Anna Dobosz

Popularność: 779
Bardzo dobry coach (5)
Jestem dyplomowanym i akredytowanym coachem z holistycznym podejściem. Człowieka postrzegam całościowo jako ciało, umysł i duszę – istny CUD! Moja droga życiowa była wyboista, aby stać się taką jaką sobie wymarzyłam. Przez 21 lat pracowałam w korporacjach głównie w sektorze finansowym i tam też rozpoczęła się moja przygoda z coachingiem i psychologią. Zdecydowałam się na własną, nową drogę życiową i spełnienie marzeń z dzieciństwa. Zawsze chciałam być lekarzem i psychologiem, dlatego dzisiaj mówią o mnie ‘lekarz dusz’. Moje osobiste doświadczenie pomaga mi lepiej rozumieć sytuację klienta i prowadzić go efektywniej w kierunku dobrych zmian. Zatem jeśli szukasz typowo korporacyjnego coacha, to wiedz, że pracuję głębiej, dotykam warstw egzystencjalnych, wartości i sensu życia. Takie podejście scala dobrą zmianę. Specjalizuję się w następujących obszarach: - radzenie sobie z emocjami, stresem i wypaleniem zawodowym, - pomagam gdy cierpisz z powodu ‘pustki egzystencjalnej’ lub dopadają Cię stany lękowe, - chcesz zrozumieć siebie samego oraz przełamać powtarzające się schematy i zmienić postawę wobec życia na bardziej szczęśliwą, chcesz wyjść z gier psychologicznych i z trudnych relacji ludzkich, - chcesz dokonać odważnych zmian z przyjacielskim wsparciem i spojrzeniem z niezależnej perspektywy. Przykładowe zmiany to: ‘z etatu na własny biznes’, ‘odzyskać pasję pracy i pełnię życia’, - doświadczasz trudności z wychowywaniem dzieci lub w związku małżeńskim, - czujesz się osamotniony w swoim biznesie i szukasz czegoś więcej, - potrzebujesz balansu, harmonii i wewnętrznego spokoju, a emocje postrzegasz jako przekleństwo. Obok coachingu prowadzę psychoterapię egzystencjalną i terapię psychologii pozytywnej. Sesje prowadzę w gabinecie w Szczecinie (centrum miasta i dzielnica Pogodno) oraz online (Skype). Po więcej informacji zapraszam na moją stronę: www.annadobosz.pl www.annadobosz.pl/coaching/ www.annadobosz.pl/psychoterapia-szczecin/ Dane adresowe gabinetów w Szczecinie: Anna Dobosz – Gabinet terapeutyczno-coachingowy ul. Księdza Piotra Ściegiennego 25/107 70-354 Szczecin tel. 785 009 400 Anna Dobosz, psychoterapeuta - Gabinet ul. Santocka ul. Santocka 14B/18 71-113 Szczecin tel. 785 009 400 Coach Szczecin, Anna Dobosz
Kontakt
Anna Dobosz – gabinet terapeutyczno-coachingowy Szczecin
ul. Księdza Piotra Ściegiennego 25/107
70-354 Szczecin
tel. 785 009 400
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Sopot, Bydgoszcz, Opole, Gdynia, Gliwice, Lublin, Łódź, Gdańsk, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa, Szczecin, Bytom,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Skuteczny coaching online przez Skype
Polska, Francja, Niemcy, UK, Holandia, Stany Zjednoczone, Belgia, Dania, Hiszpania, Portugalia, (...)

Opinie

Bardzo dobry coach
Zależało mi na możliwości spotkań online, co u Pani Ani jest możliwe. Co do samych spotkań, Pani Ania wykazuje się bardzo dobrą umiejętnością słuchania, a także wyczuciem czy jest miejsce na zadawanie pytań, podsuwanie rozwiązań czy dobrych praktyk dla danego problemu. Pytania, praktyki i rozwiązania - wszystkie okazały się trafne, co też świadczy po prostu o tym, że Pani Anna wie co robi :) Wszystko to spowodowało edycję moich przekonań (oczywiście na lepsze, taki jest jeden z celów terapii), polepszenie jakości życia, zminimalizowanie frustracji. Polecam.
30 października 2023 Gracjan - Lider zespołu
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest bardzo miłą, ciepłą i empatyczną osobą. Do każdego spotkania podchodzi bardzo profesjonalnie. Na bierząco zapisuje moje przygody i przemyślenia, dzięki czemu zawsze wie o czym mówię. Pomogła mi zaprzyjaźnić się z moim umysłem oraz nawiązać kontakt z moimi emocjami i duszą. Wskazówki oraz techniki pracy z ciałem i umysłem jakie dostałam od Pani Ani pomogły mi zmienić moje życie na lepsze. Szczerze polecam pracę nad sobą razem z Panią Anią, to był mój najlepszy wybór i najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu.
1 grudnia 2022 Emilia - Podróżnik
Bardzo dobry coach
Od kilku lat zamierzałam zrezygnować z pracy na etacie i założyć moją własną firmę. Potrzebowałam wsparcia, aby uwierzyć w siebie i zaplanować rozstanie z firmą w której pracowałam oraz co ważniejsze opracować plan działań. Dzięki coachingowi u Ani Dobosz uporałam się z wewnętrznym sabotażystą, dowiedziałam się dokładnie czego chcę i jak to osiągnąć. Coaching był dla mnie nieocenioną pomocą dzięki której 2 lata temu zrezygnowałam z etatu i prowadzę własną firmę. Z perspektywy czasu zaryzykuje twierdzenie, że bez pomocy nie wiem czy odważyłabym się na taką zmianę, a przynajmniej byłaby ona o wiele trudniejsza i nie wiem czy bym się nie poddała. Ania jest nie tylko bardzo dobrym coachem i psychoterapeutą, ale również osobą która pracowała w przeszłości w korporacjach. Dzięki temu posiada świetne wyczucie biznesu.
13 sierpnia 2022 Paulina Pawelak - Właściciel / własna działalność gospodarcza
Bardzo dobry coach
Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego coacha, to z pełnym przekonaniem mogę polecić panią Annę Dobosz. Ja z coachingu korzystałem w ramach budżetu na rozwój zawodowy dla kadry kierowniczej w mojej firmie. Panią Annę poleciła mi koleżanka, która wcześniej korzystała z tej ścieżki rozwoju. Przekonały mnie również informacje na stronie internetowej pani Anny o łączeniu coachingu z psychoterapią, a zależało mi poza celami zawodowymi również na przepracowanie celów osobistych, w tym rodzinnych.
22 lipca 2022 Paweł N - Menedżer / branża IT
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywna energia, umiejętność stawiania istotnych pytań, duży zastrzyk energii i wiary w siebie. Rozpoczęłam współpracę z panią Anną pragnąc popracować nad moim celem zawodowym. Dzięki sesjom zrozumiałam, że tkwią we mnie głębokie blokady trzymające mnie w miejscu. Bez pracy z coachem nie byłabym w stanie dotrzeć do sedna problemu i przepracować go. Nasze sesje przez Skype (od 4 lat mieszkam w Londynie) nie tyko umożliwiły mi ruszyć dalej z pierwotnym celem, ale co ważniejsze pozwoliły mi zrozumieć szerszy kontekst tego w jaki sposób samoograniczałam się. Gorąco polecam coaching prowadzony przez panią Annę Dobosz jeśli pragniesz rzeczywistej zmiany.
17 stycznia 2020 Monika - Business owner / Londyn, UK
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj