Angelika Szczęśniak

Popularność: 62
Bardzo dobry coach (1)
Inspiruje i wspieram proces odkrywania siebie. Ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych im Jakuba B Bączka. Obecnie uczę się w Instytucie Psychologii Stosowanej na kierunku psychotronika. Jestem autorką dwóch książek. Pierwsza to "Dziennik szczęścia i sukcesu"- workbook, który poprzez odpowiednie pytania i zadania pomaga dotrzeć do tego co ukryte jest w naszej podświadomości. Druga książka to piękna historia miłosna dwóch dusz i ukryty między kartkami trening mentalny. Ta książka dostępna jest w wielu internetowych księgarniach w tym Empik. Zanim stałam się trenerką mentalną, byłam trenerką personalną oraz zawodniczką bikini fitness i te doświadczenia pozwalają mi dzisiaj łączyć wiedzę z zakresu rozwoju z wiedzą na temat ciała. Jesteśmy duszą z pięknym ciałem więc praca nad trzema filarami: ciało, umysł i dusza jest niezbędna, by przejść uzdrowienie.
Kontakt
Tel: 514 378 988
instagram: angelika_szczesniak_
Cena
350zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Angelika pomaga mi w przepracowaniu drobnych problemów, które nurtują mnie danego dnia, ale także poważnych zmian w moim życiu. Zarówno zawodowych, rodzinnych, związkowych, jak i tych dotyczących mojej duchowości i samooceny. Przyznam, że rozmowy pomogły mi dużo bardziej niż wiele terapii jakich próbowałam przez lata. Angelika patrzy na człowieka i probuje zrozumieć każdy najmniejszy problem, ale bez oceniania i znaleźć rozwiązanie na już. Nigdy nie spotkałam się z tak wielką empatią i taką miłością do świata. Dzieki niej stanęłam nie raz na nogi i przechodzę największa przemianę w życiu. Hiponozą pomogła mi w kryzysowej sytuacji i ataku lękowym… Jest to najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek miałam doczynienia w kwestii mojego zdrowia psychicznego i duchowego. Jestem wdzieczna za poznanie tego Anioła ♥️! Angelika zmienia życie!
6 marca 2023 Anna - Sp. Ds. Komunikacji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kiedy i jakie relacje odpuścić?
6 marca 2023
Artykuł dla portalu: imperium relacji „Kwiat nie więdnie od tego, że jest kwiatem a od otoczenia i warunków jakie ma.” Tak samo jest z ludźmi.