Wiesław Grabowski

Popularność: 1190
Bardzo dobry coach (11)
Jestem doświadczonym menedżerem, liderem, coachem i mentorem. Mam doświadczenie w zarządzaniu projektami i ich portfelami. W swojej karierze zawodowej zaczynałem od programisty a doszedłem do pozycji Członka Zarządu. Prywatnie mam dzieci i wnuki i doświadczyłem przenosin z rodziną z małego miasta do Warszawy. Moją specjalnością jest praca klientami biznesowymi , włącznie z poziomem Executive, lecz pracowałem też jako Life Coach. To co wnoszę to akceptacja, poczucie bezpieczeństwa i bycie z Tobą tu i teraz. Warunkiem zdania egzaminu na mentora jest wypracowanie metafory swojego modelu pracy. Mój model można opisać jako: dorodny dąb, mający siłę w korzeniach wartości i dający schronienie przez ulewą, sztormem ale i przed palącymi promieniami słońca. To wraz z nim pisklęta podejmują wyzwanie pierwszego lotu a szukający nowego spojrzenia mogą wspiąć się na szczyt i uzyskać nową perspektywę. Na gałęziach mojego dębu można rozwiesić huśtawkę i setnie się bawić ale w sytuacjach zagrożenia , dąb zamienia się w Drzewca, który potrafi się bronić i ma wiele siły i energii. Jeśli czujesz, że potrzebujesz tego co oferuje Ci ta metafora to zapraszam. Czekam na Twój kontakt.
Kontakt
Napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź, Białystok, Kraków, Katowice, Poznań,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Elastyczna osoba, która potrafi wyjść z roli coacha i wejść w rolę mentora (jeśli go o to poprosić). Naprowadził mnie na wiele rozwiązań w okresie bardzo dużej zmiany w pracy. Spotkania były bardzo owocne.
13 lipca 2017 Maciej Maćkowiak -
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z Wiesławem. Pozwoliły mi odnaleźć kierunki, w których chciałbym się rozwijać i metody, za pomocą których to osiągnę. Polecam.
5 lipca 2017 Krzysztof - manager IT
Bardzo dobry coach
Mieliśmy okazję się poznać przy okazji sesji coachingowych.Dla mnie to była czysta przyjemność. Byłam świeżo upieczonym Managerem rzuconym na głęboka wodę. Powiedzmy, że śmiało na tej wodzie "serfowałam" ale nie o to w tym wszystkim chodzi. Odbyliśmy kilka sesji, które pomogły mi w pełni zrozumieć siebie i swoją rolę w organizacji. Uzmysłowiłam sobie, że Mój Zespół jak i ludzie, z którymi wokół współpracuje to dalej ludzie, którzy mogą mieć gorszy dzień jak ja czy też mieć zupełnie inne KPI . Najważniejsze to aby nie zatracić pełni komunikacji i spotkać się z kimś nie tylko aby załatwić swoje sprawy ale też aby zapytać Co słychać? Kilka spotkań z Wiesławem pozwoliło mi na uporządkowanie myśli, spisanie ich w schemat i zaglądanie od czasu do czasu aby nie wpaść pod wodę. Polecam serdecznie spotkania z coachem ponieważ będąc w biegu możemy coś przeoczyć.Serdecznie dziękuję za spotkania i do zobaczenia !!
4 lipca 2017 Małgorzata - Corporate Sales Manager
Bardzo dobry coach
Wiesiek, jest nietylko doświadczonym coach-em, ale także partnerem w rozmowie, ktory poprzez wieloletnie doświadczenie na rożnych stanowiskach słucha z pełnym zrozumieniem. Zdecydowanie polecam, współpraca z Wieskiem to świetna inwestycja w samych siebie. Polecam
29 sierpnia 2016 Adam Aleksiejuk -
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra inwestycja w samą siebie. Czas wyjątkowy I wcale niełatwy. I za to dziekuje. Za szczere pytania. Za wizualizacje, których nigdy nie zapomne. No I najwazniejsze - zmiane świadomości. Może nie wszytko zmieniłam I może nie wszytko potrafie zmienic - ale jestem swiadoma I mam wybór. Dziekuje.
29 luty 2016 Dorota - Manager
Bardzo dobry coach
Wiesław jest niezwykle ciepłym i wspierającym coachem. Mimo, że pracowaliśmy nad kwestiami zawodowymi, nie stronił i skutecznie wspierał mnie także w kwestiach osobistych. W czasie naszych sesji okazywał zrozumienie, empatycznie i z zaangażowaniem podchodził do moich planów rozwojowych. Wnikliwie słuchał, zadawał mocne pytania, które prowokowały do przyjrzenia się moim obawom, przekonaniom z innej perspektywy. Praca z Wiesławem była dla mnie z jednej strony konstruktywnym wyzwaniem (wcale nie łatwym), z drugiej zaś przyjemnością obcowania z dojrzałym i doświadczonym coachem. Dziękuję i z pełnym przekonaniem polecam.
14 grudnia 2015 Justyna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wiesiek byl moim Mentorem przez ponad rok. Nasza wspolpraca rozpoczela sie w 2014 roku i trwala do drugiej polowy 2015. Od samego poczatku ta wspolpraca ukladala sie doskonale. Wiesiek potrafil bardzo szybko przelamac lody i zneutralizowac bariere poznawcza. Stworzyl atmosfere wzajemnego zaufania, otwartosci i szczerosci. Dzieki temu nie bylo uczucia zlych odpowiedzi lub pytan. Pamietam, ze czas kazdego spotkania uplywal bardzo szybko. Pelne one byly explorowania obszarow samego siebie, co pomagalo w osiaganiu celu. Pod koniec kazdego spotkania byl moment podsumowania oraz krotka dyskusja na temat akcji do podjecia przed kolejnym. Mialy one na celu przeciwczenie pewnych zachowan w obszarze, ktory byl omawiany. Bylo to cos w rodzaju pracy domowej, jednak bardzo przydatne, poniewaz utrwalalo postawe/reakcje w sytuacjach nad ktorymi sie pracowalo. Wiesiek bardzo chetnie dzielil sie nie tylko doswiadczeniami z zycia zawodowego, ktore pokazaywaly inna perspektywe, ale rowniez odnosil sie do przykladow z teatru, kina czy ciekawych ksiazek. Wiele z tych ksiazek, lub artykulow wpisalem sobie na liste literatury wartej przeczytania. Podsumowujac bardzo cenie sobie czas, ktory Wiesiek poswiecil dla mnie jako Mentor. Czulem jego dedykacje do tego zadania, do tego stopnia, ze gdy pojawil sie w Krakowie na spotkaniu z klientem, poswiecil dla mnie prawie caly dzien. Po prostu profesjonalista.
24 listopada 2015 Michal - Manager
Bardzo dobry coach
Na udział w coachingu zdecydowałam się bo nie wiedziałam o nim zbyt wiele, więc chciałam tego doświadczyć. A pojawił się we właściwym momencie. Zdecydowanie sprecyzowany przeze mnie cel już na drugiej sesji okazał się wcale nie tak dla mnie istotnym. To ja byłam treścią spotkań, dzięki czemu mogłam dostrzec, przeanalizować, zrozumieć i wyeliminować bariery tkwiące we mnie lub wyzwania z jakimi spotykam się na co dzień. Poznałam więcej swoich Ja i zrozumiałam, że wszystkie są ważne i nie muszę ich wartościować. Nasze spotkania odcinały mnie od miałkości dnia codziennego i stwarzały możliwość do głębszej refleksji. Dziś już wiem bardziej czego chcę a czego nie chcę zawodowo. Co jest dla mnie ważne, nad czym się zatrzymać a co zupełnie nie jest tego warte. Sesje z Wiesławem na drodze rozwoju oceniam jako dobre doświadczenie. Polecam.
29 października 2015 Bożena PCPR - PCPR
Dobry coach
Dzieją się zmiany! :) Takie, których wyglądałam latami i już w nie nawet wątpiłam. Przyszły po cichu, z najmniej spodziewanej strony, okazały się dostępne. Mijają kolejne tygodnie i okazują się trwałe. Co zrobił Wiesiek? Słuchał, zadawał odpowiednie pytania w odpowiednim czasie- otwierające i rozszerzające wewnętrzną przestrzeń, zatrzymujące to co nie po drodze do celu, pomagające "wypuścić" to co trzymasz kurczowo nie wiadomo po co. Podsuwał pomocne sposoby budzenia pomysłów dopasowane do moich potrzeb, inspirujące do zmian. Jestem zadowolona, że mogłam w tym uczestniczyć. U mnie zadziałało; polecam wszystkim, którym nie jest w życiu "wygodnie", radośnie, czegoś brakuje. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.
21 października 2015 Emilia - psycholog
Bardzo dobry coach
Tak jednym zdaniem: profesjonalny coach, wspaniały człowiek. Sesje szkoleniowe odbywały się w bardzo miłej, a zarazem twórczej atmosferze. Miałem wrażenie, że znamy się od wielu lat. Wiesiek zmuszał do bardzo wytężonej pracy oraz w bardzo przejrzysty sposób obrazował i naprowadzał mnie na pewne rozwiązania. Spotkania w ramach coachingu odblokowały mnie psychicznie, dały pozytywnego kopa i wiarę we własne umiejętności, której czasami mi brakowało. Pobudziły mnie również do pozytywnego myślenia i zaktywizowały do dalszej wytężonej pracy nad własnymi słabościami. Praca z Wieśkiem pozwoliła mi na szersze spojrzenie na przyszłość ,i tą zawodową i tą prywatną. Utwierdziła mnie, że trzeba zapomnieć o drobnych niepowodzeniach, eliminować negatywne myślenie i skupić się na pozytywach, a na pewno „będzie dobrze”. Wszystkim zainteresowanym profesjonalnym coachingiem serdecznie polecam skorzystanie z usług szkoleniowych Wieśka.
25 września 2015 Andrzej - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo miło wspominam nasze sesje coachingowe. Podczas każdego spotkania nie tylko omawialiśmy bieżące nurtujące mnie kwestie, ale także wykonywałam zadania, które znacznie ułatwiły mi pracę nad moim problemem.. Było to bardzo ciekawe, inspirujące doświadczenie – niesamowite dopasowanie, wsparcie, wytrwałość i cierpliwość. Stworzona atmosfera, uważne słuchanie oraz baczne obserwowanie przez coacha pozwoliły mi zauważyć i odkryć w moim życiu ukryte potencjały i pasje, których rozwój przyczyni się do harmonijnego i szczęśliwego życia. Nakreślony plan działania, harmonogram i projekcja przyszłości dały mi bardzo dużą motywację do pracy i samorealizacji. Obecnie mam większą świadomość samej siebie. Nasze spotkania pomogły mi określić samą siebie: kim jestem?, co chcę osiągnąć?. Nauczyłam się czerpać radość z przeróżnych działań. Wiem też, że największą satysfakcję daje mi realizowanie własnych pomysłów, a odwaga w przyzwalaniu sobie na nie napawa mnie największą dumą. Nauczyłam się spoglądać na siebie z ciekawością, trochę w sposób, w jaki intrygują nas dzieci odkrywające otaczający je świat. Odkryłam w sobie takie wewnętrzne dziecko, które przestałam karcić i z radością obserwuję, jak ono zaczyna cieszyć się życiem. Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić kilka kroków do przodu w odnalezieniu swojego flow. Warto skorzystać ze świeżego spojrzenia innej osoby. Niewątpliwie coaching i nasze spotkania przyczyniły się do rozwoju mojej osoby. Dziękuję Ci za wszelkie czas jaki mi poświęciłeś podczas sesji.
16 września 2015 Bożena -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj