Waldemar Wojnicz

Popularność: 1721
Dobry coach (6)
Swoja pierwszą sesję coachingową poprowadziłem w 1998 roku, ale o tym ,że to był Coaching dowiedziałem się od swojego klienta : ) - top menedżera oddelegowanego do pracy w Polsce. Od tego czasu pracowałem z tysiącami ludzi, zarówno we współpracy z firmami takimi jak Centrum Kreowania Liderów, Personnel Decisions International czy Greń Communocation jak i samodzielnie. Obecnie szkolę nowych coachów pełniąc funkcję kierownika i wykładowcy Studiów Podyplomowych z Coachingu w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy oraz prowadzę własną praktykę. Style pracy, który mnie od kilku lat fascynują to clean coaching i coaching generatywny. Oba mają jedną wspólną cechę: zorientowane są na wewnętrzną relację klienta z samym sobą, odkrywanie własnych zasobów i świadomy dostęp do nieuświadomionej wiedzy. Jak głosił napis na wyroczni w Delfach: Gnothi Seauton. Poznaj siebie ( a poznasz, wszystkie odpowiedzi). Zapraszam do kontaktu
Kontakt
Telefon 502196391
e-mail
Cena
170zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Olsztyn, Warszawa, Bydgoszcz, Toruń,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Byłem prywatnie, bo nie mogłem się dogadać z żoną... Miała napady agresji wobec mnie i dziecka... Po moich wyzytach stwierdził, że ze mną jest ok. Przywiozłem żonę i zdiagnozował na jednym spotkaniu, że nie przełączyła się ani na rolę żony, ani matki... Sama przyznała mu rację, ale zastrzegła, że nie ma zamiaru się zmieniać, bo jest jej tak dobrze. W 2020 roku w lipcu rozwiedliśmy się w końcu, syn został że mną. Oboje z żoną odżyliśmy. Gość jest niesamowity, bo poszedłem załamany totalnie. W sumie to nie chciałem ttam jechać, bo uważałem że strata kasy. Po pierwszej wyżycie wróciła mi wiara i energią odżyłem. Cud. Serio. Poukładał mi wszystkie myśli, które mnie przygniatały potężnie... Leżałem i kwiczałem fizycznie i psychicznie. Jedyny człowiek/specjalista, którego poleciłem dużej liczbie osób znajomych i nieznajomych. Przypominam, że byłem nastawiony mega anty takim specom. Ogarnął mnie na pierwszej wizycie... Dla mnie mistrz. Ktoś chce pogadać 605828968. Nie jestem ani rodziną ani znajomym.
19 listopada 2020 Kamil - Prezes
Bardzo dobry coach
Profesjonalista w każdym calu. Byłem sceptyczny tylko do pierwszej wizyty, teraz wiele zagadnień jest bardziej świadomych i kontrolowanych. Dobry kontakt, empatia, dużo trafnych podpowiedzi. Szczerze polecam.
16 lipca 2013 Grzegorz - Manager
Bardzo dobry coach
Jestem od prawie dziesięciu lat klientem Pana Waldka .Współpracuje z nim zarówno prywatnie , pracując z nim .Jak również służbowo szkoli moich doradców. Jest zawsze fachowy, skuteczny i profesjonalny .
10 lipca 2013 Czarek - Dyrektor Generalny
Bardzo dobry coach
Poznałem Waldka wiele lat temu przy okazji współpracy z Greń Coomunication, które prowadziło dla nas projekt relaunch-u naszego najważniejszego brandu. W efekcie podwoiliśmy udziały rynkowe w ciągu następnych kilku lat i jesteśmy niekwestionowanym liderem w naszym segmencie produktów FMCG. Znam Waldka również jako wyjątkowo skutecznego coacha i szkoleniowca z projektów prowadzonych już indywidualnie tylko przez niego. Ostatnio doświadczyłem efektywności jego pracy ze mną w ramach Executive coaching w obszarze: live balancing, performance work coaching i leadership coaching. Jestem - tak, jak zawsze do tej pory - bardzo zadowolony ze sposobu i metod pracy, a nade wszystko z EFEKTÓW ! Godny zaufania i polecenia w każdym z ww. obszarów, a co najważniejsze SKUTECZNY !
10 lipca 2013 Jacek - National Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Swoją współpracę z Panem Waldemarem rozpoczęłam kilka lat temu w ciężkich chwilach i wielkich wyzwaniach... Potrafi wspierać i słuchać dzięki Niemu dziś wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych.
10 lipca 2013 Joanna - Manager
Badzo słaby coach
naszą firmę przerobił na pare ładnych kawałków nie polecam trenra innym nie zna się na żadnych technikach nlp ......................................................................................................................................................................................................................................................................
10 marca 2013 albert - kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj