Waldemar Wojnicz

Popularność: 1651
Dobry coach (5)
Swoja pierwszą sesję coachingową poprowadziłem w 1998 roku, ale o tym ,że to był Coaching dowiedziałem się od swojego klienta : ) - top menedżera oddelegowanego do pracy w Polsce. Od tego czasu pracowałem z tysiącami ludzi, zarówno we współpracy z firmami takimi jak Centrum Kreowania Liderów, Personnel Decisions International czy Greń Communocation jak i samodzielnie. Obecnie szkolę nowych coachów pełniąc funkcję kierownika i wykładowcy Studiów Podyplomowych z Coachingu w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy oraz prowadzę własną praktykę. Style pracy, który mnie od kilku lat fascynują to clean coaching i coaching generatywny. Oba mają jedną wspólną cechę: zorientowane są na wewnętrzną relację klienta z samym sobą, odkrywanie własnych zasobów i świadomy dostęp do nieuświadomionej wiedzy. Jak głosił napis na wyroczni w Delfach: Gnothi Seauton. Poznaj siebie ( a poznasz, wszystkie odpowiedzi). Zapraszam do kontaktu
Kontakt
Telefon 502196391
e-mail
Cena
170zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Olsztyn, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalista w każdym calu. Byłem sceptyczny tylko do pierwszej wizyty, teraz wiele zagadnień jest bardziej świadomych i kontrolowanych. Dobry kontakt, empatia, dużo trafnych podpowiedzi. Szczerze polecam.
16 lipca 2013 Grzegorz - Manager
Bardzo dobry coach
Jestem od prawie dziesięciu lat klientem Pana Waldka .Współpracuje z nim zarówno prywatnie , pracując z nim .Jak również służbowo szkoli moich doradców. Jest zawsze fachowy, skuteczny i profesjonalny .
10 lipca 2013 Czarek - Dyrektor Generalny
Bardzo dobry coach
Poznałem Waldka wiele lat temu przy okazji współpracy z Greń Coomunication, które prowadziło dla nas projekt relaunch-u naszego najważniejszego brandu. W efekcie podwoiliśmy udziały rynkowe w ciągu następnych kilku lat i jesteśmy niekwestionowanym liderem w naszym segmencie produktów FMCG. Znam Waldka również jako wyjątkowo skutecznego coacha i szkoleniowca z projektów prowadzonych już indywidualnie tylko przez niego. Ostatnio doświadczyłem efektywności jego pracy ze mną w ramach Executive coaching w obszarze: live balancing, performance work coaching i leadership coaching. Jestem - tak, jak zawsze do tej pory - bardzo zadowolony ze sposobu i metod pracy, a nade wszystko z EFEKTÓW ! Godny zaufania i polecenia w każdym z ww. obszarów, a co najważniejsze SKUTECZNY !
10 lipca 2013 Jacek - National Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Swoją współpracę z Panem Waldemarem rozpoczęłam kilka lat temu w ciężkich chwilach i wielkich wyzwaniach... Potrafi wspierać i słuchać dzięki Niemu dziś wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych.
10 lipca 2013 Joanna - Manager
Badzo słaby coach
naszą firmę przerobił na pare ładnych kawałków nie polecam trenra innym nie zna się na żadnych technikach nlp ......................................................................................................................................................................................................................................................................
10 marca 2013 albert - kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom