Aneta Ilkiewicz-Krawczyk

Popularność: 1296
Bardzo dobry coach (8)
Pomagam kandydatom odnaleźć się na Rynku Pracy, skutecznie docierać do Pracodawców i realizować się zawodowo. Przeprowadziłam już przez ten proces kilkadziesiąt osób, które obecnie pracują, awansują i z powodzeniem osiągają założone cele. Wiele osób, z moją pomocą, zmieniło firmy, rodzaj pracy lub uzyskało wyższe wynagrodzenie związane z upragnionym awansem. Dla Kogo ? Dla osób, które chcą nauczyć się : odwagi, asertywności, aktywnego działania, wykorzystywania swoich talentów i potencjału do tego aby pracować zgodnie ze swoimi wartościami. Dla wszystkich, którzy chcą awansować, rozwijać karierę i więcej zarabiać. Zapraszam do mojego biura we Wrocławiu, Bartoszowicka 3. Jeśli potrzebujesz zmiany lub wsparcia skontaktuj się ze mną : mailowo, telefonicznie lub przez Skype'a.
Kontakt
Telefonicznie 604 121 542
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Szczecin, Kraków, Wrocław, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Pierwszy kontakt
Napisz do mnie maila, opisz swoją sytuację.
Możliwość przeprowadzenia sesji
W twojej firmie , W dogodnym dla Ciebie miejscu, W moim biurze w centrum Wrocławia , online jeśli mieszkasz poza Wrocławiem

Opinie

Bardzo dobry coach
Szukacie dobrego coach'a? To właśnie go znaleźliście. Pomoc Anety sprawiła, że wszystkie moje troski i niepewności związane z poszukiwaniem pracy i rozwojem zawodowym odeszły. Sesje są bardzo przyjemne, jednocześnie rzeczowe. Aneta jest do nich przygotowana, prowadzi je z lekkością, dała mi przestrzeń do przyjrzenia się sobie samej, ale wsparła mnie wiedzą, narzędziami, co zaowocowało stworzeniem planu działania. Bez tego nie mogłam ruszyć z miejsca...Teraz wiem co mam robić, jak się do tego zabrać i co najważniejsze, że wkrótce podsumujemy moją pracę razem i przejdę do kolejnego etapu. Dziękuję
6 listopada 2017 Anna - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Już jedno spotkanie z Anetą otworzyło mi oczy i pozwoliło inaczej spojrzeć na poszukania pracy. Efekt cennych wskazówek przyszedł bardzo szybko. Po zastosowaniu się do tego co zostało mi nakreślone i przedstawione w ciągu godzinnego spotkania już pierwsza rozmowa rekrutacyjna zakończyła się sukcesem. Dziękuję Aneta.
30 listopada 2016 Piotr - Przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Aneta wspiera mnie w trudnych chwilach w pracy, w okresach przeciążenia i nagromadzenia trudnych decyzji zawodowych. Upewnia mnie w moich wyborach, pomaga znaleźć rozwiązania jak innych przekonać do tych decyzji. Dzieli się własnym doświadczeniem w pracy z ludźmi na różnych szczeblach hierarchii zawodowej.
17 marca 2015 Marta - Quality Manager
Bardzo dobry coach
Skuteczny , efektywny proces i wspaniały profesjonalny Coach , najlepiej wykorzystany czas podczas wspólnych sesji . Odrazu przełożyło sie to na zmiany w moim życiu zawodowym i prywatnym . Zdobyłem upragniony awans , mam poczucie satysfakcji i spełnienia . Oby tak dalej . Będe konsekwentnie wdrażać w zycie wszystkie wypracowane do tej pory narzędzia . Chcę sie dalej rozwijać biorąc przykład z tak charyzmatycznej osoby .
8 luty 2015 Jarek - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Aneta to skuteczny coach i mentor , szczególnie polecam jej usługi w sytuacjach zawodowych : awans , rozwój kariery managera. W swojej pracy wykorzystuje różnorodne narzędzia w celu zwiększenia efektywności sesji . Doceniam rownież jej doświadczenia zawodowe , które zdobyła i chętnie się nimi dzieli . Mój proces przemiany , rozwoju trwa już 6 miesięcy i jestem dumny ze swoich efektów , osiągnąłem wszystkie zamierzone cele :-) Czas podjąć kolejne wyzwania ... Dziękuje Aneta .
8 luty 2015 Krzysztof - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Nasze spotkania stanowiły dla mnie wielkie wsparcie. Były dla mnie źródłem pozytywnej energii i dzięki nim odkryłam chęć zmiany wielu aspektów mojego życia zawodowego. Teraz skupiam się na rozwiązaniach i szukam nowych opcji, których wcześniej nie widziałam. Nikt nie zmusił mnie w tak krótkim czasie do myślenia i przyjrzenia się sprawom z tak wielu perspektyw. Dało mi to pełen komfort wyboru najlepszych rozwiązań. Osiągnąłem nowy poziom kontroli nad realizacją kluczowych celów biznesowych.
6 lipca 2014 Krzysztof - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
30 czerwca 2014 -
Bardzo dobry coach
Cudownie było się spotkać z osobą która ze swojego zawodu uczyniła swoją pasje i pomogła mi znależć moją. Obudziła we mnie wiele "śpiącego" potencjału .Wykorzystuje to w mojej pracy i co ciekawe w wolnym czasie.POLECAM
30 października 2013 Jolanta - manager sportu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj