Aleksandra Rydel

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (6)
Moje motto to „Pomagam zmienić problemy w potencjał”. Jako manager i coach rozwinęłam talenty u osób, które obecnie pracują na stanowiskach senior managerskich. Jako coach pomagam moim Klientom na nowo odkryć pasję w tym, co robią zawodowo. Specjalizuję się we wsparciu procesu zmian, które moi Klienci chcą wprowadzić w swoim życiu. Empatia, zaufanie i autentyczność to podstawy mojej pracy. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, zapraszam na pierwsze spotkanie, podczas którego sprawdzimy, jakie są Twoje potrzeby i jak mogę Cię wesprzeć.
Kontakt
Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (jeśli nie odbiorę, oddzwonię).
Telefon: 578 799 766
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Ola jest cudowna osobą, którą bez wątpienia mogę polecić każdemu. Posiada rozległą wiedzę w wielu dziedzinach, jest niesamowicie inteligentna, ma niezliczoną ilość energii oraz zwariowanych i ciekawych pomysłów, a jednocześnie jest niesamowicie ciepłą, pełną empatii, wyrozumiałości, cierpliwości, optymizmu....i wszystkiego tego, czego każdy z nas potrzebuje. Ola bez chwili zawahania i w bardzo prosty, a jednocześnie ludzki i pełen ciepła sposób, potrafi wskazać problem. Nikt nigdy wcześniej jednym, na pozór prostym pytaniem, nie był w stanie nakłonić mnie do zmiany sposobu myślenia, nastawienia, poczucia własnej wartości i wiary w siebie, a Aleksandra właśnie tego dokonała, co więcej spotkania z Nią zaowocowały zmianą mojego nastawienia i myślenia, za co bardzo Ci dziękuję :)
27 listopada 2023 Kinga - Supervisor
Bardzo dobry coach
Ola to bardzo ciepła i komunikatywna osoba, świetny słuchacz, skupiony na swoim rozmówcy. Spotkania z nią pomagają mi uświadomić sobie swoje mocne strony, wzmacniają pewność siebie i poczucie własnej wartości, pozwalają rozprawić się z lękami. Sesje są dostosowane do indywidualnych celów, potrzeb, kariery. Ola przez rozmowę i ćwiczenia zachęca, żeby wejrzeć w siebie, poznać to co mnie motywuje, a co może hamować. Dzięki temu mam o wiele jaśniejszą wizję kariery i rozwoju. Bardzo polecam zajęcią z Olą, jestem przekonana, ze pomoże każdemu, kto stoi przed jakimkolwiek wyborem odnośnie swojej dalszej ścieżki zawodowej.
16 listopada 2023 Świętosława Staszkiewicz - Senior Consultant
Bardzo dobry coach
Ola uwierzyła we mnie gdy inni wmawiali mi, że nie jestem dość dobra. Dzięki niej sama zaczęłam postrzegać się w innym świetle i udowadniać sobie i otoczeniu, że stać mnie na więcej. Zaczęłam osiągać sukcesy które kiedyś zdawały mi się nieosiągalne:) Ola pomogła mi też przejść przez bardzo trudny okres w moim życiu i pozbierać się po nim za co jestem jej bardzo wdzięczna.
13 listopada 2023 Monika - Operations Specialist
Bardzo dobry coach
Sylwia jest niesamowitą osobą która posiada rozległą wiedzę z zakresu coachingu i zarządzania karierą. Jest bardzo empatyczna, otwarta i buduje pełną zaufania atmosferę bez cienia oceny. Wzmocniła mnie w tym, że tak naprawdę wszystko mam żeby podjąć wyzwanie i zawalczyć o swój własny biznes. Poprzez dostosowane do mnie narzędzia i pytania, miałam wrażenie, że prowadzę rozmowę z nową częścią siebie, a prawo do robienia błędów i wyciągania wniosków pojawiło się we mnie na nowo. Podejście Sylwii różni się od osób, które wcześniej poznałam. Miałam wrażenie, że jednocześnie mnie słucha, wspiera i umacnia, działo się to poprzez aktywizujące ćwiczenia, dzięki którym to mój odbiór samej siebie uległ zmianie. Szczerze polecam Sylwię, która z kłębiących się myśli i pomysłów była w stanie wesprzeć mnie w ustaleniu kolejnych kroków i odważeniu się pokonać towarzyszące im lęki.
12 listopada 2023 Patrycja - Rekruter
Opinia naprawdę super, aż żałuję, że nie o mnie :)
Aleksandra Rydel
Bardzo dobry coach
Skorzystałam z usług coachingowych po otrzymaniu awansu na stanowisko menadżerskie i nie mogłam być bardziej zadowolona z rezultatów. Ola - nie tylko była pomocna i komunikatywna, ale także potrafiła znaleźć najodpowiedniejsze rozwiązania dla mojego rozwoju. Jej umiejętność słuchania i skupienie na moich potrzebach były zauważalne na każdej sesji. Praca ze mną była oparta głównie na różnorodnych ćwiczeniach i praktykach, które pozwoliły mi na dalszy rozwój. Były one dostosowane do moich indywidualnych celów i specyfiki mojego stanowiska menadżerskiego. Dzięki temu procesowi coachingowemu znacznie polepszyłam swoje umiejętności menadżerskie, które wykorzystuję na co dzień w pracy. Mam teraz większą pewność siebie i umiejętność radzenia sobie w trudnych i wymagających sytuacjach. Bardzo polecam każdemu, kto pragnie osiągnąć sukces w rozwoju swojej kariery zawodowej.
12 listopada 2023 Ania - menager
Bardzo dziękuję! Praca z Tobą to była sama przyjemność.
Aleksandra Rydel
Bardzo dobry coach
Aleksandra jest niesamowitą osobą która posiada rozległą wiedzę z zakresu psychologii , socjologii i komunikacji, jest w stanie dostosować zajęcia konkretnie pod osobę z którą te zajęcia prowadzi.Na moim przykładzie, Ola jest bardzo empatyczną i komunikatywną osobą i zajęcia z nią bardzo dużo mi dały zarówno na polu zawodowym jak i prywatnym. Przede wszystkim uświadomiła mnie że tak naprawdę wszystko mam żeby osiągnąć sukces i że powinnam skupić się na prezentacji i komunikacji swoich mocnych stron a nie przejmować się tym czego mi brakuje ani się nie porównywać do reszty. Kolejnym ogromnym plusem w mojej ocenie jest to, że od zawsze jako samouk miałam problemy z nauczycielami, mentorami i ogólnie osobami które próbowały mnie czegoś uczyć, natomiast Ola bardzo szybko wyłapała że należy mi dawać wskazówki, zagadnienia do opracowania, zadawać mi pytania otwarte i ogólnie dać mi przestrzeń do wyrażenia siebie, robienia błędów i wyciągania wniosków i samo jej podejście było dla mnie czymś z czym wcześniej się nigdy nie spotkałam. Zajęcia z Olą dały mi również to, że przestałam się przejmować tym jak inni mnie oceniają, pomogła mi odnaleźć poczucie własnej wartości. Naprawdę polecam zajęcia z nią, szczególnie jeśli ktoś tak jak ja miał poczucie że nikt go nie rozumie, Ola mnie zrozumiała i w zasadzie to wszystko zmieniło :)
8 listopada 2023 Kamila - Account manager
Bardzo dziękuję i do zobaczenia wkrótce ;) Już się cieszę na naszą ponowną współpracę :)
Aleksandra Rydel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj