Agnieszka Grzeszkiewicz

Popularność: 18
Bardzo dobry coach (3)
Akredytowany Coach ICI, Coach Biznesu, Life Coach, Praktyk Transforming Communication, Terapeutka Time Line Therapy Master Practitioner, Absolwentka MSC – Mistrzowskiej Szkoły Coachingu, Terapeutka metody - Wolni od uzależnień oraz Integral Eye Movement Therapy (IEMT) (Integralna terapia ruchami gałek ocznych). Aktywnie działam w biznesie od 2004 r. Prowadzenie firm w różnorodnych branżach i praca z ludźmi pozwoliło mi zdobyć duże doświadczenie życiowe i biznesowe. Stawiam na niezależność i rozwój. Konsekwentnie zdobywam nowe kompetencje i kwalifikacje. Coaching to mój zawód i pasja jednocześnie. Prowadząc sesje coachingowe wykorzystuję zdobyte doświadczenia, narzędzia i umiejętności, a przede wszystkim uważność i wiarę w możliwości osoby, z którą pracuję. Do każdej osoby podchodzę profesjonalnie i indywidualnie. Pracuję z osobami, które są gotowe na zmiany i chcą wziąć za siebie odpowiedzialność. Ty to jesteś Ty !
Kontakt
Praktyka Coachingowa
58-500 Jelenia Góra
ul. Piłsudskiego 35
tel. 519 323 233

www.facebook.com/agnieszka.grzeszkiewicz.coach
www.instagram.com/aga.grzeszkiewicz_coach
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Jelenia Góra, Zgorzelec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Sesje
Sesje coachingowe i terapeutyczne odbywają się stacjonarnie w gabinecie w Jeleniej Górze, on-line, oraz istnieje możliwość dojazdu we skazane miejsce, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, np. w firmie zleceniodawcy.

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Panią Agnieszką miałam parę sesji coachingowych. Jest osobą godną polecenia, ematyczna, z dużą intuicją i wrażliwościa oraz otwartościa na drugiego człowieka. Polecam skorzystać z usług Pani Agnieszki szczególnie w momentach braku wiary w siebie i bycia na rozdrożu życiowym.
10 listopada 2022 Kasia - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka to bardzo dobry coach godny polecenia. Na sesjach empatyczna i troskliwa, jednocześnie trzymająca się tematu i pomagająca w dążeniu do celu. Na pewno powrócę do tych sesji i zachęcam do nich innych.
9 listopada 2022 Gosia - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka potrafi wspaniałe przeprowadzić przez proces coachingowy, doskonale wyczucie czasu i pewność siebie. Co najważniejsze, na jej sesjach można osiągnąć zamierzony cel. Pani godna polecenia . Na pewno jeszcze do niej wrócę.
7 listopada 2022 Piotr - Własna działalność
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj