Aleksandra Graczyk

Popularność: 183
Bardzo dobry coach (6)
​Znam uczucie wypalenia. Wiem, jak to jest czuć się uwięzionym i z trudem łapać oddech. Wiem, jak to jest, kiedy zaczynasz tracić kontakt z otoczeniem. Gdy w myślach zostaje tylko praca i nic więcej. Rodzina, przyjaciele, dom, TY – tracisz kontrolę nad rzeczywistością. Byłam tam. Z pomocą narzędzi coachingowych zatrzymałam się i podniosłam. Odzyskałam siłę i zrozumiałam swój kierunek. Otworzyłam nowe drzwi, prowadzące do uwolnienia mojego potencjału i znalezienia wewnętrznego spokoju. Jeśli ja to zrobiłam, Ty też możesz. Pozwól mi sobie towarzyszyć. Pierwsze spotkanie jest informacyjne i trwa 30 minut. Spotykamy się, żeby porozmawiać o Twoich potrzebach i oczekiwaniach i sprawdzić, czy to właśnie coachingu potrzebujesz :) Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz też zarezerwować spotkanie informacyjne bezpośrednio pod linkiem: https://calendly.com/dreampathcoaching/session Do zobaczenia!
Kontakt
Numer telefonu: 695 309 138
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa, Sopot, Gdańsk, Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Dobry coach
Profesjonalistka w każdym calu. Świetna aparycja, przygotowanie zawodowe, wiek. To są wszystko atuty Aleksandry. Poza tym ma szereg innych doświadczeń życiowych, zawodowych co stanowi dodatkowy atut w tej pracy.
18 listopada 2020 Bogdan - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Jestem osobą, której raczej ciężko się mówi o sobie, ale Pani Ola stwarza tak swobodną atmosferę, że podczas rozmów czuję się niezwykle komfortowo. Posiada ona także ogromną wiedzę i co ważne - intuicję. Jednym słowem - profesjonalizm w każdym calu. Polecam serdecznie!
16 listopada 2020 Paulina - Asystentka Projektanta Drogowego
Bardzo dobry coach
W skrócie, właściwa osoba na właściwym miejscu. Aleksandra jest przede wszystkim coachem, który potrafi słuchać oraz analizować, a przy tym wszystkim robi to na wysokim poziomie. Każda sesja była przemyślana i każdej wyniosłem coś wartościowego. Polecam.
16 listopada 2020 Michał - Doradca bankowy
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście, ogromna wiedza zdobyta na wielu prestiżowych szkoleniach oraz świetna atmosfera spotkań. Pani Aleksandra potrafi wsłuchać się w oczekiwania klientów i umiejętnie prowadzić ich do celu. W pracy w korporacjach gdzie często liczą się tylko tabelki i wyniki i łatwo stracić motywację, rozmowa z Panią Aleksandrą potrafi pomóc na nowo odnaleźć wiarę w siebie i chęci na kolejne wyzwania. Serdecznie polecam.
16 listopada 2020 Mateusz - St. Konsultant
Bardzo dobry coach
Pani Aleksandra jest profesjonalistką z bogatym doświadczeniem, umiejętnie prowadzi sesje skupiając się na założonych celach. Uważnie słucha oczekiwań klienta i do nich dostosowuje spotkanie. Świetna atmosfera spotkań i satysfakcjonujace końcowe rezultaty.
16 listopada 2020 Ola - Lider technologii
Bardzo dobry coach
Aleksandra jest osobą zdecydowaną, dokładnie wie co robi i potrafi w skuteczny sposób doprowadzić wszystkich prosto do upragnionego celu. Każde spotkanie było prowadzone w przemyślany sposób. Pełen profesjonalizm. Naprawdę polecam :)
16 listopada 2020 Piotr - Starszy Konstruktor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj