Anna Baran

Popularność: 5968
Bardzo dobry coach (20)
Psycholog, akredytowany coach ACC ICF, coach PCD, dyrektor oddziału ICF Rzeszów, mentor w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Doświadczenie w prowadzeniu procesów coachingowych dla kadry menedżerskiej, akademickiej oraz klientów indywidualnych. Doświadczenie menedżerskie (HR Manager) oraz akademickie (wykładowca przedmiotów psychologicznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi). Certyfikowany trener w prestiżowej Szkole Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK. Od 14 lat w branży szkoleniowej. Prowadzi diagnozę potencjału w oparciu o narzędzia Extended DISC®, D3 Assessment® Belbin Team Roles® oraz specjalistyczne testy psychometryczne. Właściciel Pracowni Psychologii Biznesu (www.pracowniamassimo.pl). Ekspert portalu zmianywzyciu.pl.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam współpracę z Anią. Nie miałem pojęcia że coaching jest tak fenomenalnym narzędziem, które w rękach tak dobrego coacha jak Ania pomogły mi dostrzec problemy które powodowały zły odbiór mojej osoby.
11 kwietnia 2017 Mateusz - Kierownik Produkcji
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Panią Anią Baran, to świetny coach. Sesje te dały mi efekt który chciałem osiągnąć. Dla mnie to było pierwsze spotkanie z coachingiem i jestem pozytywnie zaskoczony myślę że to zasługa profesjonalizmu Pani Ani.
27 luty 2017 Andrzej - Kierownik Działu Technologicznego
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, wysoka kultura, indywidualne podejście do każdego klienta. To podstawowe cechy Pani Anny jako coach'a. Dodatkowo jest to osoba niezwykle wymagająca, zarówno od siebie, jak i od klienta. Polecam!
6 października 2016 Elżbieta - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Dzięki Pani Ani Baran poczułam się pewnie występując przed dużą grupą słuchaczy. Poznałam swoje mocne strony i nauczyłam się panować nad słabszymi obszarami mojej osobowości. Pokonałam strach przed publicznymi spotkaniami, a wręcz je pokochałam. Praca z Panią Anią uświadomiła mi, że dzięki odpowiednim technikom można pokonać własne słabości. Dziękuję za fachowe rady i odpowiednią motywację. Pogoda ducha Ani i łatwość nawiązywania kontaktu uczyniły nasze spotkania niezapomnianymi.
9 sierpnia 2016 Halina Socha - Pisarka
Bardzo dobry coach
Pani Anna Baran poprzez bardzo trafne pytania, które musiałam zadać sama sobie sprawiła, że nie jestem już tą osobą , którą byłam przed sesjami. Dzięki sesjom z Panią Anną jestem osobą o wiele pewniejszą siebie i świadomą swojej wartości i potencjału. Polecam.
18 maja 2016 Jadwiga - manager
Bardzo dobry coach
Anna jest konkretną osobą. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobre podejście do ludzi i oczekiwań od coachingu. Sam osobiście byłem sceptycznie nastawiony do takich sesji. Lecz po zmieniłem zdanie. Podczas sesji jest przyjazną i bardzo spostrzegawczą osobą. Dzięki sesji jestem gotów do wprowadzania zmian w moim życiu. Dziękuję za sesję.
15 marca 2016 Grzegorz - Kierownik działu
Bardzo dobry coach
Super atmosfera i pełen profesjonalizm. Rozmowa z Anią jest tak przyjemna że czas nagle staje w miejscu. Efekty są niesamowite i zmiany,cele są w zasadzie kwestia czasu. Bardzo polecam! Zadowolony i uśmiechnięty student
19 stycznia 2016 Hubert - Student
Bardzo dobry coach
Ania jest coachem bardzo serdecznym i bardzo profesjonalnym. Dzięki naszym spotkaniom, poukładałam sobie wiele ważnych spraw. Przy Ani czułam się komfortowo i bezpiecznie, miałam poczucie, że mogę jej ufać. Ta inwestycja w rozwój osobisty była STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ! Szczerze polecam :)
25 listopada 2015 Iza - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Zajęcia coachingowe z Anią pozwoliły mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Ania wyposażyła mnie w wiedzę i narzędzia, dzięki, którym mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie. Ania jest osobą niezwykle empatyczną, ciepłą, godną zaufania, a jednocześnie bardzo profesjonalną – skupioną na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Istotne jest również to, że jej zainteresowanie daną osobą nie kończy się po zamknięciu przysłowiowych „drzwi gabinetu” – za co bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam coaching z Anią!
22 listopada 2015 Sylwia - Specjalista ds. elearningu
Bardzo dobry coach
Rzetelne i profesjonalne podejście coacha zaowocowało oczekiwanymi rezultatami. Jestem bardzo zadowolony z sesji z Anną Baran, dlatego rekomenduję ją do współpracy z pełnym przekonaniem.
20 listopada 2015 Łukasz - Prezes sp.zo.o.
Bardzo dobry coach
Coaching jest czymś co od dawna mnie ciekawiło. Dużo czytałam na ten temat i uczestniczyłam w różnych konferencjach coachingowych. Wreszcie trafiłam do Ani Baran, żeby poczuć czym coaching jest tak naprawdę. Jest to metoda rozwoju, która nie ma sobie równych, a profesjonalizm Ani i jej wiedza z zakresu psychologii są nieocenione. Jeśli ktoś ma wątpliwości do metody, to po sesjach z Anią zmieni zdanie. Szczerze polecam profesjonalnego coacha ICF - Annę Baran.
19 listopada 2015 Ewa - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Ania to wyjątkowa osoba, łatwo nawiązująca kontakt ze słuchaczem, skoncentrowana na potrzebach, praca z takim coachem to przyjemność! Doświadczenie i profesjonalizm Ani szybko pozwalają osiągnąć zamierzone rezultaty. Polecam w 100% sesje coachingowe!
18 listopada 2015 Katarzyna - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Coaching z Anią był dla mnie wyzwaniem, a jednocześnie ciekawą podróżą. Podczas każdego spotkania odkrywałam coś nowego, zaskakiwałam siebie niecodziennymi pomysłami, a w rezultacie zrealizowałam cel jaki sobie postawiłam. To był naprawdę owocny czas i ważny etap w moim życiu. Bez cienia wątpliwości polecam Annę Baran wszystkim tym, którzy chcą odkryć siebie na nowo i zmienić coś w swoim życiu.
17 listopada 2015 Monika - kierownik działu marketingu
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Panią Anią. Jest osobą bardzo kompetentną oraz przyjazną. Coaching motywuje do realizacji celów zawodowych.
17 listopada 2015 Mira - adiunkt Instytut Nauk o Polityce UR
Bardzo dobry coach
Pani Ania to osoba charakteryzująca się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. Jest osobą sympatyczną z łatwością nawiązującą kontakt ze słuchaczami. Coaching pozwolił mi uporządkować swoje umiejętności i lepiej je wykorzystać. Jest osobą godną polecenia.
17 listopada 2015 Dariusz - Specjalista wiodący Laboratorium Pomiarowego Długo
Bardzo dobry coach
Pani Ania Baran pomogła mi poukładać wiele spraw, dotyczących życia zawodowego i prywatnego. Kilka sesji pozwoliło mi spojrzeć w przyszłość z o wiele szerszej perspektywy, dostrzec szanse na rozwój, które leżą w zasięgu ręki i przede wszystkim uwierzyć w siebie. Polecam sesje coachingowe z Anią wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Ania z wielkim taktem i wrażliwością potrafiła mnie zmotywować do pracy nad sobą, a efekty były widoczne po kilku spotkaniach.
16 listopada 2015 Agnieszka - pracownik samorządowy
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo profesjonalna, dzięki sesjom dałam rade popatrzyć na problemy z innej perspektywy i znaleźć sposób ich pokonania. Spotkania były dla mnie budujące i pomogły mi zwrócić uwagę na problemy w sposobie mojego postępowania.
16 listopada 2015 jolanta - derektor finansowy
Bardzo dobry coach
Pani Ania to bardzo dobry coach, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie i z dużym doświadczeniem.Rozmowa z Panią Anią pozwoliła mi na lepsze poznanie siebie i określenie w czym tkwi problem z którym nie do końca byłam sobie w stanie poradzić.Jej wrażliwość oraz zaangażowanie jakie pokazuje sprawa, że już po chwili rozmowy relacje stają się bliższe i człowiek bardziej się otwiera.To była moja pierwsza wizyta lecz nie ostatnia.Jej sposób bycia motywuje do dalszego działania i do walki z przeciwnościami życia codziennego.Serdecznie polecam sesje coachingowe z Panią Anią.
16 listopada 2015 Agnieszka - Kierownik Biura Zarządzania Projektami
Bardzo dobry coach
Praca z Anną Baran to było zupełnie nowe doświadczenie. Rozmowa z nią pozwoliła mi lepiej poznać własne aspiracje, trafniej określić role zawodowe, nauczyć się panować nad trudnymi sytuacjami w pracy. Coaching z Anną polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoich relacjach zawodowych; także tym, którzy nic zmieniać nie chcą - rozmowa z Anną przynosi naprawdę nieoczekiwane rezultaty.
15 listopada 2015 Agnieszka - kierownik Instytutu
Bardzo dobry coach
Pani Ania Baran to świetny coach! Wręcz idealny! Potrafi umiejętnie, subtelnie, z dużym taktem, z uwzględnieniem wrażliwości osoby, która korzysta z jej sesji doprowadzić do zamierzonych celów i efektów. Pozwala odkryć pokłady drzemiące nawet głęboko, które otwierają nowe drzwi i możliwości. Sesje są bardzo motywujące! Mój awans na stanowisko dyrektorskie jest efektem sesji z Panią Anią. Profesjonalna, kulturalna, wrażliwa i bardzo motywująca!
8 października 2015 Urszula - dyrektor marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

COACHING-ALTERNATYWA CZY PERSPEKTYWA DLA SZKOLEŃ?
3 luty 2017
Przypuśćmy, że jesteś młodym, pełnym zapału pracownikiem. Właśnie podjąłeś swoją pierwszą pracę w dużej firmie. Przychodzisz pierwszego dnia, a szef proponuje Ci spotkanie z coachem, który pomoże Ci zwiększyć efektywność zawodową, wzmocnić motywację i rozwinąć Twój potencjał. Jak zareagujesz?
CO CIĘ CZEKA- WYZWANIA CZY PROBLEMY? TO ZALEŻY OD CIEBIE.
11 stycznia 2017
Co Cię czeka – wyzwania czy problemy? To zależy od Ciebie! A ściśle mówiąc: od tego, na co ukierunkowujesz swoją UWAGĘ, w jaki sposób MYŚLISZ oraz jakie DZIAŁANIA podejmujesz.
DLACZEGO WARTO SIĘ KŁÓCIĆ I JAK TO ROBIĆ?
2 listopada 2016
Każdy z nas się kłóci, ale nie każdy z nas robi to dobrze. Czy zatem w ogóle warto się kłócić? A jeśli tak, to czy można nauczyć się robić to dobrze? Otóż wszystko wskazuje na to, że tak, warto się kłócić. I tak – można się tego nauczyć
MASZ CIARKI NA MYŚL O POWROCIE DO PRACY?
11 października 2016
Błękitne niebo, lazurowe morze, biała plaża, a na niej Ty. Czujesz, jak piana morska obmywa Twoje stopy, a drobny piasek przesypuje się między palcami. Łagodna morska bryza otula Cię jak szlachetny jedwab. Rozkoszujesz się cudownymi zachodami słońca i relaksującym szumem fal. Czujesz spokój i równowagę, aż pewnego dnia…
KIEDY PSYCHOTERAPIA A KIEDY COACHING?
11 października 2016
Kryzysy, zakręty życiowe, upadki lub zwyczajny brak wiary w siebie – czyż nie przytrafiają się każdemu z nas? Czasami pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie i uderzają z siłą, jakiej nie zniósłby najlepszy schron atomowy, a mimo wszystko podnosimy się i idziemy dalej. Często ktoś nam w tym towarzyszy: rodzina, przyjaciele lub specjaliści
PSYCHOLOGIA COACHINGU
22 sierpnia 2016
Coaching, który nie znajduje oparcia w psychologii, jest jak oglądanie filmu pozbawionego kluczowych scen, a które wnoszą do niego sens, wartość i sprawiają, że w całości jest fascynującą opowieścią.
COACHING NARZĘDZIEM DOSKONLENIA NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO
10 października 2015
„Każdy nauczyciel potrzebuje doskonalenia, nie dlatego, że nie jest wystarczająco dobry, lecz dlatego, że może być lepszy” Dylan Wiliam
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom