A.K.Sar (RASKA)

Popularność: 40
Każdy zaczyna w ten sam sposób. O rety, żebyś wiedział ile czasu i energii poświeciłam by znaleźć to co chcę w życiu robić i jednocześnie odczuwać satysfakcję. Wiesz ile wylanych łez i wielkich frustracji mnie to kosztowało? Całe mnóstwo, aż dotarłam tutaj, w to miejsce, na tą stronę i postanowiłam dzielić się z innymi tym co mnie osobiście inspirowało i co pomogło. Przede wszystkim jednak chcę się podzielić z Tobą swoją wiedzą, a jest ona mocno zróżnicowana. Dzisiejsze czasy obfitują w pośpiech i chaos. Wielkie korporacje przebierają w pracownikach jak w ulęgałkach i choć często spotyka się określenie, że mamy rynek pracownika, to i owszem, tyle że firmy zdecydowanie stawiają teraz na młodych, świeżych i nieopierzonych. Dlaczego? Bo tylko taki świeżaczek nie będzie świadomy swojej prawdziwej wartości, tylko jego uda się korporacji totalnie dostroić do panujących w niej zasad i wpasować w funkcjonujące stereotypowe tryby machiny w niej działającej. Tryby te będą kręcić się bardzo długo i mozolnie, aż z naszego świeżaczka pozostanie wyciśnięta łupinka, niezdatna do samodzielnej egzystencji, totalnie zależna od korporacji i lękająca się wszystkiego włącznie z własnym cieniem. Tego właśnie dziś powinniśmy unikać. Jeśli zatem powyższe wydaje Ci się znajome, czujesz że zasiedziałeś się w jednym miejscu zbyt długo, ale brak Ci bodźca by wykonać pierwszy ruch, to wiedz że znalazłeś się we właściwym miejscu. Znasz powiedzenie, że nie można być dobrym we wszystkim? Obalam ten mit, powiem więcej, można być bardzo dobrym we wszystkim, ale pod warunkiem, że bardzo się tego pragnie i że zajmujesz się tylko tym co naprawdę kochasz. Taka jest właśnie rola mentora, to powinien robić. Pomagać znaleźć mocne strony i na maksa z nich w życiu czerpać. Dla mnie mentor to osoba, która jest w stanie poświęcić się dla innych, odda swój cenny czas by jej podopieczny odniósł sukces, a sukces ten będzie wielką satysfakcją dla ich obojga.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu :)
m.me/raskaaks
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Wykształcenie
mgr zarządzania, zarządzanie zasobami ludzkimi, coaching
Doświadczenie
zarządzanie projektami, zarządzanie centrum obsługowym, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie strategiczne

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

"Zdalnie, czyli home office w firmie"
7 marca 2020
Dzisiejsza pogoń za wynikiem trwa uparcie nie tylko w potężnych korporacjach, ale i małych startupach. W tym wielkim wyścigu przestaje być ważne jak, a wiodące jest, kiedy i ile. Czas odgrywa niebagatelną rolę i ma ogromną wartość w wielu projektach mających deadline na wczoraj.
"Ten zły"
7 marca 2020
Ale kto? Zły pracownik? Czy zły manager? Banalnie prosto jest skwitować tak czyjąś pracę. Jest zły, bo…. nie dowozi wyniku, nie dostarcza na czas, marudzi przy zmianach, buntuje innych, nic mu wiecznie nie pasuje, nie wdraża wskazówek, nie wykonuje należycie poleceń służbowych … lista jest bez końca, tak długa, jak długie kariera szefa i jego bagaż doświadczeń z tym związany. To jak to z nim jest? Jest „zły”, czy nie jest „zły”?