnia Grupa TROP, Szkoła Coachów i Trenerów, kierunek: coach i mentor - certyfikat I stopnia Grupa TROP, kurs „Trener rozwoju organizacji przyszłości”, kierunek: coaching grupowy w pracy trenera. CCE ICF, Advance of the spirit - deep coaching Specjalizacja coachingowa: -coaching zawodowy -coaching osobisty -coaching grupowy -coaching międzykulturowy -coaching tożsamości -coaching wizerunku -coaching rodzicielski -co-coaching
Kontakt
tel 48 605 366 906
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Języki
- polski, - angielski, - rosyjski, -serbski, -hiszpański

Opinie

Bardzo dobry coach
I had the opportunity to meet Vesna at a range of sessions for personal and professional development. I strongly recommend her, because she can help you find the reason of the problem and also a proper solution for it. Her company inspires harmony and I believe her approach is highly productive. She is well-informed and multilaterally developed, so she can quickly adopt and understand different working environments. She is very sustainable in what she does, which generates long term impact and results. I had a very positive and efficient experience thus, I recommend Vesna as a coach.
23 listopada 2017 Aliona - Online Marketing Strategist
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w weekendowych warsztatach z Vesną. Ta wspólna podróż była ciekawym, bardzo fajnym doświadczeniem. Vesna jest uważna, empatyczna, ma niesamowitą intuicję, stwarza bardzo kreatywną, a jednocześnie pełną ciepła i bezpieczeństwa atmosferę. Szczerze polecam:)
21 września 2017 Kasia - Freelancer
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, Vesna jest bardzo dobrze przygotowana do zajec, empatyczna, nie narzuca swojego zdania. Ukierunkowuje, pozostawiając przestrzeń do własnych decyzji. Współpraca z nia to przyjemnosc ;) Polecam ja serdecznie do współpracy.
19 września 2017 Kasia - handlowiec
Bardzo dobry coach
I have had a series of coaching sessions with Vesna (in English) in 2017. I can tell that the sessions were not only insightful, revealing, and well managed, but they were also entertaining and cheerful. Vesna pays attention to the details without letting the coachee to get lost in them: she helps keep the focus in a given a topic. I liked the most the part when we used visual aid to map out my work relationships so that we start thinking about if and how to change my approach to work related matters. I can strongly recommend Vesna as a coach.
22 czerwca 2017 Attila - Business Development Director
Bardzo dobry coach
Wiosna wiosna wiosna ... w mojej duszy. Gdybym jednym zdaniem miała podsumować moje spotkania coachingowe z Vesną. To były spotkania, ani nie typowo nastawione za rozwój zawodowy, ani nie typowo nastawione na rozwój osobisty. To było jak odnajdywanie swojej ścieżki. Dla mnie praca, której nie można wycenić. Polecam każdemu kto jest gotowy zgłębić co w duszy siedzi i woła o realizację.
21 luty 2016 Dorota - Biotechnolog
Dobry coach
Moja relacja z Vesną dotyczyła wspólnie przecieranych ścieżek w szkole Coachów w TROP'ie. Wspólne sesje i ćwiczenia pozwoliły mi doświadczyć dojrzałości Vesny i jej umiejętnosci budowania kontaktu z drugą osobą. Nie jest łatwo wejść w taki układ z osobą, która także zdobywa szlify coacha. Vesnie udało zbudować się między nami most - równoważyła moją przenikliwość i chęć dotarcia do sedna swoim stoickim spokojem i wyważeniem. Niezwykłą jej umiejętnością jest oddziaływanie przez akceptację tego co się przed nią "wydarza". Nie daje się ponieść, ale idzie wraz z nami. Polecam Vesnę jako coacha, tym, którzy szukają.... siebie przede wszystkim.
27 lipca 2015 Patrycja - Manager
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Vesną to czas refleksji, zatrzymania się i przemyśleń. Po niektórych pytaniach nastaje taka cisza.. w której kryją się, drogowskazy do znalezienie własnej drogi.. Polecam
27 lipca 2015 Dominika - PR Manager
Bardzo dobry coach
sztuka współbycia na ekstremalnym poziomie. Doskonałe warunki do rozwoju stwarza tym, jaka jest. Ciepła, empatyczna. Nie boi się pracować ciszą, rozmowa z nią to do ważny czas. Polecam bardzo wszystkim poszukiwaczom rozwoju.
7 lipca 2015 Basia - Specjalista
Bardzo dobry coach
Vesna jest doskonałym partnerem podczas podróży wgłąb siebie. Dzięki jej coachingowi nie jest to podróż na oślep. Pomaga nazwać nienazwane, stanąć twarzą w twarz z własnymi słabościami, przyjrzeć się im uważnie, bez oceniania. Jest obok, gdy wyzwanie to wydaje sie być zbyt trudne, wspiera, dodaje sił. Nie daje gotowych rozwiązań - motywuje do samodzielnego ich odnajdywania. Pokazuje, że wszystkie odpowiedzi są w nas samych. Sesje z Vesną były dla mnie bardzo poruszające i uruchomiły proces zmian. I o to chodziło. Z głębi serca polecam!
5 lipca 2015 Aneta - Farmaceutka
Bardzo dobry coach
Uważna, wnikliwa i trafnie diagnozująca wyzwania. Wyważona w opiniach - fajnie nakierowuje, pozostawiając pole do własnych decyzji. Nienarzucająca lecz poddająca "nowe tropy" :) Dzięki temu można przyjrzeć się własnym myślom, planom z innej perspektywy. Dla mnie to było bardzo cenne. Ma ciekawe doświadczenie w biznesie, które przekłada się na mądre doradztwo. Umiejętnie łączy coaching zawodowy z life coachingiem. Wiarygodna i autentyczna. Polecam każdemu szukającemu mądrego przewodnika ;)
2 lipca 2015 Karolina - Właściciel firmy
Dobry coach
Vesna potrafi umiejętnie zajrzeć do duszy rozmówcy i jak przystało na coacha nie mówić, co tam znalazła, a jedyne wydobyć skarby, zadając pytania. Owocna podróż. Polecam Vesnę jako coacha :-))))))))))))))))))))))))))))))))
24 czerwca 2015 Ania - Dziennikarka
Bardzo dobry coach
Pani Vesna jest profesjonalistka w swoim fachu . Trafnie diagnozuje problem ma duzo empati w kontakcie z klientem co pozwala na otwartość . Daje poczucie akceptacji i bezpieczeństwa co ułatwia rozwój osobisty a tak ze wpływa na zmianę która w sytuacjach problemowych jest konieczna a nie zawsze mamy na nią gotowość.
24 czerwca 2015 Malgorzata - Socjolog
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność korzystać z coachingu u Vesny w 2014 roku. Jest uważna, słucha, daje szansę na zastanowienie się, ale też weryfikuje i wraca do historii. Pozwala na refleksje, milczy co powoduje, że zaczynamy słuchać siebie, tego co mamy w środku. Do tego ma ciepły uśmiech i daje poczucie bezpieczeństwa.
18 czerwca 2015 Kasia - Senior Account Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj