Anna Ambroszczyk

Popularność: 388
Bardzo dobry coach (16)
WITAM CIĘ na moim profilu. Nazywam się Anna Ambroszczyk. Jestem Life Coachem oraz Trenerem rozwoju osobistego. Wspieram OSOBY INDYWIDUALNE oraz PARY w tworzeniu satysfakcjonującego życia i szczęśliwych relacji. Moją misją jest wzmacnianie człowieka, by wierzył, że jest wystarczająco dobry, by zrealizować swoje cele, niezależnie od tego, w którym miejscu się znajduje i co ma za sobą. Ukończyłam podyplomowe studia na Uniwersytecie Łódzkim o specjalizacji „Metody wspierania relacji międzyludzkich- coaching życiowy ”. Moim celem jest zwiększenie pozytywnych emocji, zaangażowania, poczucia sensu, poczucia własnej wartości, optymizmu, odporności psychicznej i samostanowienia u drugiego człowieka. Największą satysfakcję przynosi mi pozytywna zmiana w życiu osoby, z którą pracuję. Wiedzę czerpię z różnych obszarów: m.in. psychologii pozytywnej, behawioralnej, coachingu zdrowia, szeroko pojętego rozwoju osobistego i duchowego ( mindfulness oraz medytacji). Pracuję zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji ICF, w swojej pracy często wykorzystuję model GROW oraz model osobowości DISC. Po coachingu ze mną: - nauczysz się określać swoje granice i szanować granice innych, - tworzyć budujące relacje i współpracę z tymi, na których Ci zależy, - poznasz zasady i narzędzia skutecznej i wspierającej komunikacji, - wzmocnisz swoją pewność siebie w związku i poza nim, - nauczysz się asertywnie wyrażać siebie, swoje myśli, potrzeby i emocje, - odzyskasz spokój. Dlaczego właśnie coaching?? Sesja coachingowa to czas kiedy Ty i Twoje wyzwania, przemyślenia, propozycje, pomysły czy obawy jesteście najważniejsi, to czas, by się zastanowić, poprzyglądać, przeanalizować, wybrać i zdecydować co będzie dla Ciebie i Twojej sprawy najlepszym z możliwych rozwiązań. Dzięki wysoce skoncentrowanej pracy indywidualnej, możesz otrzymać rezultaty, które pomogą Ci w głębokiej transformacji tych obszarów życia, w których odczuwasz największą potrzebę zmian. Zapraszam na 1 bezpłatną konsultację (ok. 40 min.), na której będzie okazja poznać się i opowiedzieć o swoich oczekiwaniach . PAMIĘTAJ- TY TEŻ MOŻESZ MIEĆ ŻYCIE PARTNERSKIE O JAKIM ZAWSZE MARZYŁAŚ/EŚ !!! Do zobaczenia !!! :)
Kontakt
nr tel. (+48) 698 964 351
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesje z Anią to sama przyjemność mimo, że tematy są czasami trudne. Przede wszystkim dziękuję Ci za to, że zwyczajnie poukładałaś w mojej głowie, pomogłaś zrozumieć pewne moje i innych zachowania, ich powody i skutki. Tak naprawdę po pierwszej godzinie zrozumiałam więcej niż po 10 godzinach z innym psychologiem. Jest to kontakt który chcę utrzymać już na zawsze bo wiem, że niezależnir od tego co jeszcze wydarzy się w moim życiu, tu zawsze znajdę wsparcie i pomoc. Dziękuję ❤️
13 marca 2023 Martyna - Doradca ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Ania pomogła mi poukładać mój chaos w myślach. Dzięki rozmowom z nią, poukładałam sprawy w mojej firmie oraz życiu rodzinnym. Polecam osobom, nastawionym na pracę nad samym sobą, przekształcenie swoich ograniczających przekonań w te wspierające. Ania jest z pewnością coachem potrafiącym słuchać i wyłapującym obszary, które wymagają uwagi.
1 listopada 2022 anna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach na jakiego trafilam! Polecam w 100%. Pomogla mi spojrzec na pewne sprawy z innej perspektywy, wspaniale sluchala, jest bardzo spostrzegawcza oraz potrafila znalezc gdzie lezy problem mimo iz ja go nie zauwazalam. Bardzo profesjonalnie i cieplo podchodzi do rozmowy. Wspaniale interpretuje. Bardzo polecam. Rozmowy dodaja otuchy:)
7 września 2022 Gabriela - Doradca finansowy
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo sympatyczną, otwartą i ciepłą osobą. Pomogła mi sporo rzeczy zmienić w głowie, pewne myśli poukładać . Otrzymałam ogromną pomoc i wsparcie. Dziękuje ci jeszcze raz Aniu za wszystko !!!
26 sierpnia 2022 Urszula - Mama na pełen etat
Bardzo dobry coach
Podczas sesji z Ania czulam sie bezpiecznie i z latwoscia/otwartoscia dotykalam tematow, ktore zwykle gdzies sie skrywa /upycha gleboko w sobie z obawy ,ze ktos moze uzyc i zranic. Otrzymalam od Ani duzo wsparcia i narzedzi ,ktore teraz uzywam w codziennym zyciu. Ania zawsze punktualna,spokojna ,obecna i w pelni oddana pomocy nawet gdy zaistniala potrzeba udzielila swojego wsparcia poza godzinami sesji za co jestem bardzo wdzieczna. Serdecznie polecam Anie kazdej istocie ,ktora zmaga sie z ,rozwinieciem swoich skrzydel,w pelni aby wzniesc sie wyzej i wyzej ponad wszelkie blokady i ograniczenia.
13 kwietnia 2022 Ewa - Krawiec/masazystka
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie!!! Pani Ania nie tylko jest konkretną profesjonalistką ale również ciepłym i dobrym człowiekiem który stawia na dobro klienta ,co jest bardzo ważne! Miałem przeprowadzone 3 sesje które pozwoliły mi zrozumieć schematy moich leków i zachowań, jestem bardzo zadowolony i pewniejszy siebie ,dając mi odpowiednie narzędzia teraz wiem ze mogę pójść o level wyżej w moim rozwoju,dziekuje :)
11 kwietnia 2022 Marcin - Przemysł Lotniczy
Bardzo dobry coach
Juz po kilku sesjach całkiem inne postrzeganie siebie i swoich potrzeb. Wspaniałe uczucie wkońcu się odblokować. Odzyskuje pewność siebie i radość z relacji których tyle lat szukałem. Nie dręczę się już plątaniną wielkich niewiadomych. Wreszcie się uśmiecham i czuje zgodę z samym sobą. Dziękuję Ania
25 marca 2022 Rafał - Dekorator wnętrz
Bardzo dobry coach
Ania, Dziekuje bardzo!!! Nigdy nie myślałem ze będę potrzebował kogokolwiek pomocy w sprawach damsko-męskich. Rozmawiało mi się z Tobą tak jak byś my się znali całe życie, naturalnie, prawdziwie. Z całego serca poleciłbym Cię każdemu. W koncu otworzylas mi oczy, i ponownie jestem szczęśliwy
17 marca 2022 Grzegorz - Forever Young
Bardzo dobry coach
Od Anny otrzymałam nieocenione wsparcie, oparte na szacunku wobec moich wartości i przekonań. Już od pierwszych chwil coachingu poczułam się swobodnie i komfortowo, ponieważ Ania słucha z ogromną uważnością, motywuje i wzmacnia, pozwala przezwyciężyć własne słabości i zwątpienie w siebie. Dziękuję raz jeszcze! Simply the best!
4 marca 2022 Justyna - trener
Bardzo dobry coach
Pomoc jaką okazała mi Pani Ania jest bezcenna i sprawia, że na nowo zaczynam budować swoje życie. Odzyskałem wiarę w ludzi. Jako coach jest osobą pełną życzliwości i empatii w stosunku do swojego rozmówcy. Bezbłędnie ustaliła co jest źródłem mojego problemu w bardzo krótkim czasie, i natychmiast zastosowała odpowiednią strategię działania, która umożliwi mi budowanie potężnej pewności siebie na dalsze lata. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, którzy szukają kogoś kto ich w spokoju wysłucha, a potem przedstawi im bardzo konkretny plan działania.
2 marca 2022 Maciej - Ogrodnik
Bardzo dobry coach
Najprościej ująć można to tak: Jeżeli będę potrzebował, to na pewno wrócę do pani Anny Jestem jej bardzo wdzięczny za pomoc, jakiej mi udzieliła tak bardzo, że moje słowa nie będą w stanie tego należycie oddać.
24 luty 2022 Mirosław - Bezrobotny
Bardzo dobry coach
Z panią Anną Ambroszczyk miałam przyjemność przejść przez proces poznawczy w drodze pozyskiwania wiedzy coachingowej. Każde spotkanie było dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Ania posiada zdolność do empatii, wykazuje się uważnością, wsparciem oraz zrozumieniem, co sprawiało, że czułam się zaopiekowana. Na sesjach towarzyszyła przyjazna atmosfera i dobra energia. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz wiedza Ani upewniły mnie w przekonaniu, iż nie mogłam lepiej trafić. Pod skrzydłami Ani, przeszłam niezwykłą metamorfozę. Zajrzałam w głąb siebie, odzyskałam poczucie własnej wartości, radość życia i umiejętność ponownego zaprzyjaźnienia się ze sobą. Jako kobieta po przejściach, wpadłam w sidła depresji w wyniku której ucierpiała nie tylko moja psychika ale i ciało. Moje poczucie kobiecości i atrakcyjności było na bardzo niskim poziomie. Ania uświadomiła mi jak ważna jest troska o własne potrzeby. Każde spotkanie okazało się katharsis. Dzisiaj cieszę się zdrowiem psychofizycznym. Śpiewam, tańczę i śmieję się jak nigdy dotąd. Aniu dziękuję!!!
18 stycznia 2022 Dominika - Asystentka Zarządu
Bardzo dobry coach
Dziękuje Ani za nowe lepsze życie. Mimo tego, że znalazłam się na samym dnie Ania potrafiła wydobyć we mnie poczucie własnej wartości i siły do zmiany w życia na takie jakie chce mieć. Dzięki niej wiem, że nie trzeba godzić się na to co przynosi nam los i to w życiu prywatnym jak i zawodowym. Sesje są bardzo wartościowe a najważniejsze ze Ania zawsze jest i wspiera również poza spotkaniami. Bardzo żałuje że nie poznałam jej szybciej. Uważam ze ma talent i z każda osoba znajdzie nić porozumienia. Bardzo polecam to była moja najlepsza inwestycja
9 luty 2021 Iwona - inżynier
Bardzo dobry coach
Spotkanie Ani, to ważny moment w moim życiu. Wiele nurtujących mnie problemów dzięki pracy z Anią zostało rozwiązanych, w innych dziedzinach poznałem drogę do realizacji moich planów. Ania jest profesjonalnie przygotowana do tego co robi. Ania, będąc osobą empatyczną, o dobrej, pozytywnej energii wprowadza przyjazną i bezpieczną atmosferę na sesjach. Aniu, pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję.
6 stycznia 2021 Igor - Właściciel firmy.
Bardzo dobry coach
Dzięki coachingowi z Anią zmieniłam sposób patrzenia na siebie - zaakceptowałam fakt, że nie muszę wszystkiego wiedzieć. Wzrosło poczucie mojej wartości. Zauważyłam potrzeby zadbania o spokój, chwilę dla siebie, czas na „nic nie robienie”. Spojrzałem na wiele spraw w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiłam. Dzięki pomocy Ani udało mi się odkryć blokady, które miałam w głowie i zmienić swoje podejście do życia. Wiem, że była to dobra decyzja. Monika
11 listopada 2020 Monika - Fotograf
Bardzo dobry coach
Czas poświęcony na sesje coachingowe u Anny Ambroszczyk, uważam za bardzo dobrze wykorzystany. Dużo praktycznej wiedzy, wiele rozwiazań danego problemu, konsekwecja w działaniu, płynąca z wypowiedzi szczerość oraz chęć pomocy klientowi da się wyczuć na każdym spotkaniu. Od ponad 1,5 roku mentoring z Anią pomógłmi w podejmowaniu decyzji życiowych, odnalazłem drogę do poznania siebie, uwierzyłem w swoje możliwości, poznałem swoje prawdziwe wady i zalety, umejetności oraz rozbudziłem w sobie chęć do życia, rozpoczęcia drogi biznesowej oraz codziennego nawyku działania. Wiele "pobocznych" problemów również zostało rozwiązanych. Ania posiada dużą wiedzę, umiejetnosci komunikacyjne oraz wsłuchuje się w klienta, co sprawia, że rozumie daną sytuację. Otrzymuję wiele materiałów do przerobienia, zagadanień czy pytań, dzieki czemu sesje coachingowe są na naprawdę wysokim poziomie. Polecam każdej osobie, która potrzebuję rzetelnej wiedzy, praktycznych rozwiązań oraz wysokiej jakości świadczonej usługi coachingowej. Do dnia dzisiejszego współpraca z Anią stanowi dla mnie jedną z ważniejszyc decyzji życiowych
6 listopada 2020 Piotr - Kamerdyner
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha