Wojciech Smoliński

Popularność: 589
Bardzo dobry coach (3)
Pomagam ludziom odpowiadać na pytania, których nigdy by sobie nie zadali oraz realizować marzenia, o których nigdy by nie pomyśleli. Jesteś gotowa/y na odkrycia, których się nie spodziewasz? Jeżeli tak to zapraszam. Tel. 501-472-731 www.startupcoach.pl
Kontakt
tel. (+48) 501 472 731Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam coaching Wojtka. Jest ciepły, serdeczny a przede wszystkim bardzo uczciwy i etyczny. Przy wsparciu Wojtka dokonuje się proces moich dużych zmian na lepsze,szczęśliwsze życie. Rozwijam się w szybkim tempie, zmieniam swoje przekonania i nawyki, które utrudniały mi osiągniecie celów, powodowały frustracje i napięcia w moim życiu prywatnym. Serdecznie polecam coaching z Wojtkiem ,osobom, które chcą się rozwijać i realizować skuteczniej swoje marzenia oraz bardziej rozumieć się z ukochaną osobą i uratować ważny związek..Dziękuje Wojtku, jestem Tobie bardzo wdzięczna.
28 kwietnia 2014 Malgorzata - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Coaching z Wojtkiem Smolińskim był moim pierwszym zetknięciem się z tego typu „treningiem intelektualnym” - cieszę się, że mogłem tego doświadczyć, bo bardzo mi to pomogło. Coaching Wojtka uważam za niezwykle skuteczny. Trafnie dobierał on ćwiczenia i pytania (które bardzo pobudzały do myślenia), dzięki czemu mogłem wydobyć z siebie ukryte umiejętności, a przede wszystkim zmienić swoje zachowania/nawyki, które przeszkadzały mi w osiąganiu moich celów. Najbardziej doceniam, że Wojtek wskazał mi wiele cech/ zachowań, których nie dostrzegałem w sobie, a okazało się to krokiem milowym w rozwiązaniu moich problemów. Wojtek jako coach (i po prostu jako człowiek) charakteryzował się profesjonalizmem - był dobrze przygotowany merytorycznie oraz błyskotliwie dopasowywał pytania/ćwiczenia na potrzeby sytuacji i rozwoju spotkania. Jednocześnie z pełnym szacunkiem podchodził do moich wad/ braków, które chciałem przezwyciężyć poprzez coaching. Ostatecznie chciałbym nadmienić wprost, że dzięki Wojtkowi znacznie zbliżyłem się do umiejętnego przekonywania ludzi oraz poprawnego wysławiania się w kontaktach służbowych (co było celem coachingu) oraz wiem, jak dalej nad sobą pracować w tym kierunku, dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić Wojtka Smolińskiego jako Coacha (pierwszej potrzeby:).
14 lipca 2013 Jarek - Specjalista ds. Analiz Ekonomicznych
Bardzo dobry coach
Wojtek jest osobą otwartą i ogromnie motywującą do działania, dzięki niemu coaching jest dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Szczery dialog umożliwił mi szersze spojrzenie na swoje życie prywatne i zawodowe oraz uporządkowanie myśli związanych z dalszym rozwojem. Polecam Wojtka jako uważnego słuchacza i osobę inspirującą do realizacji życiowych celów.
29 maja 2013 Łukasz - IB Analyst
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom