Anna Węgrzyn

Popularność: 1111
Bardzo dobry coach (4)
Nazywam się Anna Węgrzyn i postanowiłam zmieniać świat na lepszy. Anna Węgrzyn – Coach ICC, mediator, strateg zmian. Wspiera ludzi w rozwiązywaniu problemów i realizacji ich celów. Spotkaj się ze mną jeśli: - Chcesz dokonać zmiany, ale nie wiesz od czego zacząć. Razem nazwiemy problem i ułożymy skuteczny plan działania, - Czujesz zmęczenie i wypalenie zawodowe, - Chcesz odejść z korporacji, wybrać inną drogę realizacji siebie, rozpocząć własny biznes, - Potrzebujesz wsparcia w już podjętych decyzjach, aby doprowadzić je do końca, - Zmienić nawyki ograniczające, które nie pozwalają Ci pójść dalej, - Odbudować poczucie własnej wartości, - Zbudować swoją tożsamość, dowiedzieć się kim jesteś i co motywuje Cię do działania. - Chcesz komunikować się z otoczeniem tak, aby być wysłuchanym i zrozumianym, - Stworzyć nową jakość w swojej firmie, szkolenia, warsztaty, sesje coachingowe Praca ze mną pozwoli Ci: - Skutecznie przeprowadzić swoją zmianę lub w firmie, - Uśmiechać się do Siebie i Życia każdego dnia! Teraz możesz spotkać się w moim Centrum Zmiany w Życiu ul. Branickiego 20 lok. 151 U( parter) w Warszawskim Wilanowie. tel 692-803-888 Praktyk i strateg biznesu z 25-letnim doświadczeniem. Zdobywała je kolejno w obszarach finansach, HR, sprzedaży, szkoleniach i coachingu. Prawnik z wykształcenia. Na swojej drodze edukacyjnej spotkała min. takich nauczycieli jak: Rafał Nykiel, Paweł Fortuna, Wojciech Eichelberger, Athony Robbins, Jaap Holender, Robert Cialdini, Harv Eker, Nick Vujcic. Zawodowo specjalizuję się w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i budowania marki. Jej kluczową kompetencją jest umiejętność łączenia ludzi , kreatywność oraz zarządzanie projektami. Założycielka marki Zmiany w Życiu, w ramach którego prowadzi od 2014 roku Magazyn Internetowy Zmiany w Życiu, oraz stacjonarne Centrum Zmiany w Życiu - psychoterapia i rozwój osobowości w Warszawie – Wilanów. Autorka wielu publikacji w prasie, internecie oraz współautorka książki Doskonale-Niedoskonali Właścicielka i Prezes Zarządu AWA Management Sp. z o.o. Sp.k. Znajomi mówią, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Była zarówno w chmurach, latając na szybowcach, pracując jako stewardessa oraz pod wodą, nurkując z butlą wśród koralowców. Ostatnio przekroczyła kolejną granicę, przebywając pod wodą bez butli 4 minuty 20 sekund.
Kontakt
telefon 608-33-88-13
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Zmień swoje życie na lepsze już dzisiaj!
Napisz! Zadzwoń! Przygotuję dla Ciebie skuteczny plan działania! NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Anna - fantastyczna, bardzo świadoma Istota. Pomaga odnaleźć siebie, cel do którego chcemy zmierzać. Budzi, jeśli widzi, że osoba pragnie prawdziwego przebudzenia. Po sesji zostawia z pytaniami, samym sobą, a wtedy w głowie otwierają się takie szufladki, które same nigdy nie miałyby szans się otworzyć. To niesamowite bo nie doradza, nie odwodzi od pomysłów a tak bardzo pomaga w podjęciu ważnych decyzji. Sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie i zmiana, która była nie osiągalna, dzieje się tu i teraz. I ma już powrotu do stanu sprzed spotkań z Panią Anią:)
27 grudnia 2019 Agnieszka - Początkująca bizeswomen
Dziękuję bardzo za miłe słowa :) To ogromna radość obserwować jak piękne skrzydła wyrastają moim klientom podczas pracy! To największa satysfakcja.
Anna Węgrzyn
Bardzo dobry coach
Rewelacyjna kobieta - właściwa oosba na właściwym miejscu! Człowiek z ogromem wiedzy, którą potrafi przekazać innym. Otwiera oczy na mase spraw i pomaga zajrzeć w głąb siebie. Nie narzuca własnego zdania i poglądów a pomaga wyrobić własne, zgodne ze swoimi wartościami i doświadczeniami.
13 grudnia 2019 Patrycja - Studentka
Bardzo dobry coach
Ania zadaje pytania, które zostają na długo i mobilizują do poszukiwania w sobie odpowiedzi. Daje informację zwrotną, trafiającą do źródła. Dla mnie wielokrotnie rozmowa z Anią była początkiem, aby krok po kroku tworzyć warunki do wprowadzania zmian. I działać.
12 luty 2015 Sabina - Konsultant HR, Trener, Coach
Bardzo dobry coach
Anie poznalam 2 lata temu. Bylam w miare szczesliwa, ale mialam swoje osobiste powody, dla ktorych chcialam zmienic prace. Zmiana nie nastapila natychmiast, natomiast Ania byla bardzo wyrozumiala i czekala cierpliwie na rezultat, nie namawiala do przyspieszenia tego procesu, bo kazdy dziala zgodnie z wlasnym rytmem i potrafila doskonale to zrozumiec. Zmiana oczywiscie nastapila i jestem z niej bardzo zadowolona. To, za co ja podziwiam to pelna akceptacja osoby, ktora korzysta z coachingu, optymistyczne nastawienie do zycia, ktorym zaraza innych do dzialania. Teraz nie szukam przeszkod i nie mowie, ze czegos nie da sie zrobic, za to zadaje sobie pytanie "a wlasciwie to dlaczego nie?" Lub "dlaczego wlasnie nie teraz?"
5 luty 2015 Malgorzata - Opiekun klienta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Świadomość siebie: Twoja najlepsza inwestycja w życiu!
22 lipca 2015
Zawsze byłam bacznym obserwatorem życia, a odkąd tworzę portal Zmiany w Życiu, moja czujność jeszcze bardziej się zwiększyła. Oczywiście sprzyjają temu otoczenie i charakter wykonywanych zadań. Ostatnio rozmawiałam z młodym człowiekiem o docenianiu życia, a w zasadzie o braku tej umiejętności – sugerował, że nigdy nie będzie w pełni dobrze, bo przecież zawsze można mieć więcej. To skłoniło mnie do dyskusji w redakcji z cudowną Anią Kołacińską i głębszej analizy tematu po powrocie do domu. Oto moja refleksja
Prezent nie tylko na urodziny
2 luty 2015
Prezent nie tylko na urodziny
Randka przez internet z damskiego punktu widzenia
2 luty 2015
Randka przez internet z damskiego punktu widzenia
Zaakceptuj zmianę
2 luty 2015
Zaakceptuj zmianę