Angelika Kajrys

Popularność: 270
Bardzo dobry coach (15)
JESTEM - trenerem, coachem ICF - certyfikowanym praktykiem metody NLP, NVC, Transforming Communication. WSPÓŁTWORZĘ Warsztat Dobrych Myśli wspierając kobiety w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej. Strefę handlowca, miejsce do wymiany doświadczeń z zakresu sprzedaży, komunikacji, kształtowania postaw i rozumienia emocji. WSPIERAM BIZNESOWO - rozwój umiejętności działów sprzedaży i obsługi klienta - liderów w rozwoju kompetencji managerskich - zespoły w wzmocnieniu skutecznej komunikacji i budowaniu korzystnych relacji - działy rekrutacji w tworzeniu ścieżek talentów i kariery, współtworzę sesje AC/DC. WSPIERAM LIFE'OWO - osoby, które chcą wrócić na rynek pracy, zmienić pracę lub działać z własnym biznesem - osoby, które chcą zmaksymalizować efekty swojej pracy/działań przy pełnym wykorzystaniu swojego naturalnego potencjału i zasobów - osoby, które poszukują zajęcia, dzięki któremu będą czuć się spełnione - kobiety, które w zgodzie ze sobą chcą realizować się w każdej życiowej roli PROWADZĘ - SESJE COACHINGOWE biznesowe i life'owe oraz w oparciu o Cykl Kolb'a: - szkolenia - warsztaty - spotkania rozwojowe CO ZYSKASZ? - partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku, pełnej akceptacji i poufności - holistyczne podejście - wsparcie w ustaleniu celu, całego procesu jego realizacji oraz utrzymania efektów po jego osiągnięciu
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Zabrze, Piekary Śląskie, Bytom, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Szkoła Coachingu
Coaching Ways, akredytacja ACSTH, ICF
Szkoła Trenerów
Train The Trainner
Wykształcenie
Pedagog ze specjalnością nauczycielską

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Angeliką pozwoliła mi szybciej rozwinąć skrzydła i skupić się na konkretnych działaniach, które przyniosły mi super efekty w projektach zawodowych. Dzięki jej podejściu, uważności i zadawaniu kluczowych pytań odkryłam nowe perpspektywy w swoim rozwoju, na które sama bym nie wpadła. Angelika jest profesjonalistką, osobą, która słucha, wspiera i sprawia, że samemu chcę się stawiać sobie wyzwania. Jest ciepła osobą i bardzo szybko nawiązałyśmy pozytywną relację. Szczerze polecam współpracę z Angeliką!
24 sierpnia 2021 Justyna - Mentor &Coach
Bardzo dobry coach
Angelika to super trener. Ma cała furę ciekawych pomysłów do wdrożenia na już, jest kreatywna, ma dużą wiedzę. Doświadczenie w połączeniu z miłą atmosferą, empatią daje dobre efekty. Angelika daje ciekawe tipy, pomaga w ich realizacji.
21 luty 2021 Krzysztof - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Angelikę poznałam na grupie szkoleniowej, jest przemiłą osobą, potrafi w bardzo przyjazny i czytelny sposób przekazać wiedzę. Wspaniale doradza ale też motywuję do działania, dlatego po szkoleniu każda osoba jest wyposażona w odpowiednie wskazówki którymi może się posługiwać w działaniu. Polecam, jak się uczyć to od najlepszych a Angelika Kajrys do takich należy. Przedsiębiorca Forever Living Products Mieczysława Kiernicka
21 luty 2021 Mieczysława - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam prace z Angeliką. Motywacja, konkretne szkolenie i jasna ścieżka działania. Każdy etap szkolenia to ogromna energia i doświadczenie. Szkolenie nie jest monotonną pogadanką, ale dużą dawką wiedzy, przekazaną przez osobę, która wie co robić. Możesz mieć pewność, że po szkoleniu wykonanym przez Angelikę zyskasz dużo więcej niż dotychczas.
21 luty 2021 Aleksandra - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Angelika jest osobą cierpliwą, profesjonalną i potrafiącą słuchac, co we współczesnym świecie nie jest oczywiste. Jest też bardzo zaangażowaną i pozytywną osobą. Prowadzi bardzo ciekawe warsztaty i sesje. Jak najbardziej polecam w 100 %
20 luty 2021 Ania - własna działalność
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, zaangażowanie co do każdego zagadnienia z którym się do niej zwracasz. Podczas sesji skłania do myslenia, refleksji i ukierunkowuje tak, że dostrzegasz możliwości, których wcześniej nie widziałeś! Wspaniały fachowiowiec z energią,wiedzą i motywacją jakiej życzę każdemu!
19 luty 2021 Agata - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pani Angelika Kajrys bardzo szybko „wchodzi” w potrzeby klienta. Pokazuje jak spojrzeć na dany temat z innej perspektywy niż dotychczas. Bardzo celnie potrafi zdiagnozować mocne i słabe strony działań klienta i wskazuje sposoby różnych rozwiązań. Ogromna wiedza z ukierunkowaniem na praktyczne zastosowanie. Konsultacja szyta na miarę moich potrzeb. Zdecydowanie polecam usługi Pani Angeliki Kajrys.
7 luty 2021 Danuta - własna działalność
Bardzo dobry coach
Nie przekonasz się jeśli nie spróbujesz - ja polecam ♥️ A Ty⁉️ Co wybierzesz ryzyko, że się uda, czy czekanie i narzekanie, że się nie da? Wybór zawsze należy do Ciebie
10 września 2020 Aleksandra - Mentor biznesu
Bardzo dziękuję Olu :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Angelika to wulkan pozytywów. Mega wspominam wspólpracę z nią, niekróre rady mimo zmiany profilu zawodowego i upływu lat do dziś przyświetlają mi zawodową drogę. Z czystym sumieniem mogę polecić Angelikę każdemu!
20 sierpnia 2020 Emilia - Handel
Wielkie dzięki, pozdrawiam :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność być szkolną przez Angelike, bardzo miła, sympatyczna osoba ,która jest na odpowiednim stanowisku ,ma anielska cierpliwość, jest świetnym doradcą, wspaniale motywuje i wspiera ,polecam w 100%
20 sierpnia 2020 Angelina - ...
Dziękuję bardzo :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdej osoby, pozwala na rewelacyjne efekty po współpracy. Bardzo ciepła osoba z którą nie chce się kończyć kontaktu . Co ja będę pisać, przekonajcie się sami. Polecam gorąco.
6 sierpnia 2020 Anna - Handlowiec
Aniu, bardzo dziękuję. Życzę sukcesów :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Angelika to nie tylko dobry coah, ale także wspaniała osoba. Jeszcze gdy pracowałem na poprzednim stanowisku handlowym gdzie sprzedawałem usługi Angelika pomogła mi wykręcić moje możliwości na wyżyny - co finalnie przełożyło się na wysoką sprzedaż i wysokie prowizje. Gdy zmieniałem pracę mogłem liczyć na wsparcie Angeliki, a sesje bardzo pomogły mi odnaleźć się w nowym miejscu, szybko wdrożyć i uporządkować pracę. Wspólnie wypracowaliśmy u mnie procesy które sprawiły, że jestem bardziej efektywny i znacznie lepiej mi się pracuje. Z całego serca polecam! :)
6 sierpnia 2020 Marek - Handlowiec
Marku, jest mi niezmiernie miło. Bardzo dziękuję. Powodzenia!
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Angeliką, z którą miałam przyjemność uczyć się profesji. Wiele godzin wspólnej pracy i przeprowadzonych sesji pomogło mi w realny sposób w ważnych dla mnie tematach otwierając nowe możliwości. Konkretne pytania, uważność i otwarta, pozytywna postawa Angeliki w trakcie procesu pozwoliła mi wejść głębiej w problem, a nie tylko ślizgać się po powierzchni. Dziękuję i polecam!
25 czerwca 2020 Jola - Coach
Dzięki Jola, powodzenia! :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Angeliką Kajrys to emocjonująca podróż w głąb siebie, swoim marzeń i pragnień. Angie pozwala uporządkować myśli, zmotywować i stworzyć plan działania. Wszystko to dzieje się w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania, czujesz się jak z przyjacielem, który Ci kibicuje, polecam
15 czerwca 2020 KATARZYNA - Trener
Kasiu, serdeczne dzięki :)
Angelika Kajrys
Bardzo dobry coach
Coaching pomógł mi odnaleźć własną drogę, a wsparcie Angeliki było dla mnie bardzo pomocne. Swoją przygodę z coachingiem zaczełam niedawno i szczerze mówiąc nie wierzylam, że moge zmienić swoje życie i siebie samą do takiego stopnia. Marzyłam o swojej własnej firmie od lat, ale nie wiedziałam jak sie za to zabrać. Juz po pierwszej sesji mialam w sobie ogrom motywacji. A po kilku kolejnych udało mi się stworzyć konkretny plan działania. Teraz jestem w trakcie otwierania wlasnego sklepu online (dalej nie moge w to uwierzyć!). Szczerze polecam sesje z Angelika każdemu kto marzy, by wziąć życie we własne ręce!
15 czerwca 2020 Martyna - Architektka
Dziękuję i mocno trzymam kciuki, wykonałaś kawał dobrej roboty!
Angelika Kajrys
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj