Aleksandra Nowaczewska

Popularność: 164
Bardzo dobry coach (1)
Jestem certyfikowanym coachem ACC, trenerem rozwoju osobistego, współorganizatorem inicjatywy klubu rozwoju osobistego MeetPro we Wrocławiu. W marcu 2014 roku ukończyłam szkołę międzynarodowej federacji coachów ICF, a następnie uzyskałam akredytację ACC. W ramach programu szkolenia przeprowadziłam ponad 100 sesji coachingowych. Rok wcześniej ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej. Od maja 2014. regularnie prowadzę własnego bloga z rozwoju osobistego oraz wskazówek dotyczących kredytowania nieruchomości ( jest to druga gałąź mojej działalności, którą zajmuję się od 4 lat).A od września 2014 prowadzę również funpage na facebooku "Aleksandra Nowaczewska Coaching", gdzie na bieżąco dzielę się swoimi przemyśleniami, wskazówkami, własnymi artykułami bądź innymi ciekawymi rzeczami, którymi chcę zainspirować obserwujące funpage osoby. Prowadzę coachingi indywidualne z obszarów relacji, komunikacji międzyludzkiej, life coachingu oraz coachingu kariery. Proponuję również indywidualne coachingi dla firm jako jeden z elementów benefitu od pracodawcy dla pracowników Więcej informacji na stronie: www.aleksandra-nowaczewska.pl
Kontakt
Telefoniczny lub e-mailowy
Tel.+ 48 534 838 588

Zapraszam też do śledzenia strony na facebooku Aleksandra Nowaczewska Coaching
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Aleksandrą spełniły moje oczekiwania, a co najważniejsze zainspirowały mnie do trafnych decyzji. Pomaga odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania dotyczące tego czego się chce i jak do tego dążyć. Z przyjemnością polecam Olę jako coacha każdemu, kto chce osiągnąć swoje cele w życiu osobistym jak i zawodowym.
13 października 2014 Michał - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

O wrażliwości słów kilka
28 listopada 2014
Wrażliwiec ma duży dar odczuwania emocji innych (empatia), jest introwertykiem, człowiekiem nieśmiałym, myśli intuicyjnie, cechuje go innowacyjna kreatywność, może odczuwać lęk (wstyd) przed pomyłką, poniżeniem, czasem czuje się gorszy od innych. A ten lęk skutkuje u niego unikaniem ryzyka, wręcz awersją do jego podjęcia.
CO ZROBIĆ, KIEDY NIE WIADOMO CO ROBIĆ.
16 października 2014
Co zrobić, kiedy nie wiadomo co robić. Jak otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania?Czasem przychodzą w życiu chwile, kiedy mamy odczucie, że “utknęliśmy”. Że stoimy w miejscu. Że nic się nie zmienia, nic się nie wydarza. Stoimy, a przed nami jest pustka. Albo jest odwrotnie, chcemy coś zmienić, obrać nowy kierunek, mamy mnóstwo pomysłów, chcielibyśmy je zrealizować wszystkie na raz i nie wiemy od czego zacząć.
Daj czasowi CZAS
13 października 2014
Czasem dzień mija za dniem, wydaje się, że nic się nie wydarza i nic nie zmienia. Lecz gdy spojrzymy wstecz, zobaczymy miejsce, w którym obecnie się znajdujemy i jak wielkie zmiany zaszły w nas i naszym życiu. Na co dzień niezauważone. Bo taka jest życiowa droga. Obieramy kierunki, cele, weryfikujemy je. Ale wciąż idziemy. Nawet jeśli wydaje się, że stoimy w miejscu. Czasem robimy serię małych kroków, idziemy powoli, niespiesznie, zamiast biec i odhaczać kolejne cele na mapie naszych marzeń. Ale to też jest droga. I horyzont również się zmienia. Prawdziwa, głęboka przemiana wymaga czasu. Jest procesem, cyklem, etapem.
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom