Agnieszka Kowalkowska

Popularność: 224
Bardzo dobry coach (2)
Moją ofertę kieruję do środowiska akademickiego: 1) doktorantów, studentów i licealistów - konsultacje indywidualne pomagaje w wyborze możliwości, wytyczaniu ścieżki kariery, organizacji czasu - 60 zł/1h 2) naukowców i nauczycieli akademickich - konsultacje indywidualne wspieraje w realizacji projektów, zarządzaniu sobą w czasie - 100 zł/1h. 3) korekta dokumentów aplikacyjnych (CV, listu motywacyjnego), konsultacja – 40 zł za 1h. W ramach Laboratorium Inicjatyw Dydaktycznych i Doktoratorium Uniwersytetu Gdańskiego prowadzę warsztaty: 1000 spraw na raz - o wielowątkowości, wyznaczaniu celów i priorytetów za pomocą metod coachingowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą aktualnych programów: CEL I CZAS oraz Zorganizuj się i zdobądź dyplom. Konsultacja wstępna (30 min) jest bezpłatna. Po wysłuchaniu Twojej sytuacji, powiem Ci czy jestem w stanie Ci pomóc, pracować wspólnie i ile spotkań może być potrzebnych.
Kontakt
Cena
40zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Agnieszka poprowadziła sesję tak, że zostawiła mnie z efektem WOW. Nie wiem do końca co się wydarzyło, ale 2-3 pytania rezonują we mnie do dziś. Sesja była poprowadzona bardzo głęboko. Balansowałyśmy między racjonalnym planowaniem, a strefą najbardziej intymną. Gratulacje!
12 luty 2017 Iwona - obecnie na etacie, zakładam własny biznes
Bardzo dobry coach
Pani Agnieszka rzeczowo podeszła do moich potrzeb. Wnikliwie słuchała i dynamicznie reagowała w trakcie sesji na to co mówiłam. Niczego nie narzucała, nie próbowała forsować swoich przekonań. Atmosfera była przyjazna i sprzyjająca otwartej rozmowie. Wyznaczała mi cele- zadania domowe na kolejne spotkania co było mobilizujące do pracy nad sobą i wnikliwych przemyśleń. W trakcie naszych spotkań organizowała aktywizujące ćwiczenia i zadania. Jest elastyczna jeśli chodzi o czas i zaangażowana w proces coachingu. Zdecydowanie polecam.
27 kwietnia 2016 Ewa - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zaczynasz studia lub wybierasz drugi kierunek?
12 listopada 2017
Masz dyplom w ręku i w CV – wypełnioną rubrykę wykształcenie. Ładnie wygląda, ale czy to wystarczy, by wyróżnić się na rynku pracy? Wróćmy do teraźniejszości: jest początek nowego roku akademickiego
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom